FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2441 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Randka w ciemno 
[powiadom znajomego]    
Autor "Randka w ciemno"   

Gengol89
 Wysłana - 7 luty 2010 23:03        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Serwus.
Tak się od jakiegoś czasu zastanawiam nad pewną sprawą. W necie nie znalazłem żadnych informacji. Mianowicie randka w ciemno.
Nie mam aktualnie dziewczyny i chciałbym kogoś poznać. Generalnie szkoda mi kasy na jakieś fotki i inne pierdoły.
Na pewno oglądaliście jakiś amerykański film gdzie w jakieś restauracji spotyka się grupa 10 samotnych facetów i samotnych kobiet. Przechodzą od stolika do stolika po paru minutach rozmowy. Takie cos było też w filmie Hitch.
Czy takie coś w ogóle istnieje w naszym kraju? Jeśli tak to gdzie takiego czegoś szukać? Czy ktoś z Was brał udzial w czymś podobnym i może coś napisać?
Chce dodac ze mam 20 lat i raczej nie szukam 30 letnich kobiet

Fresja
 Wysłana - 7 luty 2010 23:09      [zgłoszenie naruszenia]

speed dating czyli szybkie randki użyj google i znajdziesz

często poruszają ten temat w tv, z tego co wiem to jest pogrupowanie na przedziały wiekowe. Ale szybkie randki to też pewien koszt.
np [http://www.imprezy-single.pl/]

Masz 20 lat są inne sposoby na znalezienie kobiety, np wyjście z domu

paznokciami wbijam się głęboko...

Ekspert -

Gengol89
 Wysłana - 7 luty 2010 23:14      [zgłoszenie naruszenia]

Fresja dzieki bo nie wiedziałem jak to się nazywa.
No wyjście z domu też. Wychodze i poznaje jednak chciałbym spróbować czegoś takiego szczególnie, że koszty chyba nie są aż takie duże.
Warszawa mi nie leży ale może znajde coś w okolicach Krakowa. Dam znać jak poszło

jasiujasiu
 Wysłana - 8 luty 2010 11:35      [zgłoszenie naruszenia]

No w galerii na podanej stronce, piękności jakichś nie zauważyłem. Ale na pewno mają bogate wnętrze

Zwróciliście uwagę na rodzaje umawianych spotkań? "Piękne i Bogaci Speed Dating", "Przystojni i Bogate Speed Dating". Jakie *****stwo

hassarol
 Wysłana - 8 luty 2010 12:51      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.krakowblinddate.com/index.php]

Randka w ciemno w Krakowie

Widzieliście film "Catwoman"? To całkowita bzdura. Przecież gdyby rzeczywiście
skrzyżowano kota i kobietę, to stworzenie to byłoby potwornie leniwe, nieposłuszne,
wredne i samolubne. A do tego doszłyby jeszcze cechy odziedziczone po kocie...

cebulak
 Wysłana - 8 luty 2010 15:04       [zgłoszenie naruszenia]

Idź na disko. Wyrwiesz jakiegoś lachona a przy okazji się zabawisz.

GOŁA BABA [+18] -> [http://www.youtube.com/watch?v=iwGFalTRHDA]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Randka w ciemno

Warto przeczytać: jak poderwać?? | Straciłem milosc swojego zycia... | Gubię się już :/ | Zasmucona... | Dziewczyna z Brazylii | Już nic z tego nie rozumiem. | przydupas - przyjaciel? | pytanie (savoir vivre?) | Pierwszy pocałunek/ Lizanie ;/ Kurde pomozcie - | Problem trwający juz 1,5 roku.. | Pytanko i pomoc | kocham dwoch! | szybko bo jestem łajza i leń :))) | Milosc do tej, ktora kocha innego, a nie moze z nim byc, jak ja odkochac? | Przerażony | słuszność porad | zona | lokatorzy | owczarek | owczarek kaukaski | tylko reka | uzaleznienie od masturbacji | seba570 w telewizji | baryła | podpis | nim | tool | polish celeb fakes | supermemo | levy88 | brat siostra | brat siostra sex | uszkodzony wyświetlacz w samsung s3 | robot man | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.