FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4963 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Pytanko 
[powiadom znajomego]    
Autor "Pytanko"   

Mendka
 Wysłana - 9 czerwiec 2010 20:38      [zgłoszenie naruszenia]

Dobra teraz tak sytuacja wygląda:
Przyszła do pracy, dała mi numer, spotkałem się z nią, normalnie rozmawiałem (tak mi się zdaje) odprowadziłem na przystanek. W czasie rozmowy mówiła że ma nauke i nie ma dużo czasu, i przyjdzie do mnie do roboty w nastepnym tygodniu. Oczywiście bez buziaków. Co o tym myślicie??

Zmieniony przez - Mendka w dniu 2010-06-09 20:39:14

Sweet69
 Wysłana - 9 czerwiec 2010 20:47      [zgłoszenie naruszenia]

zrobiła pierwszy krok
z tym, że nie ma czasu .... na dwoje babka wróżyła może dawać do zrozumienia że nie chce związku tylko czasami jakiś numerek
ewentualnie po prostu się nie spodobałeś i laska sygnalizuje Ci,że raczej się nie będziecie spotykać

jak przyjdzie następnym razem to zabaczysz jak sie sytuacja rozwinie

Ekspert -

Mendka
 Wysłana - 10 czerwiec 2010 20:29      [zgłoszenie naruszenia]

Kurcze, niby powiedziała że po 2o będziemy sie mogli spotkać. jeszcze wczesniej powiedziała że wpadnie do mnie do roboty. co o ty myślicie?? czy jak wyżej post?? dzwonić czy czekać??

Zmieniony przez - Mendka w dniu 2010-06-10 21:54:32

bambocha
 Wysłana - 10 czerwiec 2010 22:18      [zgłoszenie naruszenia]

zdecydowanie czekać...uzbrój się w cierpliwość i dobrze będzie Nie napinaj się tak i odpuść..to,że się nie całowała na 1 randce dobrze wróży,że kvrwisko nie jest.

Znawca -

Fresja
 Wysłana - 10 czerwiec 2010 23:22      [zgłoszenie naruszenia]

Czym się przejmujesz. Masz nr telefonu, zadzwoń pogadaj z nią, po 20 umówicie się aby gdzieś wyskoczyć. To takie trudne do przeskoczenia? Widać że dziewczyna jest dobrze nastawiona, odwiedza Cię w pracy, więc prawdopodobnie ma ochotę się spotkać

paznokciami wbijam się głęboko...

Ekspert -

Mendka
 Wysłana - 12 czerwiec 2010 17:39      [zgłoszenie naruszenia]

Próbowałem sie wczoraj do niej dozwonić (2 razy) i nie odbierała. Czekać czy zadzwonic co radzicie??

Mr. White
 Wysłana - 12 czerwiec 2010 17:53      [zgłoszenie naruszenia]

Ja bym nie dzwonił. Narwany jesteś.

Życie jest piękne! Niestety trzeba umieć z niego korzystać!

iLight
świetlisty
 Wysłana - 12 czerwiec 2010 17:58      [zgłoszenie naruszenia]

Jeżeli zauważy połączenie nieodebrane, to myślę, że sama zadzwoni.

Znawca -

Mendka
 Wysłana - 12 czerwiec 2010 18:00      [zgłoszenie naruszenia]

A jeśli zobaczy i nie zadzwoni to znaczy :)

giberelina
 Wysłana - 12 czerwiec 2010 18:04      [zgłoszenie naruszenia]

a wie, że to Twój nr??

groszek z marchewkiem

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 8 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Pytanko

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8

Warto przeczytać: Macie rację | Zostawić, próbować, co dalej? | Problemy, problemy... | Dupa rusz-czyli czym mysla mezczyzni. | milosne problemy | Jak to wkoncu jest lepiej? | I co ja mam zrobić? | Ona czy ja ? | Coś zanikło? | Wierzycie .. ? | Dobra kumpela i ON | Jak pozbyć się panny? czyli natrętna laska | panowie,jaki najfajniejszy komplement usłyszeliście od dziewczyny? | Apel do użytkowników insomni.pl płci męskiej | wierzysz jej = jesteś idiotą | Nie wiem co robic... | joanna kulig nago | wymiana walut | wieluń | mloda polska | parkowanie na trawie | księżyc | jak uzyskac postanowienie o nabyciu spadku sprzed 10lat | pinokio | omek | ksw girls | strony podobne roksy w szwecji | motul | anime prezent | lucy | fotki polskich aktorek | sex lubelskie | sex zamość | Zasady zwycięzców | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.