FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2675 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Renta inwalidzka 
[powiadom znajomego]    
Autor "Renta inwalidzka"   

enwu
 Wysłana - 2 styczeń 2005 12:44        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Mam prosbe ... Slyszalem - gdzies w ktoryms kosciele dzwoniono - ze by otrzymac rente oprocz faktu ze posiada sie jakies uszczerbki na zdrowiu trzeba sie wykazac odpowiednim okresem zatrudnienia ... 5 lat w ostatnich 10 latach ?? Stale umowy o prace .. ?? Bladze bo po prostu nie wiem ... Bylbym wdzieczny za wyjasnienie mi tego tematu ... :) ..

Tylko idioci i geniusze maja prawo do rozumienia dowcipow ...

curf
 Wysłana - 3 styczeń 2005 10:06      [zgłoszenie naruszenia]

[pzn.org.pl/serwis/c_plus_c.php?c=/prawo/rentainw.html]

PROSZĘ NIE ZWRACAĆ SIĘ DO MNIE MAILEM O WYKONANIE GRAFIKI :-)

Specjalista -

enwu
 Wysłana - 3 styczeń 2005 10:42       [zgłoszenie naruszenia]

Thx ...

Tylko idioci i geniusze maja prawo do rozumienia dowcipow ...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Renta inwalidzka

Warto przeczytać: wyplata wynagrodzenia... | prawo handlowe | Tymczasowe zameldowanie | CO zrobilem? | ile podatku przy darowiznie w rodzinie? | drzewo przeszkadza sąsiadowi... | pozyczka,czy warto? | szukam porady z zwiazku z pobiciem | 229 kk i 18 kk w zw. z 271 kk | Działalność na allegro | niekaralnosc | W co zainwestowac teraz Kase ? | Szukam porady związanej z pobiciem w szkole... | pytanie dot przerejestrowania | SPRAWCA UCIEKŁ | Zerwanie umowy z Orange | thomekh | lans | ziomy | chlopaki | karczma mycia | showup chains | piotr szwierzak | zmiana płci | tango | kakaowe ziaja | beldzior testoviron | bezpośrednie inwestycje | tom ford | kobielak | masturbacja wzajemna | policja testy | laski z fotki | czy kręci cie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.