FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 336 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Teksty Piosenek
Ray Charles : Sweet & Sour Tears - Teardrops in My Heart 
[powiadom znajomego]    
Autor "Ray Charles : Sweet & Sour Tears - Teardrops in My Heart"   

INSOMNIA
 Wysłana - 23 maj 2007 15:25        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

1) you�l never know I cried , when I found out you
lied

for Ive been hangin on this teardrops in my heart

2) my eyes dare not reveal , the way I realy feel

because I know I�l cry my heart out if I start

* though Im pretending , that I dont care

to be with you my darlin , is my prayer

3) but way down deep inside , I cant give up my pride

so Ill just keep on hiding teardrops in my heart

( SOLO PIANO )

3) repeat

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Ray Charles : Sweet & Sour Tears - Teardrops in My Heart

Warto przeczytać: Gloria Estefan : Hold Me Thrill Me Kiss Me - IT'S TOO LATE | Gloria Estefan : Abriendo Puertas - LA PARRANDA (THE BIG PARTY) | Gloria Estefan : Abriendo Puertas - LEJOS DE TI (FAR FROM YOU) | Gloria Estefan : Christmas Through Your Eyes - LET IT SNOW, LET IT SNOW, LET IT SNOW | Gloria Estefan : Into The Light - LIGHT OF LOVE | Gloria Estefan : Into The Light - Live For Loving You | Gloria Estefan : Hold Me Thrill Me Kiss Me - LOVE ON A TWO WAY STREET | Gloria Estefan : Gloria! - Lucky Girl | Gloria Estefan : Into The Light - MAMA YO CAN'T GO | Gloria Estefan : Abriendo Puertas - MAS ALLA (BEYOND) | Gloria Estefan : Mi Tierra - MI BUEN AMOR | Gloria Estefan : Mi Tierra - MI TIERRA | Gloria Estefan : Abriendo Puertas - MILAGRO (MIRACLE) | Gloria Estefan : Mi Tierra - MONTUNO | Gloria Estefan : Into The Light - NAYIBS'S SONG (I am Here For You) | Gloria Estefan : Mi Tierra - NO HAY MAL QUE POR BIEN NO VENGA | Koledzy kobiety | Jak przejść do seksu | opowiadanie korepetycje | Prawiczek | wiersz erotyczny | sex rodzina | sex z mamuśką | rodzinna orgia | m jak milosc 1307 | Jak zostac najemnikiem Militaria Strona 2 Insomniapl | Jak zostac najemnikiem Militaria Strona 2 Insomniapl | Jak zostac najemnikiem Militaria Strona 2 Insomniapl | mama sex opowiadania | iPhone 6s | edyta herbus | mara karpacz puck | m jak milosc1310 | pierwsza milosc 2519 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.