FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4296 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zakup kontrolowany
Renault Master 
[powiadom znajomego]    
Autor "Renault Master"   

gokacy
WARIAT
 Wysłana - 3 luty 2010 03:41        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Możliwe że niedlugo bede potrzebowal blaszanki do 3,5t

Kolega ktory prowadzi komis aut dostawczych wlasnie polecil mi Mastera.

Rocznik jest mi potrzebny nie starszy niz 5 lat.

Kapital to jakies 35k +/- no i tak wlasnie chodzą te rydwany.

Ważne dla mnie są opinie o tym aucie i ogolnie o dostawczych.

I teraz tak, u tego mojego kolegi stoją dwa okazy:

jeden rocznik 2005 100KM 2,5 i 118000km przebiegu

drugi 2006 120KM 2,5 i 170000 km przeleciane(no i tam troche bogatsza wersja, klima, CD )

Ten drugi samochodzik mlodszy ale znowu roznica 52k to pol roku roboty wiecej.

Aha, samochodu bede potrzebowal na jakies 2 lata w porywach 2,5

Dodam że takie masterki smigaja bez wiekszych awarii po 400.000 wiec cos jest na rzeczy.

Dzięki z gory za wartosciowe odpowiedzi nagrodze wodką,koksem,dziwkami i SOGAMI !

Aha a co myslicie o tym jakbym sam gdzies wypadl na zachod i cos zwiozl ?? duzo nizsze ceny sa ? warto ?? znacie jakies adresy ciekawe oprocz mobile.de i autoscout24 ? moze cos ukierunkowane na dostawcze ?

Zmieniony przez - gokacy w dniu 2010-02-03 03:42:55

Piłsudczyk.

alko1986
 Wysłana - 3 luty 2010 10:09      [zgłoszenie naruszenia]

Kumpel ma takiego mastera, jakies 2 lata temu kupil nowy. Generalnie zadowolony jest, ale to w sumie nowe auto wiec spejclanie psuc sie jeszcze nia ma co. Psioczy tylko ze mu oleju zzera silnik sporo, ciagle dolewa na seriwsie mu powiedzieli ze to niby norma, no i nadaje tez na to ze strasznie duzo stracil na wartosci przez te 2 lata.

Miichall16
 Wysłana - 3 luty 2010 12:57      [zgłoszenie naruszenia]

Mój ojciec kupił Mastera w zeszłym roku tutaj :
[http://www.pol-bus.pl/]
Jest to ta bogatsza wersja chyba bo ma klime,cd Z tego co wiem to posypało się sprzęgło chyba. Potem dam jakieś dokładniejsze info. ;)

RuDy_17
 Wysłana - 3 luty 2010 18:58      [zgłoszenie naruszenia]

często przejeżdżam koło tego komisu i trzeba im przyznać że mają od chvja tych samochodów tam wystawione.

gokacy na kuriera idziesz?

Wuchta Wiary Tej!

Wgw
 Wysłana - 4 luty 2010 22:16      [zgłoszenie naruszenia]

najwieksza wada mastera jest naped na przod
serwis aut dostawczych renault dosyc drogi

pozatym nie ma sie do czego przyczepic

Baybus
 Wysłana - 4 luty 2010 23:00      [zgłoszenie naruszenia]

Pewno dhl jak 5 lat max.

Znawca -

Giddens
 Wysłana - 5 luty 2010 08:27      [zgłoszenie naruszenia]

4x4 naped tez jest w masterach.

pracowalem w firmie budowlanej ktora miala Mastera(paka) merca jakiegos i transportera do wozenia ludzi. scigalismy sie tym na drogach szybkiego ruchu jak jechalismy na robote i z niej.

master - idealne auto do tego do czego zostalo stworzone. z tych wszystkich 3 prawie najmniej stoi w warsztacie. wiem bo warsztat ma sasiad i u niego sa naprawiane. 2 pozostale stoja srednio w nim co 2 tygodnie. o tym ze jezdzi za***iscie, za***iscie pakowny, i ogolnie fajnie wyglada i sie uzytkuje nie wspominam...(mowie o Masterze) - polecam ze swojej strony!

Już podałem imię Janusz
A turysta to mój zawód

Wgw
 Wysłana - 5 luty 2010 18:24      [zgłoszenie naruszenia]

zapomialem dodac ze jazda po miescie to udreka, promien skretu ma jak lotniskowiec

el - passo
 Wysłana - 5 luty 2010 20:41      [zgłoszenie naruszenia]

Gokacy napisz jak wygląda teraz Twoja sytuacja
Ktoś pisał, że największy minus to napęd na przód - ocipiałeś?
Jeżdżę Fordem z napędem na tył i wiem jakie to prze***ane. Pomimo tego, że mam od 3 tygodni nowe opony to i tak ****y lecą straszne.
Dostawczaki mają to do siebie, że mają ciężki przód. Jest tam silnik, skrzynia biegów, szoferka no i kierowca.
W moim aucie które ma tylni napęd jest w miare ok jak mam z tyłu jakiś ciężki ładunek. Ale prędzej czy póżniej ten ciężki ładunek zrzucam i tył jest pusty i lekki. Wtedy zaczyna się masakra.
W lato to tam pół biedy bo generalnie tylko w jakimś mocnym błocie można się zakopać ale teraz jak na niektórych bocznych drogach jest tzw szklanka to nie idzie ruszyć z miejsca.
Wiem co pisze bo pracuje w firmie która składa się z floty ~40 samochód i 99% z nich to auta z napędem na przód.
Na tył jest nas 3 i każdy w****ia się ostro

Z własnych obserwacji i po rozmowach z wieloma ludźmi którzy tak jak ja jeżdżą dostawczymi codziennie polecam Forda Transita w jakieś większej wersji.
Np:
[moto.allegro.pl/item903235985_ford_transit_jumbo_t350_2_4_tddi_idealny_2004.html]

Ten akurat chyba ma też napęd na tył ale są też z napędem na przód i własnie takiego bym szukał.
Z kolei jak mniejszy to [moto.allegro.pl/item906564212_iveco_35s14_klimatyzacja_elektryka_stan_idealny.html]

Teraz u nas taki jeździ i facet sobie bardzo chwali. Ma go od nowości z salonu.

Master kiedyś jeździł i z tego co pamiętam facet narzekał na elektryke ale możliwe, że to akurat przypadek.

gokacy
WARIAT
 Wysłana - 6 luty 2010 08:31      [zgłoszenie naruszenia]

Transit odpada, Iveco mnie sie zawsze podobalo ale ten ma za duzo km na liczniku. (iveco tez ma naped na tyl chyba)

el passo no sytuacja powoli do przodu

Piłsudczyk.

el - passo
 Wysłana - 6 luty 2010 11:30      [zgłoszenie naruszenia]

W autach dostawczych szczególnie jak w osobowych (z naciskiem na dostawczaki) powinno się patrzeć na stan silnika i blachy a nie na przebieg. Zawieszenie to zawsze będzie wy***ane bo te auta wożą ciężary po różnych drogach.
Jeśli blacha jest ok i jeśli silnikowi oraz skrzyni biegów nic nie dolega przebieg to ostatnia rzecz na którą zwracałbym uwagę szczególnie, że w takich samochodach też cofają je do tyłu.

Dlaczego Transit odpada? Od wielu lat zbiera najlepsze noty jeśli chodzi o samochody dostawcze. Osobiście nie znam nikogo kto narzekałby na ten samochód.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Renault Master

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Rodzinny za rozsądne pieniądze,-) | Ford Mondeo mk3 2.5 | Hyundai coupe 2.0 16V RD2 czy Audi a3 1.8 T | Pierwsze autko do 14 tys? | auto za 8000 złotych | Przyszedł czas i na mnie | Grand Chrooke - opinie | Wyceńcie | pomoc w wyborze autka ;) | Toyota Auris 2.2 D-Cat | Passat B5 2.8 V6 - wart zachodu? | Mazda 6 opinie | radio CD/MP3 z USB do 400zł | Jakie auto 20 - 30 tys. zl ? | Volvo XC 90 | Pierwsze Auto Dylemat | -anne21- | anne21 | pakol | anne21 | alicja czerwiec | tatuarze | przesyłka | zimny | zimny siel | piękno krajobrazu | piękno krajobrazu praca maturalna | za granico | holandia | Aanarath | syndrom | nudystów | escapelle | akademik | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.