FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 939 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
Router na SIM 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Router na SIM"   

IwanIV
 Wysłana - 9 sierpień 2015 17:26        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Nazwa tematu może nie jest zbyt trafna, ale już tłumaczę o co mi chodzi.
Potrzebuję routera do internetu mobilnego (play albo plus, jeszcze się zastanawiam) który pozwoli mi połączyć komputer stacjonarny kablem oraz inne urządzenia za pomocą wi-fi. Byłoby miło jakbyście polecili coś do 200zł.
Względnie jest druga opcja, aby wyzbyć się kabli i kupić kartę sieciową wi-fi do stacjonarki. Ale szczerze powiedziawszy nie jestem przekonany do tego pomysłu, gdyż jakość internetu będzie dość niska, a utrata kilku % na wi-fi może mieć znaczenie. Priorytetowo traktuję połączenie ze stacjonarką, inne urządzenia traktuję jako dodatek. Cena podobna router+karta ~200zł

saikolank
 Wysłana - 9 sierpień 2015 18:23      [zgłoszenie naruszenia]

Zapewne chcesz korzystać z LTE, także do 200złotych zestaw jest niemożliwy do ogarnięcia.
Ja sam mam zestaw abonencki złożony po najniższej linii Oporu:
Tp-Link MR3020(97zł)+ Używany Huawei E398s-2(130zł)+ Hub aktywny dający kopa prądowgo modemowi(70zł)+ średniej klasy antena kierunkowa(160zł z konektorami)- jesetme 4km od nadajnika, także bez niej sygnał byłby mizerny.
Moża kupić luzem router Huaweia, ten sam co dostępny w Plusie za około 400zł( cena bez żadnej anteny), bo podobno dobry w klasie cena/jakość. Albo wychaczyć go do abonamentu za złotówkę z antenami- ale to chyba opcja tylko w plusie.

Specjalista -

gastxxx
ole !
 Wysłana - 10 sierpień 2015 11:49      [zgłoszenie naruszenia]

Ale koledze chodzi właśnie o prosty ruter wifi dorzucany do każego abo na lewo i prawo. I od razu powiem, ze taniej i szybciej będzie wrzucić kartę wifi do stacjonarki niż taki router z kablem

"No i chuj, ważne że poruchał he he kurwa razdwatrzy"

Specjalista -

IwanIV
 Wysłana - 10 sierpień 2015 12:44      [zgłoszenie naruszenia]

Jak wyżej, im mniej kombinowania tym lepiej. Zatem opcja z karta. Polecicie zatem jakiś router, najlepiej na prąd a nie na baterie?

saikolank
 Wysłana - 10 sierpień 2015 20:51       [zgłoszenie naruszenia]

Panowie podałem przykład NAJTAŃSZEGO zestawu LTE, który zrobi to dobrze po najniższej linii oporu. Modemy z wbudowanym aku to jest zdecydowanie szajs. A router dostępny w plusie za zeta jest stacjonarny i jako jedyny w pułapie do 500zł coś sobą reprezentuje- reszta to szajs. I nie pisałbym jakbym nie testował

Zmieniony przez - saikolank w dniu 2015-08-10 20:54:19

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Router na SIM

Warto przeczytać: Problem z USB | Nokia 5510 jak wzucać mp3?? | bateria do Nokii 6230i ?????? | sagem myX6-2 problem | Overclocing | DivX w PS2 | 1GB RAM a Vista | Podział dysku na partycje ?? | Da rade kupić taka MP3 do 200 zł ? | konfiguracja | gry java/ samsung | zalana 6230i problem! | TEMAT NA 10 MINUT | Karta graf do 150 zl | SE w300i czy Samsung E200 | Super gierka na nude! Vector TD, kontynuacja... | polska impala | animals opowiadanie erotyczne suka | spacer z piwem w tle | muzyka 2008 | Polskie cytaty | Opisy gg | lokatorzy serial | nie chce byc juz dziewica | fame mma | gdzie poznać ludzi na piwo | mieszanie piwa | pismo święte | Russian teacher grochow dp | sex opowiadania w dzieciństwie | sex z rodzeństwem | siostry lesbijki | opowiadania rodzeństwo | lesbijki pierwszy raz | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.