FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2172 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Pytanko do dziewczyn/kobiet 
[powiadom znajomego]    
Autor "Pytanko do dziewczyn/kobiet"   

Mustafa.
 Wysłana - 23 październik 2005 22:09        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Siema mam takie pytanie. Czyt dziewczyny też cechuje nieśmiałość? Czy macie niekiedy takie sytuacje, że widzicie chłopaka ale wstydzicie siędo niego zagadać albo czekacie aż on do Was się odezwie? Nurtuje mnie to pytanie, bo zwykle słyszę, że chłopacy są nieśmiali a zkolei dziewczynom zagadywanie nie sprawia problemów. Prosiłbym Panie o wypowiedzenie się na ten temat.

MUSTAFA. 2005-2007

MIŁO BYŁO ALE SIE SKOŃCZYŁO.

k.a.s.i.a
 Wysłana - 23 październik 2005 22:23      [zgłoszenie naruszenia]

to zalezy od charakteru dziewczyny, stylu bycia...

SHALALA
 Wysłana - 23 październik 2005 22:24      [zgłoszenie naruszenia]

dziewczyny też są ludzmi
i dokładnie tak samo jak faceci,są odważne albo nieśmiałe.
Wy macie kozaków my mamy odważne i jest ok,tak jak Wy jesteście nieśmiali to my też.
jakieś dziwne pytanie

ja akurat nie mam problemów z nawiązaniem znajomości,chociaż szczerze przyznam,jak widze jakiegoś fajnego kolesia,to już sie lekko tripuje
ale zawsze warto spróbować

Boks, dekalog, Bóg, solarium.
Weź Ty i Ty, choć zabroń mi.
%)

Mustafa.
 Wysłana - 23 październik 2005 22:39      [zgłoszenie naruszenia]

Ale jest taka dziwna sytuacja.

A) Podchodzi do dziewczyny przystojny chłopak, prawdopodobieńśtwo, że go nie oleje = 50%

B) Podchodzi do chłopaka ładna dziewczyna, prawdopodobieństwo, że jej nie oleje = 99,999%

Mam często wrażenie jakby większość dziewczyn była obojętna na chłopaków i ich poznawanie, tak jakby im nie zależało...

MUSTAFA. 2005-2007

Andromedaa
 Wysłana - 23 październik 2005 22:41      [zgłoszenie naruszenia]

Jak koleżanki wyżej Kobiety też bywają strachliwe. Ale do odważnych świat należy Jak to mówią - no risk, no fun. Kto nie ryzkykuje ten nie zyskuje.

A przypomniało mi się - wiele Kobiet skarzy sie jeszcze na te okropne rumieńce zakłopotania na policzkach. Osobiście u Facetów żadko je widuje.

Ale jest taka dziwna sytuacja.

A) Podchodzi do dziewczyny przystojny chłopak, prawdopodobieńśtwo, że go nie oleje = 50%

B) Podchodzi do chłopaka ładna dziewczyna, prawdopodobieństwo, że jej nie oleje = 99,999%

Czego to dowodzi ?? Tego, że Kobiety są z natury bardziej nieśmiałe od mężczyny.

Zmieniony przez - Andromedaa w dniu 2005-10-23 22:44:55

Ekspert -

Mustafa.
 Wysłana - 23 październik 2005 22:50      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wiem może ja pewne rzeczy źle odbieram, ale mi to wygląda bardziej na obojętność niż niesmiałość

MUSTAFA. 2005-2007

CTA
bluesuit
 Wysłana - 23 październik 2005 23:02      [zgłoszenie naruszenia]

A jakby małpy wolały jeść arbuzy zamiast bananów to ciekawiło by cie zdanie orangutanów na ten temat?

Ekspert -

Mustafa.
 Wysłana - 23 październik 2005 23:05      [zgłoszenie naruszenia]

CTA jeśli nie masz nic ciekawego do powiedzenia to się nie wypowiadaj. Ale dzięki Ci chociaż za odświeżenie mojego posta.

MUSTAFA. 2005-2007

CTA
bluesuit
 Wysłana - 23 październik 2005 23:32      [zgłoszenie naruszenia]

Dobra wypowiem sie na temat. Uważam że dziewczyny mają zakodowane w swoich łebkach (zresztą słusznie), że to facet ją podrywa a nie na odwrót i to one czekają na nasz pierwszy krok i choćby kobiecie nie wiem jak podobał sie facet żadko kiedy sama zagada, może dawać jakieś sygnały których i tak w życiu faceci nie zrozumieją , będzie myślała że jest nieatrakcyjna i facet jej nie chce tylko dlatego, że nie podejdzie i nie powie mu tego. Nie zrozumiesz nigdy bab (one nawet same siebie nie rozumieją) więc sądze, że odpowiedzi na twojego posta nie ma. Dziękuje za uwage

Ekspert -

Wodzu10
 Wysłana - 24 październik 2005 00:01      [zgłoszenie naruszenia]

"Uważam że dziewczyny mają zakodowane w swoich łebkach (zresztą słusznie), że to facet ją podrywa a nie na odwrót"

WCALE NIE SŁUSZNIE!!!!

Czasem, jeśli dziewczyna sama nie podejdzie i nie zagada, to może całe życie na faceta czekać i się nie doczeka. I wcale nie dotyczy to urody.

Znawca -

kEEnT
 Wysłana - 24 październik 2005 00:40      [zgłoszenie naruszenia]

Ja znam dziewczyne Która zazwyczaj sama podrywa chlopaka ... na poczatku gada z nim na gg a potem sie jakos spotyka i kreci bajer

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Pytanko do dziewczyn/kobiet

Strony: 1 2