FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 13771 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Regulacja LPG 
[powiadom znajomego]    
Autor "Regulacja LPG"   

Thomy
 Wysłana - 20 grudzień 2006 12:18       

Przeniesiona przez Skarbowy z działu 'Motoryzacja ARCHIWUM'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Chciałem sobie wyregulować gaz w aucie i problem polega na tym że przy reduktorze mam 2 śróbki jedna u góry a druga na dole którą śróbką się reguluje wolne obroty? a do czego jest ta druga śróbka? Wiem że śróbą na wężu do mixera reguluje się skład mieszanki (wzbogacenie/zubożenie)

K rzysek
 Wysłana - 20 grudzień 2006 18:15      [zgłoszenie naruszenia]

Jezeli masz reduktor BRC to z boku znajduja sie dwa pokretla. Jeśli poregulujesz tą wystająca śrubą to zmieniają sie obroty oraz łatwość bądż trudność palenia na gazie , śrubka na imbus powoduje podawnie gazu przez membranę. Sruba znajdujaca sie pod reduktorem sluzy do spuszczenia zanieczyszczen z reduktora.

Thomy
 Wysłana - 21 grudzień 2006 10:19      [zgłoszenie naruszenia]

Jeśli poregulujesz tą wystająca śrubą to zmieniają sie obroty oraz łatwość bądż trudność palenia na gazie , śrubka na imbus powoduje podawnie gazu przez membranę
przecież po przez podawanie gazu też zwiększają się obroty więc czym różnią się te dwie śróbki?

K rzysek
 Wysłana - 21 grudzień 2006 15:59      [zgłoszenie naruszenia]

poczujesz roznice w spalaniu i elastycznosci silnika... Najlepiej podjedx do gazownik za okolo 30zl Ci go wyreguluja.

bmw330i
 Wysłana - 21 grudzień 2006 18:19      [zgłoszenie naruszenia]

A jaki masz samochod?

Thomy
 Wysłana - 21 grudzień 2006 18:23      [zgłoszenie naruszenia]

Cinquecento 900

Saymonn
 Wysłana - 21 grudzień 2006 19:10      [zgłoszenie naruszenia]

****a i to w gazie jeździ jakoś normalnie ?

bmw330i
 Wysłana - 21 grudzień 2006 20:25      [zgłoszenie naruszenia]

aha

AdexN
 Wysłana - 21 grudzień 2006 20:54      [zgłoszenie naruszenia]

pewnie lepiej niz 700 bez gazu, a siedemsetki dziarsko sobie radza na polskich dorgach

[www.pajacyk.pl]
[www.polskieserce.pl]

Thomy
 Wysłana - 21 grudzień 2006 21:20      [zgłoszenie naruszenia]

Jak instalacja jest wyregulowana to bardzo dobrze auto jeździ

K rzysek
 Wysłana - 21 grudzień 2006 23:25      [zgłoszenie naruszenia]

samochod jak samochod...
jezeli chcesz zeby auto zaczelo dobrze jechac to na poczatek wymien(jezeli dawno tego nie robiles) -swiece, przewody wysokiego napiecia, filtr powietrza, wyczysc filtr gazu i dopiero wtedy wyreguluj go
Ps jezeli zrobiles juz na gazie 60tys kilometrow to masz reduktor do wymiany(teoretycznie).

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Regulacja LPG

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: Problem z Puntem | Bugati veyron- ja pierdylu - szok | Mazda RX8 | Panowie i zapsute auto kobiety..... | Elektromagnes do blacharki? | Orientacyjny koszt naprawy odprysku | immobilizer,akumulator,kia | Colin McRea ['] | Zlot Jaguara w Sandomierzu | Cb radio | mercedes clk W209+pare pytan | Jak dojechac Świecko-Berlin( lotnisko Schonefeld) ? | Bez prawka... | Wyścig uliczny w Rosji | Ładny Lakier... | Insomnia Porsche Fanclub | pA,ywanie oddech | sokzrurka | kinga | czy fotomontaA? | fajna stopka | nasze rowery | rezygnacja z telefonu | rezygnacja z telefonu komórkowego | obrona | wychodzimy z biedy | gpw | opowieA]ci o duA ym penisie | zdjęcia użytkowników | pauula22 | whitney houston | houston | namiot | zywa okurva trib | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.