FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 626 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Ścisłe
Rama, mała pomoc 
[powiadom znajomego]    
Autor "Rama, mała pomoc"   

tomek2042
 Wysłana - 28 maj 2010 14:51        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam, mam pewien problem z tą ramą. Mógłby się ktoś jej przyjrzeć, wydaje mi się że dobrze robie ale podczas sprawdzenia momentu względem punktu 4 nie wychodzi mi 0=0.
Najpierw robie sumę rzutów sił na oś y dla punktu 1 względem części 1 i wychodzi Va=Ha. Potem robie moment względem punktu B dla części 2+3+4+5 i wychodzi Vc. Gdy mam Vc to mam Va z sumy na oś y dla całości (Ha też mam bo wcześniej wyliczyłem że Va=Ha).
Z momentu dla punktu 3 względem części 5 wyliczam Hc. Z sumy rzutów dla całości na oś x wyliczam Hb. I na koniec z momentu dla punktu 2 dla cześci 3 a następnie dla części 1+2 momenty Mb i Ma. Mógłby mi ktoś coś doradzić bo już pare godzin nad tym siedziałem i nie wiem już co robie źle. Mam nadzieję że nie zagmatwałem zbytnio. Dzięki z góry.

Street90
 Wysłana - 28 maj 2010 22:45       [zgłoszenie naruszenia]

przypomniałeś mi ,że muszę wyliczyć jedną belkę
dzięki

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Rama, mała pomoc

Warto przeczytać: [FIZ] Równanie ruchu - całki | [Biol] Oznaczenia w krzyżówce genetycznej | MATLAB - aproksymacja r. Poissona r. normalnym | Prąd wirowy | całki nieoznaczone | [Fiz] problem z zadaniami | mechanika zadanie | rysunek modelu z grafiki inżynierskiej | Proszę o pomoc tęgie umysły | fizyka/chemia, fraza do przetłumaczenia | Dysocjacja soli | tor ruchu naładowanej cząstki | proszę o pomoc nierówności | matma 4 zadania za kase | wymiarownianie | kinematyka | podczas okresu | przemowienia romana dmowskiego | tags | trance space | intro szczecin | ilu partnerów | niemiecka roksa | po dropsach | chan | Jak zaciągnąć ją do łóżka | Jak poderwać dziewczyna | clinic | filmiki fotka | testoviron ewelina 3 | polki w playboy i ckm | meldunek do komendanta | tiger kobra | kiedy wybuchnie 3 wojna swiatowa | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.