FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 871 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Rachunek za kom 
[powiadom znajomego]    
Autor "Rachunek za kom"   

INSOMNIA
 Wysłana - 20 listopad 2003 21:34        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Jak można reklamować rachunek telefoniczny. Przyszło mi ponad 320 zł z czego na zamówionym bilingu widnieje rozmowa trwająca prawie 2 godziny. Co jak co ale ja tekiej rozmowy nie odbyłem.
Nie wiem co teraz zrobić.

Pomóżcie.

puci puci.

Biexi
 Wysłana - 20 listopad 2003 22:51      [zgłoszenie naruszenia]

Musisz się zgłosić do BOK twojego operatora sprawdz czy numer na który jest ta długa rozmowa jest ci znajomy bo mogło sie zdazyc tak jak mi kiedys ze włączył mi sie telefon w kieszeni przez przypadek a osoba do ktorej zadzwonił tel nie odrzuciła połączenia tylko słuchała o czym sie gada i też miałem połączenie 30 minut.W takim przypadku pozostaje tylko op...lić solidnie taką osobe

---------------------------------------------------------------------------------
Podaruj dzieciakom coś od siebie [http://www.pajacyk.pl/] <--------- just do it !!!
Red Devils -----> Manchester United Football Club

jakryc
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 21 listopad 2003 08:01       [zgłoszenie naruszenia]

złóż reklamacje, sprawdz do kogo byla ta długa rozmowa, spytaj tego kogos, czy moze ktoś z nim wtedy rozmawiał.
moźliwe, jak mówi kolega wyzej, ze włączył Ci się sam telefon.

Moderator w dziale MMA.
SI VIS PACEM, PARA BELLUM

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Rachunek za kom

Warto przeczytać: Kupno mieszkania - kredyt | Sąsiad psychol | Kanar zabrał mi sieciówkę i chce mnie ukarać | Podstawy prawa karnego i prawa wykroczeń | konto | temat pracy magisterskiej - na gospodarkę narodową i regionalną | AC/OC Czy pojadą po zniżkach? | Oprocentowanie lokat po 1984 roku - zestawienie? | wojsko | rozliczenie podatkowe pit 37 | Zwrot podatku | Allegro - zwrot | 50 cc | Problem!! | trzecia umowa na czas określony - od strony pracownika | Allegro-wózek | GMO | plissken | perfumesco | audi a6 | quixet | don | Mega music | Wilga | scorpions | Maarecki | hotel 52 | laura łącz | laura | ciąża | czy ona jest w ciązy | ciaza | susik89 | cichopek | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.