FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1252 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Reklamacja, wymiana na nowy i problem. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Reklamacja, wymiana na nowy i problem."   

spider00
 Wysłana - 30 sierpień 2008 00:21        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam.

Moja historia zaczęła się ok. 3 miesięcy temu kiedy zepsuła się moja mp3.
Oddałem na gwarancję do sklepu, po miesiącu ją odebrałem, niby wszystko ok, jednak w ten sam dzień stwierdziłem, że jednak jest uszkodzona dalej.
Oddałem ponownie, tym razem z tytułu niezgodności towaru z umową, odrzucone.
Oddałem jeszcze raz na gwarancję, znowu czekałem miesiąc, odpowiedź była pozytywna - sprzęt wymieniony na nowy.

Jednak tutaj pojawił się problem.. Nowy dostałem tylko odtwarzacz. Wszystkie akcesoria, pudełko itp było stare.
Odtwarzacz ma inny numer seryjny niż jest na pudełku.

Tutaj pytanie numer jeden:
Czy to jest normalne? żeby wymieniać tylko odtwarzacz?
Wg mnie teraz sprzęt jest niepełnowartościowy, w przypadku sprzedaży cena leci w dół.

Napisałem pismo, w którym chcę otrzymać wymianę całego kompletu na nowy lub zwrot pieniędzy, jednak pracownik serwisu powiedział, żebym nie liczył na pozytywną odpowiedź.

I co teraz zrobić? Przyjąć taki sprzęt? Nie chcę, aby odtwarzacz miał inny numer seryjny niż jest na pudełku - chyba takiego nie kupowałem i mogę żądać wymiany?

Nie wspomnę już o tym, że nowy to nie jest nowy. Mianowicie jest bez folii na LCD.

Co zrobić aby uzyskać nowy, pełny komplet albo zwrot pieniędzy?

spider00
 Wysłana - 2 wrzesień 2008 22:17      [zgłoszenie naruszenia]

Przyszła odpowiedź, negatywna.
Co najlepiej zrobić? odebrać sprzęt?

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 2 wrzesień 2008 22:23       [zgłoszenie naruszenia]

bierz i nie marudz, ciesz sie ze w ogole wymienili

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Reklamacja, wymiana na nowy i problem.

Warto przeczytać: Oryginalne nośniki VHS vs. piraty | gwarancja na budynek | minister - pracodawca?? | OFE - pytania | Allegro... | dofinansowanie działalności gospodarczej - pytanie | Sprzedaz prawa do spadku | Pytanko na temat wyjścia... | Nie za długo egzamin kat. A1?? | pozyczka, poreczenie, leasing - PILNE | Pierwsze Konto | wlasny biznes | renta... a praca | Ubezpieczenie samochodu | zwrot towaru | OBYWATELSTWO ?! | idziecie na grilla | evenement alfa | ksw 35 | rzuty prostokątne | anita springer | m jak milosc 1230 | mazurach | głupi | opowiadania sex kobiety z koniem ogier | opowiadania sex kobiety z koniem ogier | nieśmiała dziewczyna | marek aureliusz | Czeski speed narkotyk | speed narkotyk 2016 | zegarek meski diesel dz 7111 | w barze do rana absolutnie | Agnieszka Fitkau Perepeczko | zapach cipki | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.