FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1011 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | HYDEPARK
Robaczyć czy nie? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Robaczyć czy nie?"   

runelord66
 Wysłana - 10 sierpień 2015 16:48        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Od jakiej kwoty na rękę wynajelibyście mieszkanie za +- 1k? Mówię tu o mieście rozmiaru Krakowa, za taką cenę można znaleźć jakąś kawalerkę/małe mieszkanie w bloku.

Obecnie gnieżdżę się na stancji ze studentami za 500zł, jest w sumie spoko, jako że młody ejstem i nie przeszkadzają mi takie klimaty, ale coraz częściej myślę o tym, zeby przeprowadzić się na swoje za 1k/m, ewentualnie dzielić jakieś większe mieszkanie z kumplem za 700zeta/m.

Tyle że wtedy mieszkanie będzie mi zżerać prawie połowę pensji, zamiast 1/5 - trochę c***nia, bo prawie całą wypłatę będę wydawał na bieżąco. Ale z drugiej strony, czy jest sens w wieku 23 lat ciułać po 500-800 zł oszczędzając na mieszkaniu, czy lepiej żyć na poziomie i wysupłać tego tauzena mieszkając samemu?

Ciężkie wybory, a temperatura nie pomaga w myśleniu

pafiel_007
B O M B E K
 Wysłana - 10 sierpień 2015 16:50       [zgłoszenie naruszenia]

z kumplem bierzcie na dwóch
później zarabiaj więcej i bierz sam/z dziewczyną

zamykam, następny

Zapraszam do gotowania [http://www.insomnia.pl/-t670340.html]
Sprzedam MSI Dominator GT70 [http://www.insomnia.pl/-t685017.html]

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Robaczyć czy nie?

Warto przeczytać: pianino | Aptekarz Sto Lat!!1!!one1!11! | Gosia :-P | szybkie pytanie szybki sog | Stara gra | Bezsenność. | Jakiej maszynki używasz? %-) | Poprostu sie pochlastac... | Łuk - jak zamontowac drzwi. | LONGBOARD czyli jadymy! | Brak oka i kawałka głowy. | pytanie, sog | szybkie pytanko do osoób posiadających nokie 6300 | zamach na obame | widze razy 2%-) | Jak było kiedyś a jak jest teraz. - Filmik | metalklo | trzech chamów | pablo francisko | picie krwi | Psycho93M | KillaBee | zawal | seks z dziewicą | dziewicą | dziewica | ciagnie za wlosy | ciągnięcie za włosy | zaginiony | michał niedziela | kle0 | pablo francisco | 110R | oprawki | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.