FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 18639 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Rady kobiety... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Rady kobiety..."   

landrynka
 Wysłana - 8 lipiec 2004 15:09        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Seks jest dla kobiet równie ważny jak dla facetów.Ale nie jest ich celem!Dlatego nie proponujcie pujścia do łóżka natychmiast,gdy kogoś poznacie!
Czasami może to kobietom nawet zaimponować(ale go pociągam,wow!!)Zanim kobieta zdecyduje sie z Toba kochać,musi stworzyć psychiczne wiezi..
Czasem potrzebuje na to kilku dni,czasem miesiecy..Wszystko zależy od waszej aktywności w zdobywaniu kobiety i jak szybko dacie jej poczucie bezpieczeństwa.
Wy,za ważnieszy uważacie fizyczny kontakt!Nawet jeśli miesiącami zabiegacie o Nas,i cierpliwie znosicie wszystkie fochy i kaprysy,to na końcu tej drogi juz widzicie wielki neon SEKS.
Mezczyzni nie muszą angażować uczuc aby pragnąć kobiecego ciała.Kobiety(najcześciej)tak.
Kobiety na ogół bardziej pragną Waszego ducha niż ciała.Jesteśmy Was ciekawe,poznajemy Was,cieszy nas Wasza obecność.Zaczynacie fascynowac..Słuchamy refleksji i podziwiamy.
W końcu kobieta może się zakochać,świata poza Tobą nie widzi i idzie do łózka!

Kobiety mogą zwyczajnie nie chciec się z Wami kochać,nawet jezeli facet jest superprzystojny i kobieta zwyczajnie go pragnie..
Ochota na seks zalezy głównie od naszego nastroju!
Wy jesteście zdolni do seksualnej akcji zaraz po zobaczeniu ładnej dziewczyny w mini spódniczce z lekkim dekoldem!A kobieta moze mieć miliony powodów,dal których seks z Toba nie jest jej akurat w głowie.

To że kobieta w danej chwili nie ma ochoty na pujście z Toba do łóżka nie oznacza że jesteś na straconej pozycji.Im dokładniej bedziesz sie starał namówić kobiete,tym Twój sukces pewniejszy!Uwaga.Nie zniechecajcie sie po pierwszej nieudanej próbie!Kobieta może sie z Toba droczyc mówiąc "nie",a myśli sobie "tak,tak,tak"..To dlatego,że chce żebyś sie troszke potrudził,pokazał jej że zalęzy Ci na Waszej bliskości!

Musicie wiedzieć,ze nic nie jest tak niemiłe jak Wasza słowna powściągliwość w łozku.Każdy Wasz "łóżkowy" czy powinien być poparty słowami!
Powtarzajcie czesto Jej imie lub tylko Wam znane zdrobnienie.

Znawca -

Quart
 Wysłana - 8 lipiec 2004 15:26      [zgłoszenie naruszenia]

widac ze pisała to kobieta;)
Waszym zdaniem facet na wszytko musi uwazać, obskakiwać, podlizywać sie, łazić za Wami itd. itp.

taaaaaaaaaaa
ale są tacy najczesniej dostaja pozniej po dupie
noł wejjj ;]
nowoczesna wyzwolona kobieta (same tego chciałyscie) sama musi sie starać
takie czasy jak wszytko to wszytko

cos sie nie podoba to spadowa, w życiu licza sie konkrety

Zmieniony przez - Quart w dniu 2004-07-08 15:28:04

###[http://www.pajacyk.pl/]###

landrynka
 Wysłana - 8 lipiec 2004 15:31      [zgłoszenie naruszenia]

Hehe...przecież przyjeło sie ze facet jest taakii silny,meski itd..
Nie wierze ze facet nie ma satysfakcji jak zdobedzie kobiete!
Kiedy kobieta próbuje zdobyć meżczyzne staje sie dla niego mniej atrakcyjna..

Znawca -

RA1NM4N
 Wysłana - 8 lipiec 2004 15:32      [zgłoszenie naruszenia]

Jak Quart. Owszem część tych rad jest dobra, ale większość ma na celu usprawiedliwienie niechęci kobiet na seks... No i wkręcenie facetów tak żeby za nimi biegali jak w tekście. Zazwyczaj z takich starań nic nie wynika, jak kobiecie sie nie chce to nie i już. Pewnie że ją można przekonać ale jest to naprawdę mnóstwo wysiłku i czasu...

Poza tym jestem pewien że to jest skądś skopiowane, czytałem już wczesniej

Jak to przeczytałem coś mi się przypomniało, czyjś tekst z SFD "nie rób wszystkiego dla kobiety, jej***** to nie święty graal" Brutalny tekst ale prawdziwy.

Zmieniony przez - RA1NM4N w dniu 2004-07-08 15:33:54

[Death is the only way out...]

Znawca -

landrynka
 Wysłana - 8 lipiec 2004 16:22      [zgłoszenie naruszenia]

Tak,tak ten tekst(ale nie cały) pochodzi z pewnej stronki
Gorącą ją polecam [http://www.zora.piwko.pl]

Znawca -

thatman
 Wysłana - 8 lipiec 2004 16:24      [zgłoszenie naruszenia]

.......łoj landrynka........oczywiście wg. ciebie..........pozatym z kąd to wiesz ...przecież niejestes facetem....................moje zdanie w drugą strone.............a z resztą jest tak i tak......tak jak mięso jest czerwone i białe...........słońce grzeje za mocno....mam jakieś odwodnienie.......jeszcze troche bez wody i zaczne bredzić............

addicted--O

Gosia_p
 Wysłana - 8 lipiec 2004 16:26      [zgłoszenie naruszenia]

zgadzam sie z landrynkom chociaz nie ze wszystkim...
bo nie mozna wszystkich wrzucac do jednego wora

dla mnie wlasnie b.wazna jest psychiczna wiez z facetem
i napewno nie poszlabym do lozka z pierwszym lepszym napotkanym

Ekspert -

INSOMNIA
 Wysłana - 8 lipiec 2004 16:26      [zgłoszenie naruszenia]

Jak koledzy wyżej, zwłaszcza zgadzam się z równouprawnieniami dodam jeszcze, że to natura, a natury raczej się zmienić nie da. My jesteśmy od tego, żeby się szybko podniecać, wy wolniej. I nie można mieć do siebie o to pretensji... A żeby rozmawiać w czasie seksu... wy to lubicie, ale u nas znowu natura. Ta sama półkula mózgowa odpowiada za doznania łóżkowe i ze mowę, wniosek wysnuj sama

Gosia_p
 Wysłana - 8 lipiec 2004 16:32      [zgłoszenie naruszenia]

"Musicie wiedzieć,ze nic nie jest tak niemiłe jak Wasza słowna powściągliwość w łozku.Każdy Wasz "łóżkowy" czy powinien być poparty słowami! Powtarzajcie czesto Jej imie lub tylko Wam znane zdrobnienie."

ja akurat tego nie lubie
wole zeby facet sie skupil na tym co robi i na mnie niz na tym co mowi

Ekspert -

INSOMNIA
 Wysłana - 8 lipiec 2004 16:35      [zgłoszenie naruszenia]

satysfakacja z poderwania dziewczyny może kiedyś się miało jak się kawalerem było teraz powodem dla mnie do satysfakcji jest to, że nie oglądam się za pierwszą lepszą odstawioną panną

niektóre kobiety lubią nieśmiałych facetów, a taki facet jest w siódmym niebie, że znalazł w końcu bratnią duszyczkę, niektórzy nawet udają niesmiałych specjalnie, bo ponoć to pociąga niektóre typy płci pięknej

landrynka
 Wysłana - 8 lipiec 2004 16:36      [zgłoszenie naruszenia]

No dobra,juz dobra...

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 11 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Rady kobiety...

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11