FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1118 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Referat z kodeksu prawnego 
[powiadom znajomego]    
Autor "Referat z kodeksu prawnego"   

nokianokia
 Wysłana - 23 grudzień 2010 12:21        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam
Mam problem z napisaniem refaeratu, tzn. niewiem jak opisać 2 kwestie które przedstawiają się nastepująco: co należy wyrzucić z KK? I co należy dodać do KK?

Z góry dziękuje za odpowiedź
pozdrawiam

Ps. Mam jeszcze pytanie czy jeżeli pisze referat o prawie to moge tam ująć jak powstaje ustawa?
[kodeks.wieszjak.pl/ciekawostki-kodeksowe/78575,Jak-powstaje-ustawa.html] Link do artukułu

Ps Jeżeli byłby ktoś tak miły i napisał mi co w taki referat o KK wchodzi, Narazie mam ogólnie co to jest KK, Jakie obowiązują kodeksy w polsce, jak powstaje ustawa(link wyżej)oraz co powinno się zmienic w KK.

Zmieniony przez - nokianokia w dniu 2010-12-23 12:35:49

INSOMNIA
 Wysłana - 23 grudzień 2010 13:27      [zgłoszenie naruszenia]

Chyba za cienki jestes zeby bawic sie w jakies postulaty de lege ferenda. to raz, a dwa kodeks kanoniczny, czy karny?

Pisz oglonie o tym, a nie jakies zabawy w co zmienic, bo jw.

nokianokia
 Wysłana - 23 grudzień 2010 13:33      [zgłoszenie naruszenia]

Dzięki za szybką odpowiedź, z tym że jestem za cienki to masz racje
To co ja mam na ten temat pisać skoro ten refera musi być na 10 stron a4?

z góry dziękuje i pozdrawiam

INSOMNIA
 Wysłana - 23 grudzień 2010 13:35      [zgłoszenie naruszenia]

Budowa kodeksu, kto pisal, kiedy uchwalony, co zawiera i mozesz dorzuc cos z doktryny/orzecznictwa plus uzasadnienie projektu, ewentualnie akie jeszcze byly propozycje, poprzednie kodeksy.

sporo tego, ale nie baw sie w de lege ferenda, bo ci na bank nie pyknie.

nokianokia
 Wysłana - 23 grudzień 2010 16:30      [zgłoszenie naruszenia]

dzięki za wszelką pomoc, a może znasz jakieś strony na których bedą dostępne takie dane. Czy z wikipedi starczy? znalazłem też jeszcze inne strony ale tam w sumie nic interesującego niema .

Z góry dziękuje
pozdrawiam

INSOMNIA
 Wysłana - 23 grudzień 2010 17:03      [zgłoszenie naruszenia]

piszesz referat o samym KK czy o prawie karnym jako całości?

Narazie mam ogólnie co to jest KK, Jakie obowiązują kodeksy w polsce, jak powstaje ustawa(link wyżej)oraz co powinno się zmienic w KK.

z tego co masz - wyrzuciłbym wszystko, no może pozostawił to 1, o ile sensownie jest napisane

nokianokia
 Wysłana - 23 grudzień 2010 17:09       [zgłoszenie naruszenia]

o kodeksie prawnym jako całości, Skoro byś to wszystko wyrzucił to co byś proponował tam wrzucić? i czy znalazło by się na tyle informacji żeby napisać to na 10 stron?

z góry dziękuje
pozdrawiam

Zmieniony przez - nokianokia w dniu 2010-12-23 17:19:56

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Referat z kodeksu prawnego

Warto przeczytać: pełnomocnictwo do US | Cechy systemu prawa | Ubezpieczenie OC | suma kredytów większa od dochodów | Bezpłatny dzień próbny? | Co mi grozi? | Holenderska instalacja LPG | Dzierżawa (wieczysta) & dotacja z Unii Europejskiej | Sprawa o pobicie | ubezpieczenie samochodu | Co mam zrobic, jak zareagować.? | Ubezpieczenie-student | reklamacja na podstawie ustawy o ochronie praw konsumenckich.. | przepisanie mieszkania z własnościowego na odrębną własność | "doradztwo finansowe" :) | Pomyłka przy wysłaniu zapytania / oferty mailem | podniecenie | brak | Probolem z penisem po pierwszym razie | resident evil 6 | resident evil | odtwarzacz mp3 | cela nr | sciagniecie simlocka w770i | zio0m | Trique | seba5700 | nauczyciel | CKM 2001 | sen | białaczka | kuzynki | lemingi | galant | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.