FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2859 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Praca
Rentier - mlm czy cos innego ? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Rentier - mlm czy cos innego ?"   

everr
złamane serce
 Wysłana - 2 listopad 2008 11:37        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

jol

chcecie zarabiac grube miliardy ? wiec obczajcie to super nigger bracia czarnuchy

[http://www.rentier.dk/home,pl.html]

na polski
bylem na spotkaniu o tym bo znajomy mi mowil

polega to na tym ze wchodzi sie z kapitalem 2 tys, kupujesz za to obligacje czy inne gowno, i potem wciagasz 2 osoby, one pod siebie kolejne dwie i wtedy dostajesz kase 2600zł (tamto 2 kola co sie wlozylo dalej zostaje w tych obligacjach). i tak sobie leci taka piramidka, za kazde osoby ktore wejda pod tego co jest na gorze on dostaje kase, maximum 17tys na miech

jak dla mnie to jakies dziwne cuda i za bardzo mi tu piramida jedzie. ale firma dziala od 92, ma jakies tam kontakty z nordea, udzialy w firmach z uk itd

wiec sie pytam, mial ktos stycznosc z tym ? nie chce wchodzic w to narazie tylko z ciekawosci patrze

[wicek-lampy.cba.pl/]

"profesjonalna" naprawa %-)

Znawca -

dort
mistrzu kiczu
 Wysłana - 4 listopad 2008 14:49      [zgłoszenie naruszenia]

była kiedyś taka piramida, w podstawówce nawet w to się bawiłem, ale nie doczekałem aż do mnie przyjdzie kasa, aczkolwiek koledzy coś tam skubnęli, bo wcześniej sie zapisali 5-)

"... nie dziękuj, powiem Ci szczerze, pierwszy bym strzaskał pałkę na Twej głowie,
gdyby nie dziatek pacierze..."

Potrzebujesz fotografa ? --->[mietekmalek.com/]

everr
złamane serce
 Wysłana - 4 listopad 2008 23:10      [zgłoszenie naruszenia]

a dostal jasnie jegomosc wiadomosc ?

[wicek-lampy.cba.pl/]

Znawca -

-spitfire-
 Wysłana - 5 listopad 2008 09:32      [zgłoszenie naruszenia]

Znalazlem cos takiego na ten temat [forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=16274&w=76778796&v=2&s=0]
[http://www.mlm.pl/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=Firmy;action=display;num=1200743339]

Zmieniony przez - -spitfire- w dniu 2008-11-05 09:33:52

Zawodny
 Wysłana - 5 listopad 2008 11:20      [zgłoszenie naruszenia]

Jesli ktos jest z Poznania to moge zaprosic go na forum przedsiebiorczosci lub konferencje finansowa.

Tu wlasnie omawiaja jak inwestowac plus mozliwosc wspolpracy.

A najlepiej przez Skandie
Masz duzy wybor funduszy i bez kosztow mozesz je zmieniac, mozesz sobie ustawic porfele modelowe np ze 60% siana leci a akcje a reszta w obligacje itp.

wixa:-}

WiemTo
 Wysłana - 5 listopad 2008 11:24      [zgłoszenie naruszenia]

everr masz dziwne ciągotki pchać się w tego typu rzeczy. Jak nie badziewne OVB, to Rentier

Brothers! Sisters! One day we will be free!

everr
złamane serce
 Wysłana - 5 listopad 2008 16:23      [zgłoszenie naruszenia]

WiemTo - z ovb nie mialem nigdy do czynienia i nie chce miec a ten rentier to z ciekawosci bylem na spotkaniu i nic wiecej nie planuje, temat wrzucilem z czystej ciekawosci

[wicek-lampy.cba.pl/]

Znawca -

Artooo
 Wysłana - 5 listopad 2008 16:45      [zgłoszenie naruszenia]

I dobrze,
Straszny syf... z ciekawosci o tym poczytałem, bo zastanawiało mnie co Nordea ma z tym wspólnego.
I własnie w ten sposób przyciągają naiwniaków pod przykrywką badz co badz znanej i raczej cenionej marki.

dort
mistrzu kiczu
 Wysłana - 6 listopad 2008 06:49      [zgłoszenie naruszenia]

everr, dostałem

"... nie dziękuj, powiem Ci szczerze, pierwszy bym strzaskał pałkę na Twej głowie,

everr
złamane serce
 Wysłana - 7 listopad 2008 11:41      [zgłoszenie naruszenia]

to cos nie odpisal nic ?

znaczy sie nie chodzi o linka do tego tematu tylko tamta druga sprawa

[wicek-lampy.cba.pl/]

Znawca -

dort
mistrzu kiczu
 Wysłana - 7 listopad 2008 23:49      [zgłoszenie naruszenia]

gdzie było to spotkanie ?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Rentier - mlm czy cos innego ?

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Barman | 11 listopada w niedziele - jest do odebrania ?? | panstwowa inspekcja pracy | oficer wojsk lądowych | Wykształcenie humanistyczne | do formacji umundurowanych po zawodówce ? | Straż Miejska zarobki | Praca w policji | właśnie dziś.... | Finanse i rachunkowosc? | bogaci ludzie | AKTYWNE POZYSKIWANIE KLIENTA | elektryka - dobra ksiazka | Legalna praca za granicą | Anglia-zwrot podatku | jakie studia daja nadziej na lepsza prace? | pokazac | dziela | antychryst | konkwista 88 szary czlowiek | oh god what have i done | A A".A"9.lub | duA?y penis | obracanie filmów | testy | two testy | policji | reklamacja | EE306910515PL | serwis informacyjny | peeting | hiit | vismaya | vismaya maitreyapl | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.