FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2420 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Polityka
Radio Maryja - urywki z anteny (audio) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Radio Maryja - urywki z anteny (audio)"   

kulisek
 Wysłana - 25 lipiec 2006 14:48        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Zacznę od tego, że nie doprosiłem się, żeby mi przenieśli ten temat z ekonomii i prawa. Więc, łaski bez, zaczynam od nowa. I prosze na temat JAROMIR, nie psuj mi znowu tematu.

Zaczynam temat, w którym zamierzam nagrywać kawałki z anteny RM i pokazać, co za buce tam urzędują i kto do nich dzwoni. Jeśli ktoś chce, proszę się dołączać.

1)Aktualności RM - "oczywiście RM jest apolityczne" jak mówi Rydzyk
[[http://www.megaupload.com/?d=K86QW81R]]
2)Dalszy ciąg tych samych aktualności
[[http://www.megaupload.com/?d=0IBT38NI]]

3)Nawoływanie do zamachu stanu przez słuchaczkę:
[[or.icm.edu.pl/monitoring/rm/20030215-rydzyk/20030215-rydzyk.html]]

kulisek
 Wysłana - 25 lipiec 2006 14:49      [zgłoszenie naruszenia]

Kobieta i ojczulek skarżą się, że to oni są dyskryminowani ! Radio Maryja uczy historii, odkłamuje kłamstwa (tak to cytat) i historyczne brednie (sic!).

[[http://www.megaupload.com/?d=Q0Q8880U]]

Księżulki nie znają definicji demokraji, otóż demokracja RM to rządy większości z zachowaniem praw mniejszości. A wy chcecie gnoje narzuić 1 JEDYNĄ PRAWDĘ KATOLICKĄ. Od******l się od ludzi, którzy mają prawo decydować o swoim życiu w pełnym zakresie.

Jaronir
 Wysłana - 25 lipiec 2006 14:50      [zgłoszenie naruszenia]

Jaro N ir

Raz, drugi się można pomylić, ale ile można.

Jak chcesz prowadzić bloga, to załóż bloga, tam Ci nikt nie będzie "psuł tematu".

kulisek
 Wysłana - 25 lipiec 2006 14:51      [zgłoszenie naruszenia]

Olejniczak to komuch z PZPR, opozycja to buce a eurodeputowani to zdrajcy:

[[http://www.megaupload.com/?d=MSXLIEMK]]

kulisek
 Wysłana - 25 lipiec 2006 14:52      [zgłoszenie naruszenia]

Dyskutuj, oczywista, poczytaj co wypisywales, to nie jest dyskusja , tylko gwalcenie.

Propaganda w RM (o niszczeniu zycia):
[[http://www.megaupload.com/?d=BAKUPQ7I]]

Zmieniony przez - kulisek w dniu 2006-07-25 14:52:51

kulisek
 Wysłana - 25 lipiec 2006 15:18      [zgłoszenie naruszenia]

Artykuł dodany: 2006-07-25 12:00:00
Nasz Dziennik (2006-07-25)

Polscy podatnicy zapłacą za eksperymenty, w wyniku których uśmiercane są dzieci w prenatalnej fazie rozwoju
Część funduszy z ok. 2,5 mld euro polskiej składki do budżetu UE zostanie przeznaczona na eksperymenty z udziałem komórek macierzystych, pobranych z dzieci w prenatalnej fazie rozwoju przed 2003 r. Decyzję taką podjęła wczoraj rada ministrów UE, przy sprzeciwie zaledwie pięciu państw, w tym Polski. Co w tej sytuacji zrobi polski rząd, którego premier złożył w niedzielę na antenie Radia Maryja i TV Trwam jednoznaczną deklarację, że zrobi wszystko, by ani złotówka nie trafiła na niszczenie życia?
Rację mieli ci, którzy przed akcesją do UE przestrzegali, że suwerenność narodowego ustawodawcy w kwestiach etycznych jest "papierowa". Choć prawodawstwo UE formalnie pozostawia decyzję o dopuszczalności eksperymentów z użyciem ludzkich embrionów w gestii poszczególnych państw, to faktycznie zmusza je do finansowania zbrodniczego procederu.
Rozpoczęta wczoraj o godz. 11.00 wielogodzinna debata rady ministrów UE na temat włączenia do VII Ramowego Programu Badań i Rozwoju w latach 2007-2013 eksperymentów z wykorzystaniem komórek macierzystych pobranych z ludzkich embrionów przyniosła niestety wiążące dla Polski rozstrzygnięcia. Koalicja krajów sprzeciwiających się wydawaniu unijnych funduszy na tego typu proceder (Malta, Litwa, Słowacja, Austria, Polska) okazała się niezdolna do zablokowania permisywnej propozycji. Potrzebna była do tego tzw. kwalifikowana większość. Wahające się do tej pory Niemcy, Luksemburg, Słowenia i Włochy przesądziły wczoraj sprawę.
- Porozumienie było nie do przyjęcia ze względów etycznych - tłumaczył polski sprzeciw minister nauki i szkolnictwa wyższego Michał Seweryński. - Nie pozwala mi na to stanowisko rządu, parlamentu i moje własne sumienie - dodał. Jego zdaniem, w badaniach prowadzonych nawet bez zamiaru zniszczenia embrionów ludzkich ostatecznie ulegają one niszczeniu. - To jest instrumentalne traktowanie tego, co nazywamy życiem ludzkim - powiedział Seweryński.
Fiasko głosowania minister położył na karb wycofania się z koalicji trzech państw, które do tej pory były przeciwko tym badaniom, gdyż nie można było zawiązać tzw. mniejszości blokującej.
Przewodniczącej w tym półroczu UE Finlandii bardzo zależało na przeforsowaniu rozwiązań korzystnych dla firm biotechnologicznych, traktujących człowieka jak surowiec, jeszcze na rozpoczętym wczoraj posiedzeniu rady ministrów UE.
Budżet programu, opiewający na 51 mld euro, zasili badania, w wyniku których niszczone jest ludzkie życie. Jaka dokładnie będzie to pula pieniędzy, nie wiadomo. Decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła. Na pytanie, co w tej sytuacji zrobić, będzie musiał natomiast jak najszybciej odpowiedzieć polski rząd, którego przedstawiciele nieraz publicznie zobowiązywali się, że pieniądze polskich podatników nie będą przeznaczane na proceder prowadzący do niszczenia życia. Pytany o to reprezentujący Polskę w Brukseli minister nauki prof. Michał Seweryński nie był wczoraj w stanie udzielić żadnej wiążącej odpowiedzi.
O tym, że Polska może przegrać tak ważne głosowanie, szef resortu mówił już w sobotę na antenie Radia Maryja i Telewizji Trwam. Prędzej czy później odpowiedź na pytanie, czy Polska zrobiła wszystko, co mogła zrobić, by do tego nie doszło, jednak paść będzie musiała.

Paweł Tunia

I bardzo dobrze, brawo Unia.

Wywiad, polecam wytłuszczony druk: [http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,4095]

Zmieniony przez - kulisek w dniu 2006-07-25 15:50:34

Catfish
 Wysłana - 25 lipiec 2006 17:54      [zgłoszenie naruszenia]

kulisek mam prośbe do ciebie tam w RM leci wieczorami nie wiem czy codziennie Bogurodzica w fajnym wykonaniu zgraj dla mnie co jak byś miał czas.
Pozdrawiam.

[metalmp3.zip.net/]

maciejq
 Wysłana - 26 lipiec 2006 23:42      [zgłoszenie naruszenia]

fajne linki - szkoda ze na megauploadzie po jednym dniu ie dzialaja a na innych jest:

Not Found
The requested URL /monitoring/rm/20030215-rydzyk/20030215-rydzyk.html] was not found on this server.

i got 99 donuts but a bitch ate one

kulisek
 Wysłana - 29 lipiec 2006 14:24      [zgłoszenie naruszenia]

no fakty, z tym megauploadem to nie byl najlepszy pomysl. .. musze znalezc inny serwis gdzie nie kasuje tego tak szybko..
kurcze.. zaluje ze wczoraj nie nagralem fragmentu z RM, ale niestety mialem juz wylaczony komputer.. bylo mniej wiecej cos takiego:

dzwoni pan michał.
-szczesc boze.. bla..bla. i pytanie: ale co ja mam robic z tymi swiadkami jehowy co przychodza? bo ja nie wiem juz, prosze pana, tzn. ksiedza, co ja mam im mowic ? czy moze bic? (jesli temu czlowiekowi trzeba mowic czy wolno kogos bic czy nie w tej sytuacji to sory, nie mowcie mi ze on jest inteligentny)

-hahahah ... ale panie michale dlaczego od razu bic..

- no nie wiem.. to co na wodke zaprosic.. ?

- ale dlaczego na wodke, to taki zwyczaj jakis, ja nie slyszalem..

- no nie wiem....

dalsza czesc:
-no bo wie ksiadz, ja to kocham RM i ojca tadeusza rydzyka i w ogole nie wiem jak mlodzi ludzie moge tak wybrzydzac na to radio.. to jest wedlug mnie czasem ociera sie o impertynencje (****a takie trudne slowo podziwiam, zwlaszcza ze glos pan mial troche ...)..

- no tak, inni nie rozumieja, ale my musimy z miloscia.. i bronic swej wiary

potem ksiadz go odlaczyl bo cos tam jeszcze rozne tematy mial...
aha i dzwonila jescze babka, poniewaz w RM jakies prace konserwacyjne sa to wylaczaja radio na jakis czas zeby te prace wykonac. no i dzwonila babka:

- prosze ksiedza, to jakas kara boza ze nie bylo radia ?
-nie prosze pani, prace konserwacyjne...

- no bo to jaka kara boza czy co ? , ja nie wiedzialam czego sluchac.. normalnie tragedia

- ale prosze pani musielismy te prace zrobic

- no ja rozumiem, i tak sobie wlaczylam polskie radio, program I, i tam takie rzeczy wygadywali, normalnie tylko RM jest normalnym radiem, katolickim, tam np. w wiadomosciach mowili o przystanku Wooodstock ile policjantow, normalnie nic nic powaznego, zadnych normalnych informacji
- a jeszcze przez 4 godziny tylko 1 piosenke po polsku puscili .. prosze ksiedza, naprawde, tylko RM to jedyne polskie radio..

no i ksiadz zaczyl wychwalac RM i mowic jak to nalezy postepowac z publicznymi mediami

... usmialem sie jak nigdy... i niech mi ktos powie ze to jest normalne radio..a jego sluchacze (nalezacy do rodziny RM jak oni to mowia) to swiadomi i madrzy wyborcy.. sorki naprawde sorki
kurde czemu ja tego nie nagralem...

Zmieniony przez - kulisek w dniu 2006-07-29 14:31:46

Jaronir
 Wysłana - 29 lipiec 2006 14:37      [zgłoszenie naruszenia]

Coś długo Ci się włącza komputer. Masz ENIaCa?

Zmieniony przez - jaronir w dniu 2006-07-29 14:37:40

kulisek
 Wysłana - 29 lipiec 2006 14:50      [zgłoszenie naruszenia]

oczywiscie zrobisz wszystko zeby udowodnic ze moja wypowiedz jest nieprawdziwa... zadzwon prosze do ksiedza prowadzacego i spytaj sie czy takie telefony byly dzis w nocy.. albo napisz list bo ponoc trudno jest sie dodzwonic

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Radio Maryja - urywki z anteny (audio)

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: ZBOJKOTUJĄ TUSKA | Nowa jakosć w polityce ZBIGNIEW OSZUST | Ciekawy artykuł | Filmy takie jak Obama Deception to wielka bajka? | Skad PO ma pieniądze na kampanię. | Jak KK doi polaków | Propozycja ustawy obywatelskiej | preotest przeciwko durnemu podatkowi " od starego auta " | Demokracja - system niewolniczy | PIĘĆ LAT W UE | A CZY TY PRZECZYTAŁEŚ PROGRAM WYBORCZY ? | "Nic nie znaczący ludzie" | Wybory do europarlamentu 2009 | nad trumna Becka ciszej prosze | KOMPLEKS POLSKI | ZAROBKI W POLSCE | golarka | żmuda | roboty | blok ekipa | body factory | sex w szkole | buraka | playmates | rezerwa | fala | ona ma chlopaka | sieryj | za bogaty | adexn | ginekolog | zdjecia z imprez | bukmacherka | ciekawe jak ruchac z miłości | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.