FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 18669 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Rady kobiety... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Rady kobiety..."   

zrk
 Wysłana - 29 wrzesień 2004 10:56      [zgłoszenie naruszenia]

rozni ludzie ,rozne potrzeby
facet tez nie jest maszyna do sexu
to ze jest naukowo udowodnione ze ciagle o nim mysli nie znaczy ze zawsze jest na silach.
ciezka praca,stres nie ida w parze z ochota na sex(chox jak wiadomo kazdy jest inny i dla drugiego stres bedzie dodatkowym bodzcem).
wiec dziewczyny badzcie tez wyrozumiale

Specjalista -

disik
 Wysłana - 29 wrzesień 2004 18:19      [zgłoszenie naruszenia]

Tu nie tylko chodzi o ten sex. W temacie było też o staraniu się... czyli DAJESZ Z SIEBIE WSZYSTKO, WYPRUWASZ FLAKI, TYLKO PO OTO ABY OTRZYMAĆ nagrodę nr 1. czyli kosz (wiklinowy). Hę i jak to tłumaczysz Astria ?

[ [] N S T R |_| [ T | [] N
T | M E
A G A | N

Eyden
 Wysłana - 29 wrzesień 2004 18:56      [zgłoszenie naruszenia]

idę kiedyś wieczorem przez park z kumplem i koleżankami i z naprzeciwka idzie dwóch starszych kolesi, miałem wtedy jakies 16 lat, oni byli sporo starsi, trochę podpici i gadali coś o dziewczynach i jeden mówi tak "bo dziewczyna Cię nie pokocha jak nie poczuje porządnego k.u.t.s.a w p.i.*.*.*.ie!"
swoją drogą - drogie panie - tak obstajecie za równouprawnieniem, ale dalej wymagacie nie wiadomo czego...
podobała mi się postawa jednej z moich koleżanek, kiedy chciałem być szarmancki i w ogóle jaki to ze mnie dżentelmen jest, żeby wnieść jej bądź co bądź cięzki rzeczy na górę - powiedziała mi : "Kamil ja nie jestem niepełnosprawna, żebym nie potrafiła sama tego wnieść, naprawdę poradzę sobie ... doceniam wasze starania jako facetów, ale mogę sobie sama poradzić a jak zrobisz to za mnie to będę się czuła jak jakaś ułomna..."
są normalne jak widać dziewczyny, ale zdażają się też "paniusie"...

Zmieniony przez - Eyden w dniu 2004-09-29 18:57:01

eyden.

disik
 Wysłana - 29 wrzesień 2004 21:34      [zgłoszenie naruszenia]

bo tu chodzi o to, że piszą, żeby być takim i takim wielkim księciem z bajeczki a takim dają właśnie kosza...

[ [] N S T R |_| [ T | [] N
T | M E
A G A | N

OloKK
Dżony Dep
 Wysłana - 29 wrzesień 2004 23:42      [zgłoszenie naruszenia]

Disik, Ty nigdy nikomu kosza nie dałeś?

Bądź silny, o człowieku! Pożądaj, raduj się wszystkimi rzeczami
zmysłów i uniesienia: nie bój się, że jakikolwiek bóg wyprze się ciebie za to.
ZAPRASZAM: [www.olokk.pl] // [www.bng-studio.pl]
[www.facebook.com/olokk]

Specjalista -

Eyden
 Wysłana - 30 wrzesień 2004 00:16      [zgłoszenie naruszenia]

ja tam mam gdzieś image księcia z bajki, trzeba być i dżentelmenem i twardym facetem... kiedy trzeba być szarmanckim to jestem, kiedy trzeba "k.u.r.w.n.ą.ć" to k.u.r.w.n.e i już....

eyden.

Astria
 Wysłana - 30 wrzesień 2004 10:20      [zgłoszenie naruszenia]

Disik po prostu sa rozne kobietki, czesc daje kosza dla zasady, ale wg mnie to glupie i infantylne i wtedy tylko upewnia Cie to w tym, ze laska co tak postepuje nie jest dojrzala ani do zwiazku ani do seksu, wiec lepiej taka od razu sobie odpuscic. Wiem, ze facet nie jest maszyna do seksu, ale to sie tyczy tez kobiet. Po prostu wszystko trzeba wyczuc, ale wydaje mi sie, ze mimo, ze kazdy jest inny to jednak jakies schematy w postepowaniu mozna zaobserwowac i nie czarujmy sie. Natura musialaby byc geniuszem, zeby stworzyc ponad 6 miliardow odmiencow i kazdy bylby inny -> nierealne, wobec tego twierdze, ze sa schematy, ktore powtarzaja sie u roznych osob, jasne, ze nie wszystkie, ale tak po kawalku. Czlowiek wcale nie jest wcale tak skomplikowany jak to wszyscy i wszystko probuja nam wmowic. Trzeba tylko wyostrzyc wzrok. A co do seksu, jak chcecie Panowie zdobyc Pania, to wystarczy fajny klimacik, troche poczucia bezpieczenstwa, jakies pyszne jedzonko, ktore mozecie nawet razem upichcic i Pani jest wasza jak nic. Mnie w ten sposob facet zdobyl po 3 tygodniach znajomosci (nie zwiazku), a wczesniej sie zarzekalam, ze co najmniej pol roku musze z kims byc, zeby z nim isc do lozka! Takze widzicie wszystko jest mozliwe:) Powodzenia:)

Jaki jest odgłos jednej klaszczącej dłoni?

VLAD.IV
 Wysłana - 30 wrzesień 2004 10:32      [zgłoszenie naruszenia]

schematy są tworzone, ale nie przez naturę, tylko krąg kulturowy... facet obsypujący kobiete kwiatami.. bedzie zawsze postrzegany przez nią pozytywnie.. nie dlatego nawet, że az tak lubi kwiaty... tylko wychowanie nauczylo kobiete, że dawanie kwiatów to objaw bardzo pozytywny.. choć na w jakiejś Nigerii moze to byc najwyzsza zniewaga

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

Dj_Smalec
 Wysłana - 30 wrzesień 2004 10:41      [zgłoszenie naruszenia]

astria co do tego że natura jest genialna to prosze tego nie negować,A to o czym piszesz to po prostu kobieca natura ,wasze pierwotne potrzeby ,tylko po prostu chłopcy w młodym wieku lub mało doświadczeni nie rozumieją ich ,sam taki byłem bo to normalne .Choc niektórzy wogóle nie rozumieją tych potrzeb ...

NASTY Sanchez mierzący 7 Cm...

Znawca -

Eyden
 Wysłana - 30 wrzesień 2004 11:52      [zgłoszenie naruszenia]

Ciekaw jestem, która z was feministki pamięta, że dziś dzień chłopaka? No która? Zapewne mało która, jeśli nie żadna... dziękujemy za życzenia!
Ot! się domagają nie wiadomo czego , a dam se rękę uciąć, że prawie żadna dziś o nas - facetach nie pamięta...

eyden.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 11 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Rady kobiety...

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11