FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 71260 razy ¬

ROZRYWKA | Sport
Robert Lewandowski  
[powiadom znajomego]    
Autor "Robert Lewandowski "   

metro90
 Wysłana - 15 luty 2013 08:07      [zgłoszenie naruszenia]

Gwarantuję, że Messi grający razem z Cristiano w obecnej Pogoni Szczecin również nie wygraliby LM. No ale przecież oni są dobrzy tylko w dobrych zespołach...

Wiadomo ale oni w tych dobrych zespołach w dużej mierze stanowią o ich sile. Podobnie było ze Szczęsnym. Wystarczyło, że zaczął się pojawiać w wyjściowym składzie Arsenalu i w meczu złapał prostą piłkę i od razu mówiło się jaki on to nie jest dobry a dla mnie od początku był przeciętny, jest i będzie. Oglądam mecze i nikt mi kitu nie wciśnie.

Mecz z Irlandią oglądałem kątem oka, coś tam pisząc. Oczywiście już po spotkaniu, usłyszałem od komentatorów, że głosami widzów Lewy został wybrany najlepszym zawodnikiem meczu. Przegrywamy 2:0 i nasz napastnik zostaje uznany za najlepszego. Coś tu chyba nie tak. A no przecież, nie ma mu kto dogrywać... Proszę was ludzie, nie zachowujcie się jak sezonowcy...

EDIT:
[http://www.sadistic.pl/robert-lewandowski-i-barcelona-wedlug-koltonia-vt176097.htm]

Zmieniony przez - metro90 w dniu 2013-02-15 08:46:21

Jesus died for somebody's sins but not mine. My sins - my own - they belong to me.

klusek88
 Wysłana - 15 luty 2013 12:37      [zgłoszenie naruszenia]

[eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-niemiecka/lewandowski-narazil-sie-fanom-bvb-groza-mu-kalectw,1,5421456,wiadomosc.html]

stracimy najlepszego napastnika w reprezentacji ?

Jak chciałbyś umrzeć, Tyrionie? W wieku osiemdziesięciu lat, we własnym łóżku,
z brzuchem pełnym wina i kutasem w ustach dziwki.

Giddens
 Wysłana - 15 luty 2013 14:06      [zgłoszenie naruszenia]

srednio ze mnie znawca pilki noznej, ale ladne bramki lubie ogladac, i w meczy ladna bramke to ***na SRNA i BRAZYLIJCZYK, a nie lewy, ktory wielkim fartem to ogarnal.

wogole to dawno nie widzialem fajnej bramki lewego, same takie fartem.

mlodzi brazylijczycy w doniecku pieknie graja

Już podałem imię Janusz
A turysta to mój zawód

mikolaaj_
 Wysłana - 15 luty 2013 14:36      [zgłoszenie naruszenia]

Przegrywamy 2:0 i nasz napastnik zostaje uznany za najlepszego.
najlepszy argument
rozumiem obronca bylby odpowiedni?

%)

Specjalista -

PAWEL_13
 Wysłana - 15 luty 2013 16:21      [zgłoszenie naruszenia]

[youtu.be/4YDKjiY07FI]

Sanczis to ta nowa kanapka w McDonald's?

Zmieniony przez - PAWEL_13 w dniu 2013-02-15 16:23:22

INSOMNIA
 Wysłana - 15 luty 2013 18:51      [zgłoszenie naruszenia]

kołtun to mi się zawsze kojarzył z takim pantoflem co go koledzy w szkole gnębili.Nawet borek nie raz widać jak się ledwo w tym studiu powstrzymuje żeby mu nie yebnąć butelką w łeb

Natoklade
 Wysłana - 16 luty 2013 11:17      [zgłoszenie naruszenia]

Lewy przeczy powszechnej opinii o Polakach jakoby mieli słabą psyche. Opanowanie, skała z lodu pałac. W meczu z HSV pędzi za piłką jak przecinak mija Westermana mimo ze jest zanim jakieś 20 metrów i z ostrego kata wsadza piłe na wślizgu obok bramkarza. Ktoś mówi że bramka z farta z Szachtarem pff tak wyglądało bo Lewy zachował sie elegancko, taki spokój jakiego Messi niema o Ronaldo nie wspominając. Wielki szacunek dla tego zawodnika ma przed sobą wiele sezonów na topie.

szakal2402
PRZYDUPAS
 Wysłana - 16 luty 2013 18:08      [zgłoszenie naruszenia]

spokój jakiego Messi niema o Ronaldo nie wspominając

))))))

Chodźmy chodził ciemną doliną zła się nie ulęknę

ciamciara
 Wysłana - 16 luty 2013 19:02      [zgłoszenie naruszenia]

Ciekawe ile bramek dzisiaj strzeli Robo.

"Nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, za to każdy ze swego rozumu" Francois de la Rochefoucauld

[http://www.insomnia.pl/Piekne_bramki__na_biezaco.-t617215.html]

Specjalista -

Natoklade
 Wysłana - 16 luty 2013 19:12      [zgłoszenie naruszenia]

Przesadziłem że Messi czy Ronaldo takiego nie ma spokoju to są kozaki z kosmosu jakich nigdy nie było.
Rzuca mi sie w oczy że Robert bazuje na opanowaniu, zawsze stara sie wybrać najlepsze rozwiązanie. Często przez to traci piłke no ale dlaczego jest taki szczególny na tle innych polskich napastników bo w przeciwieństwie do nich potrafi zachowac zimną krew. Pomijam mecze reprezentacji bo tam ma za sobą grabarza jego potencjału Obraniaka.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 58 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Robert Lewandowski

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58