FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3406 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
RZUCAĆ CZY NIE RZUCAĆ???? 
[powiadom znajomego]    
Autor "RZUCAĆ CZY NIE RZUCAĆ????"   

accuface
 Wysłana - 9 marzec 2006 23:36        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam otóz od kilkunastu dni jestem z pewna dziewczyna w zwiazku mieszka w innym miescie jakieś 30 km odemnie.
Rzecz która nie daje mi spokoju w tym zwiazku to to iz odnieram ze kompletnie dziewczynie nie zalezy na sportkaniach , jak gadam z nia dzień wczesniej o spotkaniu to słucham "no chetnie ale to jeszcze jutro Ci powiem bo musze isc do tej do tej do tej po to po to i po to" generalnie najczesciej ze spotkania wychodzi lipa. Jak zaczołem drązyć temat to sie dowiedziałem iż na wakacje jak nie bedzie miała nauki to bedziemy sie widywać codziennie, czesto wali mi powiedzieniem jak kocha to poczeka. Tutaj pytanie do was co sądzicie o tym co powinienem zrobic czy poczekać jeszcze troche i zobaczyć jak bedzie delaej ?? Czy wyjść z załozenia iz nie ma co tracić czasu na osoby które nie mają go dla mnie i skończyć ten związek. Mnie kusiło zeby juz to zrobić ale nie chce wylewać dziecka z kąpielą w razie czego dlatego prosze o wasze porady dziekuje

djNokio
 Wysłana - 9 marzec 2006 23:40      [zgłoszenie naruszenia]

Poczekaj jeszcze troche, co ci zalezy, jak mieszka 30km od ciebie to i tak nie moze cie kontrolowac ;p Wylajtuj.

Ja w tym co dobre, leciutkie chce zanurzyc sie i w tym plywać.

Specjalista -

czanymotyl
 Wysłana - 9 marzec 2006 23:41      [zgłoszenie naruszenia]

w Twojej okolicy nie ma dziewcząt? weź się za dziewcze jakieś bliżej i nie zawracaj sobie głowy

%-)

Specjalista -

accuface
 Wysłana - 10 marzec 2006 00:05      [zgłoszenie naruszenia]

wiecie moze nie gadajmy o tym jak mógłbym lepiej zycie rozegrac niz obecnie rozgrywam ale co zrobić z tą dziewuchą.

faramka
 Wysłana - 10 marzec 2006 00:19      [zgłoszenie naruszenia]

Przecież Ci doradzili, co zrobić.

[www.bike.sandomierz.org]

Specjalista -

pafffcio
 Wysłana - 10 marzec 2006 07:26      [zgłoszenie naruszenia]

to nic nie mów i czekaj aż ona zaproponuje spotkanie

Kacperson
 Wysłana - 10 marzec 2006 08:57      [zgłoszenie naruszenia]

czym ty sie przejmujesz?******l to teraz,potem bedzie tylko ciężej jak sie zajawisz.nie bądź frajer poprostu

Zimne lato w chuj

Znawca -

Y.O.G.A.21
 Wysłana - 10 marzec 2006 10:30      [zgłoszenie naruszenia]

rzeczywiscie jesli jej zalezy, to sama wyjdzie z inicjatywą spotkania poczekaj troche , a jesli dalej nic to daj jej kopa w tyłek , bo po co masz sie męczyc i tracic okazje na poznanie kogoś godnego uwagi

Żeby płynął czas , nie obok, ale w nas:-)

accuface
 Wysłana - 10 marzec 2006 11:07      [zgłoszenie naruszenia]

chodzi o to ze owszem wychodazi sama z inicjatywa ale raz w tygodniu widziec ja o to pare godzin to jest troche za mało

VLAD.IV
 Wysłana - 10 marzec 2006 11:15      [zgłoszenie naruszenia]

jestes z nią od kilkunastu dni... ona wychodzi z inicjatywą raz w tygodniu... tzn ze widzieliscie sie do tej pory 2 razy?

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

Y.O.G.A.21
 Wysłana - 10 marzec 2006 11:16      [zgłoszenie naruszenia]

heh ja mojego faceta też widze rzadko tylko na weedkend, bo w tygodniu mieszkam 120 km od niego , ale wcale to nie jest takie straszne .Poza tym skoro ci powiedziała , ze na wakacjach nie będzie problemu , to widocznie teraz nie moze , ci poświęcac aż tyle czasu z ``przyczyn wyższych```

Żeby płynął czas , nie obok, ale w nas:-)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

RZUCAĆ CZY NIE RZUCAĆ????

Strony: 1 2 3