FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 913 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
Roboty wojskowe a ich napęd 
[powiadom znajomego]    
Autor "Roboty wojskowe a ich napęd"   

Stanik88
 Wysłana - 9 maj 2010 14:37        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam wszystkich czytelników forum.

Ostatnio bardzo zainteresowała mnie kwestia zastosowania robotów bojowych do działań militarnych, na tym forum przeczytałem bardzo ciekawy artykuł o ich genezie i rodzajach. jednakże zabrakło mi kwestii napędu owych robotów, mam tu na myśli źródła ich energii, w dzisiejszych czasach powoli odchodzi się od konwencjonalnych paliw a naukowcy szukają alternatywy. taka alternatywa mogą być ogniwa paliwowe. nie ukrywam że bardzo zaciekawił mnie właśnie ten rodzaj energii, jednakże w sieci jest jeszcze bardzo mało informacji o zastosowaniu tego źródła energii w technice uzbrojenia.
Dlatego moja prośba do was, jeżeli znacie jakieś książki czy publikacje odnośnie ogniw paliwowych stosowanych w wojsku będę bardzo wdzięczny jeśli podzielicie się wiedzą.

Pozdrawiam.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Roboty wojskowe a ich napęd

Warto przeczytać: 56 Kompania Specjalna | Służba zasadnicza w jednostkach desantowych | WAT | dwa wezwania na WKU | DUM DUM | Jak dostać się do wojska? | Zakupy sprzętu militarnego | Naboje do broni hukowej gdzie kupić???? | Legia Cudzoziemska | test sprawnościowy | Agencja Mienia Wojskowego - zakupy | WKU PYTANIE | Szukam fora gdzie ugaduja sie ludzie idacy do wojska! | Buty | PROBLEM z WKU pilna pomoc | WKU problem | franczyza | własny sklep | 00559007731641539258 | ciarki na plecach | oczyszczanie organizmu | wolf kanion | vag tech | vag com | giełdzie | giełda | afryzmy sentensie | radwanska | utworzył się we wczesnych latach 90 w compton, biednym przedmieściu los jeszcze ladowarke dorzucampokrowiec taki na zameczek no i kabel usb | chamskie antysemickie vol 14 | malczan | V-mann | V mann | monety zza ucha | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.