FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3803 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Róznica wieku? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Róznica wieku?"   

pugu
 Wysłana - 30 lipiec 2011 13:17      [zgłoszenie naruszenia]

Wielkie mi halo. Ja swoją dziewczynę poznałem jak miałem lat 19, ona wtedy niecałe 14. Juz wyjaśniam hejterom, którzy zaraz zaczną mi jechac od pedofilów - Poznałem, w sensie zobaczyłem, pomyślałem, ze fajna z niej kiedyś będzie laska, gadałem z nią czasem pod blokiem jak starszy brat z siostrą. Jak miała lat 16cie, to pomyślałem że byłbym szczęśliwy, gdyby kiedyś była moja dziewczyną

Jak skończyła 18cie (ja wtedy 24) zaczęliśmy normalnie się spotykac, (sex, wyjazdy, wakacje, full opcja, mnóstwo wspólnego spedzania czasu), byłem w niebie. Nasz związek przetrwał 8 lat, niczego nie żałuję.

O dwa dni nie dbam zgoła:
o zawodne jutro,
o umarłe wczoraj...

arch1ebald
 Wysłana - 30 lipiec 2011 13:19      [zgłoszenie naruszenia]

czyli juz nie jestescie razem?

"ZNAM PARU CO NAZWAŁOBY SNOBA SKURVVYSYNEM, A SAMI NON-STOP ZAPJERDOL, ZMARSZCZENI JAK RODZYNEK."

Ekspert -

pugu
 Wysłana - 30 lipiec 2011 13:22      [zgłoszenie naruszenia]

No tak się życie potoczyło, że już nie. I ktoś to może odczytac, jako argument za tym, że to właśnie różnica wieku była przeszkodą. Wyjaśniam, że wiek nie miał tu nic do rzeczy, już prędzej to , że byłem jej pierwszym mężczyzną. Dlatego właśnie nigdy w życiu nie wziąłbym już dziewicy na poważny związek

o zawodne jutro,
o umarłe wczoraj...

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 30 lipiec 2011 13:36      [zgłoszenie naruszenia]

Co innego poznać dziewczynę jak ma 14 lat, a związać się z nią jak ma 18-19, a co innego poznać dziewczynę jak ma 14 lat i związać się z nią od razu w tym wieku, samemu mając lat 20 parę

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

pugu
 Wysłana - 30 lipiec 2011 13:40      [zgłoszenie naruszenia]

No jasne, zgadzam się w pełni. Tylko pokazuję, ze różnica wieku (ja mówię o swoim przypadku, czyli 6 lat, które dla niektórych tutaj są jakims kosmosem), jest do przerobienia i może być naprawdę fajnie.

o zawodne jutro,
o umarłe wczoraj...

Tex31
 Wysłana - 30 lipiec 2011 14:20      [zgłoszenie naruszenia]

6 lat to hvj.

Jeszcze mi tu niegrzeczny żółwik potrzebny

Ekspert -

tisu
 Wysłana - 30 lipiec 2011 15:08      [zgłoszenie naruszenia]

Według mnie wszystko zależny do wieku partnerów.Im młodsi , i im większa różnica wieku tym gorzej.
Np. 30 letni mężczyzna i 20 letnia kobieta żyją w różnych światach ,różne plany , różne priorytety.Krótki romans OK , ale więcej ich dzieli niż łączy , chociaż z wiekiem te różnice będą zanikać bo 40 letni facet i 30 letnia kobieta to już normalny związek.

Nie ma tego złego, co na dobre by nie wyszło
Umiem zjebać wszystko i na zgliszczach od początku
Zbudować nowy dom

Znawca -

arch1ebald
 Wysłana - 30 lipiec 2011 16:28      [zgłoszenie naruszenia]

^

jezeli jest sie pierwszym partnerem seksualnym swojej laski, to niestety, ale szansa rozstania jest wyzsza, niz gdybysmy byli jej 2 czy 3im, czy jeszcze innym. ale z 2 strony, czy jest na to jakas regula?

Zmieniony przez - arch1ebald w dniu 2011-07-30 16:30:55

"ZNAM PARU CO NAZWAŁOBY SNOBA SKURVVYSYNEM, A SAMI NON-STOP ZAPJERDOL, ZMARSZCZENI JAK RODZYNEK."

Ekspert -

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 30 lipiec 2011 23:16      [zgłoszenie naruszenia]

Mnie się wydaje, że różnica nawet 10 lat w przypadku np. 22 a 32 jest mniej rażąca, bo to już jest mimo wszystko bardziej zbliżone postrzeganie świata, niż różnica 6 lat między 22 a 16, gdzie ogarnięty w miarę koleś czy dziewczyna żyje po prostu w innym świecie niż 16-latek/latka. Nawet jeśli ta 16-latka/latek będzie ogarnięty-załóżmy i tak chociaż nie chce mi się w to wierzyć-to zostaje jeszcze jego środowisko czyli znajomi, rówieśnicy-i co między nimi ma robić taki 22-latek/latka-piwo i fajki im kupować w sklepie? No chyba, że się izoluje od tego środowiska i spędzają czas tylko ze sobą, a jedno drugiego nikomu nie przedstawia poza rodzicami

W wieku nastoletnim różnica paru lat to jest kosmos, przepaść, wyobrażacie sobie, że 13 latek przyjaźni się z 7 latkiem, który nie jest nikim z rodziny, albo ma dziewczynę w tym wieku, ewentualnie 13 latka ma chłopaka 7-latka? Dla mnie to jest właśnie taka różnica między dwudziestoparolatkiem, a 13-17-latką, te poziomy

Wiem, że zaraz mnie zjadą dziewczyny, które w wieku nastu lat związały się z jakimś 26 czy 24 latkiem itd. i będą mi mówiły, że to jest kwestia mądrości faceta i dojrzałości jak na swój wiek dziewczyny, ale po pierwsze nie ma czegoś takiego jak duża dojrzałość jak na swój wiek, można być conajwyżej mądrzejszym od rówieśników, zdolniejszym, ale nie dojrzalszym-dziecko to zawsze będzie dziecko chociażby cytowało "Ulissesa" z pamięci, nastolatek to będzie zawsze nastolatek itd. póki swojego nie przeżyją, nie przejdą tego okresu i nie wejdą wyżej. Dla mnie to nie jest żadna mądrość brać sobie nastolatkę za dziewczynę tylko, nie wiem, albo jakiś fetysz albo małe wymagania albo...no nie wiem jak to nazwać, nie mogę sobie wyobrazić, że kogoś 20-30 lat fascynuje osobowość nastolatka Za dużo znam młodszych ode mnie, z racji, że całe kuzynostwo praktycznie jest ode mnie młodsze i siłą rzeczy mam kontakt z ich znajomymi, że dawałem korepetycje gimnazjalistom, że uczyłem takich w szkole muzycznej i że moi znajomi mają młodsze rodzeństwo, no nie mogę sobie tego wyobrazić, no nie mogę-ja będę mówił, że mam problem w pracy, a ona, że polonistka się na nią uwzięła i matka dała jej szlaban i obniżyła kieszonkowe

jezeli jest sie pierwszym partnerem seksualnym swojej laski, to niestety, ale szansa rozstania jest wyzsza, niz gdybysmy byli jej 2 czy 3im, czy jeszcze innym. ale z 2 strony, czy jest na to jakas regula?

Reguły nie ma, ale prędzej czy później pojawi się myśl jak to jest być z kimś innym, czy mogę mieć lepiej niż mam, a od takich myśli jest już krótka droga do rozstania/zdrady. Do tego dochodzi zmiana otoczenia z racji, że w tych latach dosyć szybko kończą się kolejne etapy edukacji, coraz większa samodzielność, potem wyjazd na studia, nowe otoczenie-i to nie jest tylko w przypadku dziewczyn<chociaż częściej>, ale i mężczyzn. To trochę tak jak jeść przez 2 lata tylko bułki z serem, nie znając smaku innych bułek, a potem nagle zauważyć, że jest jeszcze sporo innych rodzajów kanapek i że możemy ich spróbować i one nam mogą lepiej smakować Problem jest tylko taki, że po spróbowaniu innych bułek, można wrócić bez żadnych problemów do tej z serem, a w przypadku powrotu do partnera/partnerki już nie jest to takie proste, a wręcz mało prawdopodobne i rzadko spotykane, a jeśli już to nic dobrego z tego nie wynika, co widać często po tematach w tym dziale.

Poza tym często w tym wieku jest tak<chociaż to może nie kwestia wieku, ale on akurat w przypadku nastoletnich związków maksymalizuje efekt>, że osobowość się zmienia, człowiek się zmienia psychicznie i może się okazać, że po 2 latach jest się albo samemu całkiem innym człowiekiem i chce się czegoś innego od życia, od ludzi, od partnera, albo ta druga osoba jest kimś innym całkiem, nie tym, z kim się związaliśmy. I o ile dojrzali ludzie sobie w większości potrafią poradzić ze zmianami to dla młodych, dla których to jest pierwszy związek poważniejszy, to jest bardzo często nie do przeskoczenia, poza tym jaki jest tego sens, skoro jest się młodym i całe życie przed nimi.

Zmieniony przez - Pan Śmierć w dniu 2011-07-31 00:20:32

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

pugu
 Wysłana - 31 lipiec 2011 19:25      [zgłoszenie naruszenia]

Wywód logiczny i rzeczowy z dobrą argumentacją. Co z tego, skoro w życiu zdarza się inaczej.

o zawodne jutro,
o umarłe wczoraj...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Róznica wieku?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7

Warto przeczytać: Taka dziwna sytuacja | prezent;) | Miłość do koleżanki | ciekawe portale dla lesbijek - poproszę o strony. | To się czuje | po***ane :/ | Co jest... | Zmęczenie ? | Wiosenny spampost SINGLI vol.41 by kulmas | Znienawidził mnie, za to, że coś do niego czuję. | Problem?? | Jak to jest z mysleniem u kobiet ? | DORADZIE MI DAJE SOG | 500 km | maly dylemat | Wieczór panieński;-) | Robert brunejka | receptury na wędzonki | rodzicami | gentleman | działka rolna | ingridcold | snooker | pływanie oddech | pływanie | sprawdziany lustra A>wiata wsip | WrA3A?bta Maciej | volvo xc90 | d3lfin | Ku pamieci Madzia | dobro dobro | Kuewstwo-wśród-waszych-znajomych- | Polski vloger spina dup | Kuewstwo wśród waszych znajomych | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.