FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 11976 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Redlight wasze opinie... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Redlight wasze opinie..."   

wojtas87
 Wysłana - 16 marzec 2005 20:07        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

po pierwsze mam do was takie małe pytanie jak nazywa sie ta trzecia prowadząca( wiem ze jest omenaa mensah,joanna krochmalska)???
Tak wogóle to co sądzicie o tym programie nie myslicie ze jest coś w stylu różowej landrynki nie emitowanej juz na polsacie???? Ogolnie to lubie oglądac ten program ale moja dizewcyna zawsze sie o to wkurza..Wiec mam drugie pytanie czy wy dziewczyny, kobiety oglądacie też takie programy????
Pozdrawiam
PEACE

fredman
 Wysłana - 16 marzec 2005 21:26      [zgłoszenie naruszenia]

ogladałem pare razy i uwazam ze jest chu*owy(zreszta jak wiekszost progrmów tego typu). nie dosc ze prowadzic musi wysmazona w solarium, sztuczna lala z tapetą 10 warstwową to wszystkie takie programy stoja, moze to zabrzmi dziwnie, na poziomie domowego przedszkola...zreszta jak swierszczyki;(np. "extasy"). Dlaczego do potencjalnego odbiorcy(faceta) walą teksty jak do nierozgarniętego dzieciaka(chodzi mi o sposób, nie o konkretne treści oczywiście).te zdnaka, które teoretycznie mowia prezentowane modelki sa tak beznadziejnie głupie i prostackie ze mnie rozsmieszaja(a chyba maja podniecac czytajacego)...tragiczne, czy rzeczywiscie rozumowanie podnieconego chłopa spada do poziomu 4 latka?

Oddam "pianinko" w dobre rece
ebałt pianiku/o: [http://www.trunkmonkey.com/content/view/57/59/]

Znawca -

ANlA
 Wysłana - 16 marzec 2005 21:29      [zgłoszenie naruszenia]

Osobiście nic nie mam do tego typu programików, ale na te panny z tego programu nie moge patrzeć. Poprostu odrzuca mnie jak słysze jaksztucznie gadają i jak sztucznie sie zachowują. Kto je wogóle posadził przed kamerą. Sa napewno jakies panny, które oprócz dupy i cycków mają jakies obycie z kamerą nie jak te kobitki. Jak dla mnie tragedia.

friko & koko %-)

Mario_35
 Wysłana - 16 marzec 2005 21:36      [zgłoszenie naruszenia]

fredman, przeważnie jest tak, że podniecony facet traci rozum w ogóle...

"Im drzewo starsze, tym korzeń twardszy"

Znawca -

VooDooDoll
 Wysłana - 16 marzec 2005 21:37      [zgłoszenie naruszenia]

Porażka. panienki sztuczne, migdalą sie do kamery z równym wdziekiem co panie na reklamach linii 0-700, zero w tym spontanicznosci, humoru, ze nie wspomnę o seksie...

Zmieniony przez - VooDooDoll w dniu 2005-03-16 21:40:50

Specjalista -

Gosia_p
 Wysłana - 16 marzec 2005 21:46      [zgłoszenie naruszenia]

a ja sie przyznam ze lubie na ten program patrzec
nie sledze go co tydzien ale jak wlacze na tvn i on leci to go ogladam

kobietki go prowadzace faktycznie sa troche sztuczne no i jeszcze te scenki rozbierane sa daremne (striptiz i tym podobne)

Ekspert -

Seewy
 Wysłana - 16 marzec 2005 21:48      [zgłoszenie naruszenia]

pierwsze skojarzenie

redlight - ksywa kogos na insomnii.... i dalsze przemyslenia 'o co to chodzi'

a w ogole co to za program? kiedy on 'leci'?

"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

Znawca -

vox
 Wysłana - 16 marzec 2005 22:07      [zgłoszenie naruszenia]

co do tego zachowania przed kamerą o musze powiedzieć ze macie racje-słąbo to wychodzi,ale w tym programie to mało istotne - te panie muszą być sexowne a nie mądre i umiejące się wysławiać itp.
seewy: to taki komercyjny program w którym są dwie panienki i gadają costam i co jakis czas jest jakis striptz itp. namawiają zeby dzwonic na 0-700
to jest chyba tvn7 - dawno nie oglądałem moze ze 2 miesiące

Znawca -

RaDzYkU
 Wysłana - 16 marzec 2005 22:13      [zgłoszenie naruszenia]

[redlight.tvnsiedem.pl/]

Oddam konia w szybkie rece.radek rolnik

Revoltman
 Wysłana - 16 marzec 2005 22:40      [zgłoszenie naruszenia]

To samo myślę co Ania. One w ogóle nie pasują, są denne, żałosne. Jeszce jak usłyszałen tąreklame redlight;a, co na końcu były w wannie i jedna potem "ahahahahaa.." to już prawie padłem. Tvn chciał byćnowoczesny to redlight;'a wymyślił..Widziałem ten program, raz po części przypadkiem bo głównie tv odglądam późno, drugi już celowo (z tym gościem co na jedynce cośz muzyką rano prowadzi czy prowadził), chała. Różowa landrynka była lepsza, ale też nie najciekawsza i stale nie ogladałem.

Robson_87
 Wysłana - 16 marzec 2005 23:10      [zgłoszenie naruszenia]

raz ogladalem, przez przypadek i niezbyt mi przypadl do gustu, zreszta inne tego typu programy tez nie mialy lepszego poziomu.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Redlight wasze opinie...

Strony: 1 2 3