FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 8167 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Rocznik statystyczny 
[powiadom znajomego]    
Autor "Rocznik statystyczny"   

timon1984
 Wysłana - 16 maj 2004 13:56        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Siemanooo. mam takie pytanko: czy w internecie sa moze dostapne na jakiejs stronce jakies roczniki statystyczne bo z wyszukiwarek znajdowalo tylko strony z ktorych mozna je zakupic.
z gory dzieki za pomoc
pozdro

Nie rozpaczaj, że przegrałeś bitwę - trzeba wiele odwagi, by dojść tam, gdzie się bit

Tommygun
 Wysłana - 16 maj 2004 19:53      [zgłoszenie naruszenia]

nie po to urzad statystyczny je wydaje za kasę aby publikować gdzieś za free - wnerwili mnie ze spisem powszechnym, spis obowiązkowy ale jego wyniki to już odpłatnie - nie chodzi mi o kasę ale o zasady, nigdy więcej ankietera nie wpuszczę do domu, o nie!

Specjalista -

timon1984
 Wysłana - 20 maj 2004 23:18      [zgłoszenie naruszenia]

siemanko Tommygun. Moze cie to troche zdziwi ale po dluzszych poszukiwaniach znalazlem stronke z rocznkami statystycznymi. co prawda sa tylko wydania 2000-2003 ale zawsze to cos. jakby komus bylo potrzebne to daje linka: [http://www.stat.gov.pl]
pozdro

Nie rozpaczaj, że przegrałeś bitwę - trzeba wiele odwagi, by dojść tam, gdzie się bit

Tommygun
 Wysłana - 21 maj 2004 18:04       [zgłoszenie naruszenia]

hmmm tu mnie zaskoczyłeś - kiedyś szukałem i nie znalazłem, ale wtedy nie miałem jeszcze netu, ale z tego co pamiętam to spis jest dostępny odpłatnie, przynajmniej jak ogłaszali niektóre z jego wyników to był

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Rocznik statystyczny

Warto przeczytać: "wynajem mieszkania" | kiedy dziedziczenie? | Muszę sprzedać 100 przedmiotów. Jak się rozliczyć? | Alimenty | Pchły w piwnicy | Szkoła a odliczenie od podatku? | pobieraczek.pl | zajęcia pozalekcyjne obowiązkowe? | Postal Order | Dotacje z UE na biznes | Rozwiazanie umowy przez przedstawiciela firmy-wazna? | praca licencjacka | prawo jazdy | kupię spółke bez zadłużenia.... | kredyt na oświadczenie | DONOS obywatelski | anna powierza | planeswalkers | test białej rękawiczki | trojwnowska | trojanowska | 66prezent | chamskie vol4 | adres testoviron | kle0_ | agent bolek | lech wałęsa | livejasmin | Bling | gatekeeper87allegro@wppl | materiały niemetalowe | materiał niemetalowe | zmazy | attitude | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.