FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 890 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
RMUA a zakończenie stosunku pracy 
[powiadom znajomego]    
Autor "RMUA a zakończenie stosunku pracy"   

gekonomiak
 Wysłana - 3 sierpień 2013 11:17        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam.
Przepracowałem lipiec na um. o pracę i zamierzam zrezygnować. Czy jeśli otrzymam teraz RMUA za lipiec to będę mógł na jego podstawie przez sierpień korzystać ze świadczeń lekarskich będąc bezrobotnym? Czy muszę z PUP mieć składki? Rzekomo RMUA ważne jest miesiąc od wystawienia, czyli gdybym dalej pracował to mógłbym posługiwać się tym RMUA za lipiec, nie wiem jednak jak to jest w przypadku zakończenia umowy. W sumie składki na ubezp. płacone są za bieżący miesiąc, czyli pracując w lipcu składki miałem płacone za lipiec, jednak w takim wypadku RMUA lipcowe nie powinno mieć żadnej mocy prawnej w sierpniu, a tak nie jest. To jak z tym jest? Co będzie jeśli pójdę z takim RMUA za lipiec w sierpniu do lekarza będąc już bezrobotnym?

MariolaTom
 Wysłana - 29 sierpień 2013 11:10     
 Usunięta przez mlkv za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

mlkv
 Wysłana - 29 sierpień 2013 19:59       [zgłoszenie naruszenia]

Nadal prośba o zmianę podpisu.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

RMUA a zakończenie stosunku pracy

Warto przeczytać: SAMOWOLA BUDOWLANA !!! Linia en. wysokiego napięcia 110 kV | Warsztat blacharski | Problem | Pismo - Wzór | oceny z matur probnych | Kto liderem rynku artykułów szkolno-biurowych?? | Pijany ochroniarz | Pijany ochroniarz | Alimenty... | Pomysl na duzą kase ??? | Wezwanie do zapłaty | Neostrada | Opłata za prowadzenie dzialanosci... | Jak z nimi walczyć | ile czeka się na sprawę? | Alkohol w prod. spożywczych a akcyza | kuna | podrywaczki | alkofather | dieta | fabioo | Młodzi | bread | hell on wheels | seks po 7 latach związku | podrywacz | andrzej podrywacz | mefedron | gwiazdy nago | praca w UK | szyberdach | sąsiadka | psy | opowiadania | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.