FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1458 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Remont silnika 
[powiadom znajomego]    
Autor "Remont silnika"   

Damiann198
 Wysłana - 20 wrzesień 2010 17:06        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Mam mały problem.
Czeka mnie remont silnika w Leganzie, który to będzie mnie kosztował 3 tys. Słyszałem opinie, że silnik po remoncie już nie jest taki jak przed, że nie ta moc itp. Ile jest w tym prawdy?

Inna sprawa to dylemat czy lepiej wyremontować ten silnik za te 3 tysiaki czy lepiej kupić cały używany, co razem z robocizną wyniosło by mnie jakieś 2,5 tys? A nie wiadomo na jaki silnik się trafi... Co wy byście zrobili?

kwiatula16
 Wysłana - 20 wrzesień 2010 17:33      [zgłoszenie naruszenia]

Lepiej znaleźć z rozbitka bądź anglika silnik i wrzucić, ale wiadomo że druga opcja odpada bo mało ich w UK.
Także szukaj rozbitego, a wydaje mi się że nawet taniej wyrwiesz jak się postarasz.

[odsiebie.com/pokaz/5037678---8792.html]

Miaky
 Wysłana - 20 wrzesień 2010 17:40      [zgłoszenie naruszenia]

kupić rozbitka i z niego wyciągnąc

to co zostanie na czesci

don_yogi
 Wysłana - 20 wrzesień 2010 17:58      [zgłoszenie naruszenia]

no tak ale nie wiadomo w jakim stanie bedzie silnik z auta rozbitego :)

Znajomy robil remont w lanosie bo wie ze przez jakis czas jeszcze bedzie latal tym autem i to akurat jest lepsze rozwiazanie

Specjalista -

Damiann198
 Wysłana - 20 wrzesień 2010 18:13      [zgłoszenie naruszenia]

No właśnie ja zamierzam jeździć tym autem spokojnie ze 3 lata. Dlatego remont bardziej za tym przemawia mimo, że będzie trochę droższy. Pytanie tylko czy po takim remoncie silnik będzie dobrze chodził i nie straci na mocy(pod warunkiem, że będzie dobrze zrobiony i się go dobrze dotrze)?

Neo3
 Wysłana - 20 wrzesień 2010 18:14       [zgłoszenie naruszenia]

jaki to silnik? moze cos z opla p&p podejdzie?
ja bym wymienil z rozbitka sam najtansza i najlepsza opcja

to jak bedzie chodzil pozniej w sumie w rekach mechanika...

Zmieniony przez - Neo3 w dniu 2010-09-20 18:16:41

MotorSport Technology.

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Remont silnika

Warto przeczytać: Opel Corsa C - instrukcja użytkownika | Lista bezawaryjnosci samochodów. | wybor samochodu | Biegi Renault 19 | utrata prawka - prowokacja policji | Kupilem auto i co dalej??/ | Chrysler, Chevrolet.... | Golf II Gti 1.8 16 V nie wkręca sie na obroty czemu??? | Golf II Gti 1.8 16V | Problem? | Opel Vectra 1.6 16 v 1996 rok | BMW M3 E46 - spalanie | golof II 1.8 gti 16 V jaki gaz najlepiej założyć??? | Naprawa Alfy Romeo. | Citroen 306 xD | Jakie autko do 5 k | chiptuning | w playboyu | liga cieni | power rangers | ups | problem z rejestracja samochodu dwóch właścicieli | sprzedaż samochodu dwóch właścicieli faktura i umowa | wykaz chorób i ułomności | mimesis w sztuce | aon progi punktowe | Anna Wendzikowska | niesmialy | evenement | ford focus 2 fl | sunrise showup | koszty utrzymania pizzerii | rudolf hess | tajemnicze postacie historii | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.