FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1603 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
REZYGNUJE Z BYCIA MODERATOREM 
[powiadom znajomego]    
Autor "REZYGNUJE Z BYCIA MODERATOREM"   

Ronowicz
 Wysłana - 16 wrzesień 2005 23:47        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam!

Z dniem dzisiejszym zaprzestaje bycia moderatorem w dziale polityka. Niestety, tak dalej byc nie moze. Nie bylo tajemnica ze swoje moderawanie tutaj uzalezniam od tego iz placek bedzie administratorem. Juz pewien czas temu na trzy tygodnie zniknalem z polityki. Po zapewnieniach od strony najwyzszego ze tym razem bedzie juz dobrze, zostalem. Ale takie warunki to ja serdecznie i z calego serca ******le.

Dopraszam sie o stworzenie podforum politycznego juz szmat czasu.Ostatnio nawet bedac juz w 99% zapewnionym ze sie uda, wyslalem do helevrona projekt nowego podforum. I oczywiscie skonczylo sie tak jak zwykle, w wykonaniu pana "MHM". Swego czasu, o to samo sie pogryzlem z mateo bedac redem w SW. Takotez kiedy ktos robi takie s****ysynstwo drugi raz pod rzad, i to mojemo przyjacielowi to nie bede sie biernie przygladal. Moja wina iz dalem sie zwiesc za nos iz tym razem bedzie "dobrze". Tu nigdy nie bedzie dobrze gdy wielki pan i wladca katalogi.pl bedzie nonszalancko mial w dupie cale to forum. Kazdy ma swoje zycie. Ale ze grupa ludzi robi cos za darmo dla kogos z przyjemnosci to wypadaloby uszanowac. A szacunku od strony pana MHM zadnego nie ma.

W kolejnej fazie skrajnego "niepomyslunku" administratorem zostal OM.

Od siebie chcialbym podziekowac wszystkim udzielajacym sie w polityce. Naprawde bardzo milo spedzilem tutaj czas. Bardzo porzadni z was ludzie i chodz czesto sie nie zgadzalismy w pewnych kwestiach to dyskusje byly kreatywne i mile. Wielka przyjemnoscia bylo tutaj sie udzielac. Nic co dobre nie trwa wiecznie. Jesli helevorn bedzie chcial to niech tyra u mateo poszerzenie dzialow - ja juz to zakonczylem. Drugi raz nie robi sie tego samego numeru.

Nie naklaniam nikogo do niczego. Ot kolejna grupa moderatorow odchodzi z tego forum.

Pozdrawiam !

...Szara Eminencja...

Ronowicz
 Wysłana - 16 wrzesień 2005 23:49      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.insomnia.pl/temat179140/]

...Szara Eminencja...

Ronowicz
 Wysłana - 16 wrzesień 2005 23:59      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.insomnia.pl/temat179143/#post2]

...Szara Eminencja...

Romerro
 Wysłana - 17 wrzesień 2005 00:13      [zgłoszenie naruszenia]

Wielka szkoda
Dzieki tobie i twoim wypowiedziom zrozumiałem że w Polityce nie ma rzeczy jednoznacznych. Uświadomiłem sobie że czasami zamiast od razu potępić kogoś ze reprezentuje lewą strone polityki warto najpierw wysłuchac.
Pomimo że w wielu kwestiach mam odmienne zdanie (pewnie wynika to z tego że jestem troche młodszy i ,,naiwny") to zawsze warto było zapoznać sie z twoja opinią ponieważ dawała mi inne spojrzenie na to wszystko co zawiera sie szeroko pojętym słowie jakim jest Polityka. Dziekuje

LosBandito
 Wysłana - 17 wrzesień 2005 14:25      [zgłoszenie naruszenia]

Cimek też zreyzgnowałpo Twojej dycyzji

A tak na serio t o kiedyś Cie nie lubiłem, ale zmieniłem zdanie trochęczytająć Twoje felietony
Trzym się.

i tak kurwa do zajebania

Zdzisiu
 Wysłana - 18 wrzesień 2005 23:55      [zgłoszenie naruszenia]

Fakt, tez nie przepadałem za Ronowiczem, ale teraz jakoś tak go polubiłem nieco.
Wiem, ze mnie tutaj nikt nie lubi i wszyscy mnie tępią i wyzywają (jakem biedny mały zdziś), ale ja mimo wszystko się nie obrazam.

Mimo wszystko z chęcią poczytam co napiszesz, więc nie rezygnuj z uczestnictwa w forum. Hej!

enwu
 Wysłana - 19 wrzesień 2005 00:09      [zgłoszenie naruszenia]

Szkoda Ronowicz , po prostu szkoda. ...Uznaje racje .. Nic wiecej na ten temat. Pozdrawiam ..

Tylko idioci i geniusze maja prawo do rozumienia dowcipow ...

ferry
 Wysłana - 19 wrzesień 2005 17:21      [zgłoszenie naruszenia]

Ciężko mi sobie bez Ciebie wyobrazić forum Polityka.

Twoje poglądy były zawsze podane w sposób wyważony i pobudzający do dyskusji. Zawsze warto było czytać Twoje posty, dałeś się poznać jako człowiek obeznany.

Mam nadzieję, że nawet nie będąc modem nie porzucisz tego forum.

szymoncz
 Wysłana - 22 wrzesień 2005 19:57      [zgłoszenie naruszenia]

A ja zznowu sie pytam Jak mozna cie zastapic? Dodaję, że bardzo dobrze znam się na polityce, na forum mogłbym poświęcać nawet do 6 godz. dziennie.

Zmieniony przez - szymoncz w dniu 2005-09-22 20:49:31

[soccervideo1.wordpress.com/]
Moja strona o piłce nożnej-->Zapraszam!

enwu
 Wysłana - 24 wrzesień 2005 08:47      [zgłoszenie naruszenia]

.

Tylko idioci i geniusze maja prawo do rozumienia dowcipow ...

jakryc
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 24 wrzesień 2005 08:49      [zgłoszenie naruszenia]

Ronowicz, jeśli to decyzja ostateczna, to dzięki za Twój wkład.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

REZYGNUJE Z BYCIA MODERATOREM

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Jak sprawdzic kredyt samochodu? | wybieram.pl | Potrzebuje właśnie Twojego zdania...!!! | Nieuczciwy pracodawca | TEST POLITYCZN..o - gospodarczo- tradycyjno wartosciowo.... | Czy jest mozliwe... | Potrzebuje pilnie pomocy = - / | banki | Dzisaj TVN 24 "Wybory 2005" | Dzisiaj TvTrwam 21:50 "Nocna zmiana" | Co z tą Polską? czyli Giertych niekompetenty | MASONERIA... | odprawa | będa miliony Euro tylko pomozcie | CHAMSTWA/obelgi/klamstwa... | No i co teraz? | frankie sandford | serb | seat ibiza | tdi 130 | bl4nk | bl4nkus | życie | syryjskie zwierzęta | iwonus | iwonus_s | czysta krew | snapback | mier | jak przytyc | pan tadeusz | dobre rady | wuwuzela | klubie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.