FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 18675 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Rady kobiety... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Rady kobiety..."   

disik
 Wysłana - 4 październik 2004 21:15      [zgłoszenie naruszenia]

eeee tam...... liberal or not liberal... coś jest gówno to jest gówno a że jedno śmierdzi a drugie nie...

Dobra sorx for my brutal opinion. No cóż...fajnie jak by były tylko takie feministki jak ty.

[ [] N S T R |_| [ T | [] N
T | M E
A G A | N

Astria
 Wysłana - 5 październik 2004 07:48      [zgłoszenie naruszenia]

No teraz lepiej, bo początek Twojej wypowiedzi bardzo zalatuje dyskryminacją. Nie wiem, czemu większść facetów tak bardzo nalatuje na feministki, my wcale nie gryziemy:) Poza tym faceci też mają podobną ideologię, ale znacznie bardziej radykalną, chodzi mi o męski szowinizm. Ale jak to mówią z dwojga złego nie wybieraj żadnego hehe:)

Jaki jest odgłos jednej klaszczącej dłoni?

korian
 Wysłana - 1 luty 2005 23:31      [zgłoszenie naruszenia]

jestem zdania, że zarówno szowinizm u mężczyzn jak i feminizm u kobiet jest tylko na pokaz. tak naprawdę wszyscy więdzą o co chodzi a ta otoczka to tylko chęć popisania się przed otoczeniem

Ekspert -

Astria
 Wysłana - 2 luty 2005 10:28      [zgłoszenie naruszenia]

Hmm... korian a o co tak właściwie chodzi? O seks? Wiesz są gusta i guściki, jedni wolą uległe kury domowe, drudzy drapieżne, wyzwolone feministki. A tak teraz na poważnie to sądzę, że trzeba umieć bronić swoich racji, szanować swoje prawa i prawa partnera i przede wszystkim we wszystkim zachować umiar i iść czasem na kompromis. Sądzę, że wszystko da się załatwić ugodowo, o ile obie strony tego chcą i nie żeby jedna strona zawsze się podkładała, a druga stawiała na swoim. Nie chciałbyś feministki o takich poglądach??

Jaki jest odgłos jednej klaszczącej dłoni?

korian
 Wysłana - 2 luty 2005 11:09      [zgłoszenie naruszenia]

Astria - narazie wszystko ładnie, pięknie. podejrzewam, że rewers tych poglądów wyszedłby dopiero w praniu, ale nie to żebym miał coś do feministek . jeśli chodzi o seks to oczywiście ma on dla mnie ogromne znaczenie. podejrzewam, że tak samo dla większości facetów. jakby nie było to po to kobieta łączy się z mężczyzną aby wydać na świat potomstwo, które to ma za zadanie przedłużyć istnienie naszego dziwnego gatunku czyż nie? pisząc, że i tak wszyscy wiedzą o co chodzi miałem właśnie to na myśli. a w moim poprzednim poście chodziło mi o to, że pomimo tej zewnętrznej postawy szowinistycznej czy feministycznej ośmielam się sądzić iż, w życiu rodzinnym będąc sam na sam ze swoją żoną (mężem, dziewczyną, chłopakiem itd.) człowiek odrzuca takie poglądy i taką postawę. przynajmniej w większości przypadków.

Ekspert -

FH
 Wysłana - 4 luty 2005 23:21      [zgłoszenie naruszenia]

to autorki postu; myslisz ze to wszystko tłumaczy?

[http://www.insomnia.pl/temat163353/]

pozdrawiam:)

Specjalista -

pyska2005
 Wysłana - 6 luty 2005 11:49      [zgłoszenie naruszenia]

Wlasnie...najgorsze jest to, ze kobieta musi czuc ta wiez to pratnera...a dla faceta najwazniejsze jest to czy ona go podnieca czy nie... Oczywiscie nie zawsze...ale w wielu przypadkach

Żadna rzeka nie płynie tak szybko jak człowiek popełnia błędy...

MR.MST
 Wysłana - 6 luty 2005 12:55      [zgłoszenie naruszenia]

Z ty zdobywaniem to jest tak,że jednemu wlasnie o to chodzi,a innemu w zupełności nie.

barfly
 Wysłana - 6 wrzesień 2005 14:05      [zgłoszenie naruszenia]

ja pierd.... co za bzdety no i gdzie te rady kobiety?

wiem tylko tyle że życie jest p!o!j!e!b!a!n!e!

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 6 wrzesień 2005 14:29      [zgłoszenie naruszenia]

jeszcze jedne taki temat odkopiesz, to dostaniesz radę... ale od moda któregoś

czytaj sobie i stare tematy, ale pisz w bieżących

Zmieniony przez - slonce_m w dniu 2005-09-06 14:29:46

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 11 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę: