FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 10199 razy ¬
 
ROZRYWKA | Imprezy
Regulamin działu "Imprezy" 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "Regulamin działu "Imprezy""   
 
Fana
 Wysłana - 15 marzec 2006 19:12        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Dział ten nawiązuje do ogólnie pojętego imprezowania i wszystkiego co się z nim wiąże:
- opis klubów, dzielenia sie uwagami na ich temat;
- informowanie o bibach, evenentach, ważnych wydarzeniach;
- wymiany setami i legalnymi utworami;
- dyskusje o DJ'ejce, technice, sprzęcie;
- także wszelkiego rodzaju koncerty, wydarzenia kulturalne, wystawy etc. Imprezy to nie tylko muzyka klubowa, wiec zachecam takze do dyskusji o roznych jej odmianach.

Rozmowy na temat używek również są mile widziane. Alkohol, papierosy i inne środki, które są często stosowane. Nie wolno propagować stosowania narkotyków, a jedynie wymieniać się spstrzeżeniami na ich temat.
Reuglamin właściwy działu:

1. Obowiązują zasady wzajemnego szacunku i kultury. Nie będą tolerowane kłótnie, wulgaryzmy, wyzwiska, obrazy. Po upomnieniu i ostrzeżeniu może nastąpić tymczasowa blokada konta.
Wymiar krary zależy od wagi popełnionego "przestępstwa".
2. Przestrzegamy praw autorskich. Nie wolno umieszcać linkow do nielegalnej muzyki i programow. Problem ten opisalem obszerniej w podwieszonym temacie.
3. Nie wolno propagować narkotykow. Działanie takie narusza polskie prawo i regulamin forum. Dozwolone są jedynie "zdrowe" dyskusje na ich temat. Nie zachecanie, a obiektywne ocenianie, wymienianie się pogladami i opiniami.
4. Zanim zalożysz nowy temat, użyj wyszukiwarki. Sprawdź, czy wcześniej nie bylo on poruszany. Ułatwisz nam w ten sposób prace, nie będziesz zasmiecał działu.
5. Do indentyfikacji nieznanych utworów służy podwieszony temat. Wszelkie prośby należy umieszczać w nim. Nie zaśmiecamy tym samym działu. Oraz wyszukiwarka
6. "Imprezy, Uzywki" są w miare merytorycznym działem, więc urządzanie tzw. sogarnii jest surowo zabronione... po co Ci sogi, skoro możesz dostać bana?
7. Nie wolno odświeżać starych tematów, jeżeli nie masz w nim nic do powiedzenia, ciekawej uwagi czy opini. Prowadzi to do niepotrzebnego zamieszania.
8. Nie należy "nabijać" sobie liczby wysłanych artykułów (LWA) poprzez wysyłanie nic nie znaczących, wnoszących postów, np. "", "" itp. Jednakże, w szczególnych przypadkach moderatorzy mogą przymknąć na tą sytuacje oko.

Pod tym linkiem znajduje sie ogólny regulamin forum: [http://www.insomnia.pl/2/regulamin_forum.asp]
W razie jakichkolwiek wątpliwosci, ew. skarg lub niejasności proszę zglosci sie do działu Administracja . Zostaną tam rowiane wszelakie wątpiliowści co do słuszności decyzji.

Jezeli masz jakieś propozycje co do zmian w dziale, wyślij powiadomienie do któregoś z moderatorów działu. Jeżeli ma w profilu podany numer gg, możesz skontakować się z nim poprzez komunikator.

Zmieniony przez - Fana w dniu 2009-02-26 02:23:57

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]


 
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

Regulamin działu "Imprezy"