FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 12176 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Remanent, arkusz spisu z natury 
[powiadom znajomego]    
Autor "Remanent, arkusz spisu z natury"   

Tetsui
 Wysłana - 9 styczeń 2006 20:12        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

mam pytanko. Moja mama prowadzi sklep. Jak wiadomo skończył się rok i trzeba zrobić remanent. Mama wypełnia takie coś jak "ARKUSZ SPISU Z NATURY" Po wypisaniu towarów trzeba pomnożyć cenę jednostkową i ilość a potem to dodać. I to jest najbardziej denerwujące.
Ja chciałem to zrobić w EXCELU ale podobno nie wolno robić tego komputerowo tylko musi być ręcznie i podobno Urząd Skarbowy tak wymaga.
Czy to prawda czy to tylko wymysł naszego księgowego? Czy jest na to jakaś konkretna ustawa? Nie moge zrozumieć że teraz kiedy w prawie każdym domu jest komputer ktoś każe robić coś ręcznie.

Zmieniony przez - Tetsui w dniu 2006-01-09 20:14:21

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Remanent, arkusz spisu z natury

Warto przeczytać: Spadek | pytanie odnosnie wyjazdu do usa | czy przestepstwo eliminuje mnie ze starań do mundurówki | sklep + zgloszenie kradziezy | Allegro - zwrot Przedmiotu używanego | Ewa Łętowska - Prawo umów | Allegro paczka | Mandat | Problem z pracą Licencjacką - Powiat ! | mieszkanie komunalne... przepisanie umowy najmu | Czy policja ma prawo przeszukac kieszonki podczas legitymowania?? | gdzie szukac rodziny | WIFI od sąsiada i ogólne. | Mieszkanie TBS | Wylegitymowana przez kasjerkę. | Podnajmowanie lokalu | Brzydota demokracji | cytrynówka | jesteś bogiem | hamskie | iwona scymalla | everr | moda damska | bieżnikowane | króciaki | lonerpl | dekoder | dvb | kobiety | buty trekingowe | chłopaki do wzięcia | chlopaki do wziecia | programista | Marekletra | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.