FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5193 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Praca
ROZLICZENIE W ANGLI 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "ROZLICZENIE W ANGLI"   

dajbana
 Wysłana - 1 maj 2008 14:51        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

SIEMA j/w JAK MAM SIE ROZLICZYC W ANGLI... w pracy dali mi jakies P60:D i nie mam pojecia co z tym zrobic...jedni mi wkrecaja zeby isc z tym do irland ravenue inni ze costam ktostam wiecie takie ******lenie;) pomoccccccccccccccccccccyyyyyyyyyyyyyyyy dzieki z gory:D

..::KOSMICZNI ROZPIERDALACZE..:: zakopany toporek poki co:P
"jeden wspolny cel,kolor czerwien i biel,honor, i duma..."

Luzifer
 Wysłana - 3 maj 2008 01:05      [zgłoszenie naruszenia]

Najlepiej się spytaj tych co Ci dali to P60, ravenue, to już ciepło..

dajbana
 Wysłana - 3 maj 2008 10:21      [zgłoszenie naruszenia]

no juz sie rozliczylem:D wiec tak na przyszlosc dla takich innych laikow jak ja
: bierzecie p60 z agencji tudzież z fabryki czekolady i innych ******l nastepnie idziecie do irland ravenue i podbijacie do kolejki pozniej podejdzie do was przemila pani albo przemily pan i cisniecie mu ze chcecie sie rozliczyc i ze macie p60 oni wszystko powiedza. potrzebujecie ze soba wasz tax kod insurance number i czaasami dowod tozsamosci(i.d) nie potrzeba payslipow wiec nie sluchajcie tych przy***ow co wkrecaja ze potrzebne jest 11 pejslipow do rozlicznia BAJKI JAK *** PROSZE PANSTWA POUUUU pozdrawiam EJ a wie ktos ile trza czekac na hajs????

xxmotylxx
 Wysłana - 3 maj 2008 10:43      [zgłoszenie naruszenia]

od tygodnia do dwoch sie czeka,
a co do rozliczenia, z reguly w polowie roku podatkowego ( grudzien, styczen) sprawdzaja kto jeszcze sie nie rozliczyl, wysylaja list i ankiete z zapytaniem o zatrudnienie w ostatnim roku podatkowym, o zarobki takze, ankiete sie odsyla, bez zadnych dokumentow,bo i tak maja wszystkie dane w systemie, potem jesli sprawdza ze musza cos zwrocic to przysylaja wyliczenie ile, razem z czekiem jesli istnieje jakas suma podlegajaca zwrotowi.

dajbana
 Wysłana - 3 maj 2008 10:54      [zgłoszenie naruszenia]

eee to ja myslalem ze z 2 miechy m usze czekac ale jak tak to za***iscie bo troszke mi tego zwrotu wyszlo javascript:

NATASZ
 Wysłana - 3 maj 2008 22:56      [zgłoszenie naruszenia]

no co ty ****a ziomek!!!!!!!!! NIE LEPIEJ BYLO DAC TROCHE SWOJEJ KASIORY CWE.LOM Z POLSKI ZA ZALATWIENIE TEGO? PRZECIE TO TAKIE TRUDNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HAHAHAHAHAHH

Zmieniony przez - NATASZ w dniu 2008-05-03 22:56:23

]:->

Los sprzyja odważnym

dajbana
 Wysłana - 3 maj 2008 23:00       [zgłoszenie naruszenia]

oj strasznie ****a ;P mowie ci stary napocilem sie przy tym jak hoooj a ile musialem gadac zeszlo mi tam 6 godzin i musialem lizac stopy 98 letniej pakistance w czepku plywackim na lydkach

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

ROZLICZENIE W ANGLI

Warto przeczytać: 1300 brutto | SPORZĄDZANIE OFERT HANDLOWYCH-potrzebne info | ile płacą w Ikea? | łatwa kasa- czy to mozliwe? | praca w sphinksie | praca w Kanadzie... | praca w polsce i za granicą | Praca na dostawczaka w Bielsku-Białej i okolicach | Dodatkowa praca | Dodatkowa praca na pół etatu | Jakiej pracy nie podjelibyście się? | Trudne warunki pracy | kredyt :P | Soboty .. | Jaką pracę chciałbyś/chciałabyś wykonywać? | praca w necie ;) czyli po raz kolejny szukam naiwniaków %-) | pauula22 | whitney houston | houston | namiot | zywa okurva trib | na kase | mixer | selena gomez | danielloo | filmiki dla A , Ac .punA ,A 1,w | waginna papina | Sezon | nikki19 | nokaut | marketign wielopoziomowy | robiła loda | trzewiowy | uprawiała sex oralny z byłym | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.