FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 738 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Języki Obce
Rezygnacja z j.obcego ... Ale jak? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Rezygnacja z j.obcego ... Ale jak?"   

VooDooMan
 Wysłana - 15 kwiecień 2007 11:07        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam.
Mam problem.. mianowicie przez ten kurevski jezyk jaki jest Niemiecki kompletnie myli mi sie Angielski. Nie trawie tego jezyka (bez obrazy dla tych co go lubia) .. Wiem że mozna w jakis sposob zrezygnowac z jezyka niemieckiego załatwiajac sobie takie uprzywilejowanie. No tak tylko co i gdzie musiał bym isc i poudawać zeby dostac ten ***a*y swistek. Tylko przez ten przedmiot nie zdam do 3LO. Za***iscie sie ciesze ze przez ten qrewski przedmiot posiedze sobie rok dluzej ..

Ucze sie tego przedmiotu aby zdać byle na 2 .. i h U j .. i tak na spr/kartk - pisze polowe po angielsku - polowe po niemiecku .. n/c

gianluca
 Wysłana - 15 kwiecień 2007 12:02      [zgłoszenie naruszenia]

Deutsch ist fantastisch! Jak moga ci sie mieszac dwa tak rozne jezyki? Albo jestes jakis antytalent, ale to juz naprawde wielki, zeby miec problem z dostaniem 2 na koniec. Tez nie lubie tego jezyka, co nie zmienia faktu, ze jest to normalny przedmiot i zadnym swistkiem sie nie wykrecisz.

pakk
 Wysłana - 15 kwiecień 2007 15:00      [zgłoszenie naruszenia]

Tak różne języki? Wiele słów jest podobnych (vide: old english)
Inna sprawa, że tą 2 mieć to raczej żaden wyczyn, chyba że nauczyciel wyjątkowo wredny.

Ain't nobody do it like I do it %-)

ekhm
 Wysłana - 15 kwiecień 2007 19:36       [zgłoszenie naruszenia]

u mnie zeby dostac 2 z niemca to trzeba byc geniuszem a ze nauczyciel wredny to swoja droga...

rezygnacja z j.obcego?:> na moje nie ma czegos takiego :]

ekhm

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Rezygnacja z j.obcego ... Ale jak?

Warto przeczytać: [franc] zadanko;/ | Stopniowanie przymiotnikow | Potrzebna pomoc przy tłumaczeniu ANG-PL | [neimiecki] 6 zdan | [ang] podanie o prace do sprawdzenia:) | kolokacje/collocations | Pedagogika po angielsku | Prosze o pomoc przetłumaczenia tekstu na j. rosyjski | Dialog na teamt zdrowia po rosyjsku | [ang] Zadanie do sprawdzenia ... | List z Angielskie / zaplace | Speach | Prośba :> | tłumaczenie z języka polskiego na niemeicki | Problem! Pomocy ! Dialog do przetłumaczenia…. | Hiszpański - wymowa | strony podobne roksy w niemczech oferty sex | przemo17 | lc 32sh130ex | sex z rodziną | ermac | zerwałem | zarządzanie projektami | opowiadanie erotyczne syn | opowiadanie erotyczne syn | wrocila do bylego | słodko w ustach | tai chi | prawdopodobieństwo zajścia w ciążę | Arthrelix | syn uderzył kolegę | obliczanie prawdopodobieństwa ciążą | opowiadania erotyczne mama zdrada | asg | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.