FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1503 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Praca
Robimy kursy temat zbiorczy. 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Robimy kursy temat zbiorczy."   

fellowes
 Wysłana - 16 lipiec 2009 22:56        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam, jest kilka tematów na temat różnych kursów(widlak, spawacz etc). Zbierzmy to w jeden temat, będzie łatwiej i przyjemniej, apeluję do osób które mają dany kurs zrobiony i pracują w zawodzie o napisanie info: ile robiły dany kurs, jakie są zarobki, czy długo szukały pracy etc, jak najwięcej informacji . Teraz tak sam zastanawiam się nad jakimś kursem, przez ostatnie dwa dni chodzi mi po głowie kurs na operatora koparko-ładowarki, ale jakoś nigdy się tym nie fascynowałem i nie chcę całego życia przerobić na budowie . Teraz zastanawiam się nad widlakiem kurs kosztuję 300zł, ale niewiem jak później z pracą, zarobkami etc. Kurs spawacza dla mnie odpada, co najwyżej spawałem kable lutownicą. Aktualnie też wpadł mi do głowy (za namową kumpla) kurs na CNC (siakaś obrabiarka), kurs niestety drogi bo 50h kursu kosztuję 1500zł. Czekam na wasze doświadczenia, kursy które polecacie, oraz opinie ludzi

"w USA mają tax zamiast vat-u" ~ tpawel

Pan_kracy
 Wysłana - 16 lipiec 2009 23:53      [zgłoszenie naruszenia]

No to ja mam pytanie. Jak sie własnie zrobi jakis kurs na obrabiarke CNC to trzeba miec jakies kwalifikacje lub zawod ( stolarz) ?

fellowes
 Wysłana - 16 lipiec 2009 23:55      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.metalteam.pl/szkolenia_2.html] tu jest wszystko , jedyny minus tego, że kurs jest trochę drogi ;/, jutro jadę do UP może się załapie na jakiś kursik za free

Affro
 Wysłana - 17 lipiec 2009 01:51      [zgłoszenie naruszenia]

W UP to chyba nie taka łatwa sprawa zresztą daj znać po wszystkim.

Precyzyjnie.

Baybus
 Wysłana - 17 lipiec 2009 08:17      [zgłoszenie naruszenia]

Budzet szkoleniowy w wiekszosci UP, skończył sie juz w tym roku.

Edit: Widlaka mozesz zrobić, no ale teraz nie jest łatwo o prace bez doświadczenia ;/

Zmieniony przez - Baybus w dniu 2009-07-17 08:27:32

milomar
milosh
 Wysłana - 17 lipiec 2009 09:55      [zgłoszenie naruszenia]

No to ja mam pytanie. Jak sie własnie zrobi jakis kurs na obrabiarke CNC to trzeba miec jakies kwalifikacje lub zawod ( stolarz) ?

nie trzeba miec zielonego pojęcia o tym...

I zapomnij, że jesteś gdy mówisz, że kochasz...

Znawca -

fellowes
 Wysłana - 17 lipiec 2009 12:14      [zgłoszenie naruszenia]

To w przypadku cnc ale jak chciałem sobie zrobić na żurawia wieżowego to najpierw muszę mieć 1mieś prakty przy obsłudze albo jako pomocnik więc tym bardziej bez sensu bo nie pójdę na budowe i nie powiem że chce im grzebać przy żurawiu żeby mógł się zapisać na kurs

marcin-ek
 Wysłana - 17 lipiec 2009 19:38      [zgłoszenie naruszenia]

wilaka sobie odpuśćcie , za dużo tego , prawko C tez z tego co mi kolega [ kierowca ] gadał , ze duzo jest juz kierowców , za duzo . moze za kilka lat , jak starsi kierowcy odejdą na emeryture i prawko podrożeje będzie lepiej w tej branży .
ja bym celował właśnie w coś z budowlanką[jakiś spawacz koparka albo żurwa jak juz ktoś wspomniał , ] .
w budowlance kasa jest nie mała , ale nie każdemu odpowiada .

Zmieniony przez - marcin-ek w dniu 2009-07-17 19:38:58

Specjalista -

TankAbbot
 Wysłana - 18 lipiec 2009 08:50      [zgłoszenie naruszenia]

jest dokładnie tak jak pisze marcin-ek, ja od następnego tygodnia robie właśnie kurs budowlany (glazurnik)

[szkoleniabudowlane.pl/cennik.htm]

Zmieniony przez - TankAbbot w dniu 2009-07-18 08:52:54

Pan_kracy
 Wysłana - 18 lipiec 2009 10:13      [zgłoszenie naruszenia]

po takim szkoleniu w przyspieszonym tempie masz takie same uprawnienia jak gosciu ktory 2 czy 3 lata uczeszczal do zawodowki ?

Baybus
 Wysłana - 18 lipiec 2009 10:23      [zgłoszenie naruszenia]

Widlaka sobie zrób, bo jest tani. Z prawkiem teraz jest problem bo kwalifikacja wstepna.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Robimy kursy temat zbiorczy.

Strony: 1 2

Warto przeczytać: usa praktyki/szkolenie [Gumis i reszta siedzaca w USA] | Zerwanie umowy o prace... pomóżcie`` | rozmowa o prace,turystyka i promocja miasta | Statysta - co o tym myslicie? | Pilnie poszukiwany dystrybutor | Sluzby specjalne itp itd <lol2> | Dotacje dla młodych przedsiębiorców? | Zakladal ktos firme na cyprze ? | Pracownik Hali Selgros? | Jak to wykorzystać? Handel | Pomocnik piekarza.. | Asystent Kierownika | Ile zarabia pracownik administracyjny w wwa? | Praca Kaufland - Kontroler Roznoszenia Gazet reklamowych - ? Co to jest? | ACN | | ostatnia wieczerza | sex video | figurska ckm | nike acg | prezent dla kobiety | waluty | wiedźmin 2 | warsaw | jakie cisnienie atmosferyczne bylo wczoraj | 16 letnia koleżanka | praca w kostnicy | przeszukanie | szósty zmysł | warsaw shore | ekipa z warszawy | azymut | Ballada o cyckach | koleżanka w bikini | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.