FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3985 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Rejestracja auta bez papierów 
[powiadom znajomego]    
Autor "Rejestracja auta bez papierów"   

don_yogi
 Wysłana - 11 styczeń 2010 14:43        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam, mam pytanko, da radę zarejestrować auto które nie ma żadnych dokumentów? Auto jest teoretycznie skasowane w autokasacji a w praktyce stoi twardo na ziemi Auto jest zabytkowe i unikatowe wiec może to jakoś pomogło by w rejestracji ale podejrzewam że gdyby udało się zarejestrować opierając się o wiek i unikatowość to pewnie dali by żółte blachy a tego wolał bym uniknąć.
Wie ktoś co można zrobić w takiej sytuacji?

Specjalista -

Batman..
 Wysłana - 11 styczeń 2010 14:49      [zgłoszenie naruszenia]

Jakie auto??

A na marginesie z tego co wiem da sie, ale tutaj nieominiesz żółtych blach

Znawca -

don_yogi
 Wysłana - 11 styczeń 2010 15:05      [zgłoszenie naruszenia]

fiat 128 coupe

Specjalista -

bartus_
 Wysłana - 11 styczeń 2010 15:10      [zgłoszenie naruszenia]

da się... na paszport polsatu .

...::: BMW - Freude am Fahren :::...

Specjalista -

don_yogi
 Wysłana - 11 styczeń 2010 15:23      [zgłoszenie naruszenia]

mam tylko tvn`u

Specjalista -

bartus_
 Wysłana - 11 styczeń 2010 15:30      [zgłoszenie naruszenia]

no to zapomnij

Da się to zrobić i jeśli masz dużo cierpliwości do urzędników to pewnie się uda. Nawet jeśli nie ma stosownych rozporządzeń które dałoby się zastosować w tej konkretnej sytuacji to wiem że ministerstwo może wydać jakąś nadzwyczajną zgodę (w uzasadnionych przypadkach). Jak dokładnie to wygląda nie mam pojęcia bo ja w urzędach dostaję drgawek

...::: BMW - Freude am Fahren :::...

Specjalista -

don_yogi
 Wysłana - 11 styczeń 2010 15:42      [zgłoszenie naruszenia]

Rozumiem, również nienawidzę urzędów i nigdy nic na spokojnie tam nie mogę załatwić.
Mimo wszystko pochodzę po urzędach i dowiem się czy jest szansa zarejestrować to auto, jeżeli tak to je biorę, wstawiam do garażu i powoli będę remontował

Specjalista -

don_yogi
 Wysłana - 11 styczeń 2010 16:01      [zgłoszenie naruszenia]

Gdyby ktoś był ciekawy to tak to wygląda

Specjalista -

leon10528
 Wysłana - 11 styczeń 2010 16:05      [zgłoszenie naruszenia]

ładny,masz fote pyszczka?

YHYHYHY!

don_yogi
 Wysłana - 11 styczeń 2010 16:10      [zgłoszenie naruszenia]

Auto nie stoi u mnie wiec jak na razie mam tylko zdjęcia które dostałem na maila.

Specjalista -

MartekGKS
 Wysłana - 11 styczeń 2010 16:10      [zgłoszenie naruszenia]

elegancki...tylko wiesz, był odcinek Legend PRLu na TVN Turbo, gdzie wypowiadał się właściciel złomowiska, że w ostatniej chwili uratował Warszawę chyba zanim została skasowana w urzędzie. Mówił, że jeśli auto zostanie tam przekreślone to nie ma szans na ponowną rejestracje chyba. Na plejadzie są chyba odcinki do zobaczenia to sprawdz i pytaj w urzędzie.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Rejestracja auta bez papierów

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Fotoradar | Mandat x 2 za jedno przewinienie-jak to jest??? | Światła mijania świecą połową mocy | Gdzie można zrobić dobrą Polerkę auta Radom i okolice?? | trzęsie nadwoziem na biegu jałowym | Myjka ciśnieniowa | Problem z zapaleniem mazda 323f | Mazda 323F BG 89-94 opinie | BMW e-39 | Ustawienie rozrządu carisma 1.6 | data waznosci kursu | akumulator | Zmiana oleju | Przekładka w peugot partner 2003 rok | naprawa | Lakierowanie lusterka | rower do | piękna | 300c | świadome | rinokot zdjęcia | gaz z zapalniczki | nie moge odblokowac noki 6300 | ukrycia | kursy przygotowawcze | princes | joanna mucha | burak fotki | street workout | noclegi | beata | beata chmielowska | beata tadla | sex w aucie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.