FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2090 razy ¬

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Reklama telefoniczna 
[powiadom znajomego]    
Autor "Reklama telefoniczna"   

jidan
 Wysłana - 3 styczeń 2006 17:44        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam!!

mam pytanko! czy ostanio zdarzyło się wam może odebrać telefon i usłyszeć w słuchawce jakąś odgrywaną reklame np. ostatnio coś krzysztof krawczyk śpiewał

W****iło mnie to bo wydzwaniają dopóki nie odbierzesz a ostanio ZA***IŚCIE mi się nie chciało wstawać no ale musiałem :/

Mam wrażenie że zaczęło się to od czasu gdy podałem swój numer telefonu jakiemuś pasztetowi który chodził po domach i przedstawiał się za pracownice jakiejś firmy która zbiera informacje do nowej książki telefonicznej.

Śmierdzi mi tu jakimś wałkiem a po ostatniej akcji jestem w****iony !!

ferry
 Wysłana - 3 styczeń 2006 19:20      [zgłoszenie naruszenia]

W drugiej części postu sam wszystko sobie wyjaśniłeś.

Daer
 Wysłana - 3 styczeń 2006 19:33      [zgłoszenie naruszenia]

Mam wrażenie że zaczęło się to od czasu gdy podałem swój numer telefonu jakiemuś pasztetowi który chodził po domach i przedstawiał się za pracownice jakiejś firmy która zbiera informacje do nowej książki telefonicznej.

Za błędy się płaci Nigdy nie dawaj swoich danych ot tak sobie

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Znawca -

jidan
 Wysłana - 3 styczeń 2006 23:06      [zgłoszenie naruszenia]

No tak ale coś takiego jest chyba nie legalne?? przecież oficjalna szanująca się firma na takie manewry by sobie chyba nie pozwoliła no nie??

Daer
 Wysłana - 4 styczeń 2006 10:48      [zgłoszenie naruszenia]

Jeżeli dzwoni telemarketer, to ma obowiązek powiedzieć, skąd ma Twoje dane - a Ty możesz z tą wiedzą zrobić to, na co masz ochotę (np. zażądać "wykreślenia" siebie z ich listy).
Jeżeli to nagranie puszczane z taśmy to ja nie wiem co z tym możesz zrobić. W każdym razie jest to legalne, tak się przecież reklamowały partie w ostatnich wyborach chociażby. Choć chyba i na angraniu powinny być stosowne informacje, tzw. formułka GIODO (Główny Inspektorat Ochrony Danych Osobowych), ale powiem szczerze, że nie jestem pewny. Pół biedy, jakbyś wiedział co podpisałeś

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Znawca -

jidan
 Wysłana - 4 styczeń 2006 21:29      [zgłoszenie naruszenia]

hmmmmmmmmmm... nie przypominam sobie żebym cokolwiek podpisywał.. następnym razem jak zadzwoni to odsłucham do końca i się dowiem czy są jakieś info podane :)

spider00
 Wysłana - 4 styczeń 2006 22:50       [zgłoszenie naruszenia]

spamują mi stacjonarke
też dostałem takie coś.,,

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Reklama telefoniczna