FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4941 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Pytanko Do Dziewcząt 
[powiadom znajomego]    
Autor "Pytanko Do Dziewcząt"   

Baldwin
 Wysłana - 7 styczeń 2006 12:13      [zgłoszenie naruszenia]

Telenowela brazylijska
Po pierwsze: w takich sytuacjach trzeba myslec! Nikt ci nie poda uniwersalnego sposobu na odzyskanie dziewczyny ktora znasz 17 miesiecy (a moze dluzej) BO MY JEJ NIE ZNAMY WOGLE!!!

Po drugie: nie sadze zeby po tak dlugim zwiazku chciala jeszcze do ciebie wracac (jak dla mnie to po prostu sie jej znudziles) takie juz to p********* zycie jest.

Po trzecie: gdybys sie uczyl biologii a nie latal za pannami to bys wiedzial ze to wiek burzy chormonow, wahan nastrojow i zmiennosci uczuciowej. Szczerze mowiac nie slyszalem jeszcze o tak dlugim zwiazku w wieku 16 lat. Co wy mogliscie czuc zaczynajac ze soba byc?

Po czwarte: zgaduje ze to twoja pierwsza dziewczyna i pierwsze rozczarowanie "milosne". Czysz nie mam racji? I pewnie czujesz sie jakby ci ktos decha w leb przy*****. Nie raz cie jeszcze w ch*** zrobia.

Po piate: pie******* tu straszne glupoty ktore w oczy kluja. Idz do monopolowego i sie zaj** do moze zaczniesz gadac do rzeczy.

Maciej_TBS
Naczelny koks
 Wysłana - 7 styczeń 2006 12:20      [zgłoszenie naruszenia]

Nie dostałem odpowiedzi, ale to nic

Chłopcze, zamiast rozpisywać się tutaj i czekać. aż ona to wszystko przeczyta, to olej dziewczynke i znajdź sobie inną <yes> Myślisz, że ona jest tylko ta jedyna ?? Za kilka miesiecy/ lat* zobaczysz, że Twoje nerwy nie były warte tej dziewczyny. Powodzenia w układaniu sobie życia z inną partnerką Bo do tej nawet nie próbuj wracać !!

* -wersja dla romantyków

Na ulicy szczerość do koleszki się liczy !!!

Ekspert -

Hermin
 Wysłana - 7 styczeń 2006 13:16      [zgłoszenie naruszenia]

Baldwin z Twojej wypowiedzi wynika ze lepiej na polskim latać za panienkami "WOGLE", "chormonów", "Czysz" ale za wywód masz sog'a

"Szukam sposobu by kiedys poleciec jak Ikar, na skrzydlach tej wolnosci i jesli mam jak on spasc, to spadne jak on,
ale szczesliwy bo zylem naprawde"

Sliwulla
 Wysłana - 7 styczeń 2006 14:22      [zgłoszenie naruszenia]

no i ma racje w tym wieku nie robi sie nic innego poza lataniem za panienkami

termitek on-line hrhrhrhr %-)

Znawca -

Hermin
 Wysłana - 7 styczeń 2006 14:57      [zgłoszenie naruszenia]

Sliw, spoko.
jestem na bieżąco dopiero 19 stuknie

"Szukam sposobu by kiedys poleciec jak Ikar, na skrzydlach tej wolnosci i jesli mam jak on spasc, to spadne jak on,
ale szczesliwy bo zylem naprawde"

serfF
 Wysłana - 7 styczeń 2006 15:25      [zgłoszenie naruszenia]

16 lat i ma dziewczyne od 17 miesiecy niezly wynik az Ci soga zarzuce

ziki2000
PIMP%-)
 Wysłana - 7 styczeń 2006 15:36      [zgłoszenie naruszenia]

"Milosc ? Takie uczucie nie istnieje "

DLACZEGO tak uwazasz ... ?

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

e_mika
 Wysłana - 7 styczeń 2006 15:37      [zgłoszenie naruszenia]

takie przypadki chodza po ludziach, ja mam kumpla ktory ma 23 lata jest z dziewucha od 8 lat i gdzie sie podzialy najlepsze lata jego zycia...?

Każdy dzień jest ch*jowy inaczej, czyli nic dwa razy się nie zdarza... %-)

Znawca -

ziki2000
PIMP%-)
 Wysłana - 7 styczeń 2006 16:24      [zgłoszenie naruszenia]

Moze dla niego najlepsze lata sa te z Nia wlasnie? czy kazdy musi imprezowac i masowo poznawac ludzi nowych itd itd...znam przypadki co wola kogos miec i tyle...takie spokojne dusze tez bywaja...

Chociaz szczerze powiem ze milo po zwiazku(okresie celibatu pseudo-jakiegos) sobie szalec...mila sprawa...sami wiecie jezeli mieliscie dluzsze zwiazki i sie skonczyly

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

sobih
 Wysłana - 7 styczeń 2006 16:27      [zgłoszenie naruszenia]

pod pantoflem

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Pytanko Do Dziewcząt

Strony: 1 2 3 4 5 6 7