FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 388 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Teksty Piosenek
Roger Whittaker : Christmas - The Governor's Dream 
[powiadom znajomego]    
Autor "Roger Whittaker : Christmas - The Governor's Dream"   

INSOMNIA
 Wysłana - 23 maj 2007 15:25        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Judea lies heavy under the foot of Rome
Was ever a governor as troubled as I
I, Quirinius, governor of the Jews
These troublesome people
And now, I dream
I dream...

I dream a star lights the way

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Roger Whittaker : Christmas - The Governor's Dream

Warto przeczytać: John Frusciante : From the Sounds Inside - Saturation (Un-mastered Version) | John Frusciante : Smile From the Streets You Hold - Smile From The Streets You Hold | John Frusciante : To Record Only Water for Ten Days - Someone's | John Frusciante : Niandra Lades and Usually Just a T-Shirt - Ten to Butter Blood Voodoo | John Frusciante : To Record Only Water for Ten Days - The First Season | John Frusciante : Smile From the Streets You Hold - The Other | John Frusciante : Niandra Lades and Usually Just a T-Shirt - Untitled #11 | John Frusciante : Niandra Lades and Usually Just a T-Shirt - Untitled #12 | John Frusciante : Niandra Lades and Usually Just a T-Shirt - Untitled #3 | John Frusciante : Niandra Lades and Usually Just a T-Shirt - Untitled #5 | John Frusciante : Niandra Lades and Usually Just a T-Shirt - Untitled #9 | John Frusciante : Smile From the Streets You Hold - Well I've Been | John Frusciante : To Record Only Water for Ten Days - Wind Up Space | John Frusciante : To Record Only Water for Ten Days - With No One | John Frusciante : Niandra Lades and Usually Just a T-Shirt - Your Pussy's Glued To A Building On Fir | John Hiatt : Slug Line - (No More) Dancing In The Street | najlepsze opisy na inso | Gomorra | pyralgina | zdrowie pyralgina | Politechnika warszawska | uniwersytet jagieloński | Porozumienie | wczasy | egipt rinokot | coś o sobie | o mnie | Mateusz Mija Zabijasz mnie | historia przegladania sex | strony z ogloszeniami towarzyskimi niemxy | ja zamontowac klime w opel vectra b | złote piaski | kolczyki | spadek libido | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2021 SFD S.A.