FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemylenia seks

∑ temat zosta odczytany 4500 razy ¬

ROZRYWKA | Pasje i podre - mae i due
Rower i przyroda 
[powiadom znajomego]    
Autor "Rower i przyroda"   

INSOMNIA
 Wysana - 5 lipiec 2002 12:17        | zgo naruszenie regulaminu

Sprawd ile procent masz tuszczu

Moim hobby poza muzyk jest rower. Raz moe dwa w tygodniu dobieram si do mapy okolic mojego miasta i wyznaczam sobie trase (tak 30-50km (kidy sie zapdziem i pojechaem okoo 80km)) i w drog. To jest jak nag i dlatego musz sobie kupi rower (ten poyczam) wic moe jestecie mi w stanie co doradi w rozsdnej cenie bo ja si na tym nie za bardzo znam (wikszo moich tras to asfalt).
Moje trasy oczywicie zawieraj czasem atrakcje np. jad nad jezioro lub zalew (a tak swoj drog to ciko znale partnera na tak wycieczk - chociarz to te zaley od dystansu dlatego najczciej jedz sam .

Pozdrufka!!!

INSOMNIA
 Wysana - 7 lipiec 2002 19:30      [zgoszenie naruszenia]

Ja mam to samo. Te uwielbiam jedzic rowerem. Obieram trase na mapie i jade gdzie wzrok poniesie...raczej do 40km dziennie. Co do rowerw: Jeeli jedzisz po asfalcie to kup sobie raczej co lekkiego, na wzr kolawki itp. Ale jesli obierasz rny teren to najlepszy bdzie gral. Jak kupujesz rower to zwr uwage na jego mase. Nie wiem jak teraz, ale ze 3 lata temu tasze grale byy po prostu cisze od tych droszych i ja wanie si na to naciem. Pozdrowienia dla wszystkich rowerzystw .

Moim hobby poza muzyk jest rower. Raz moe dwa w tygodniu dobieram si do mapy okolic mojego miasta i wyznaczam sobie trase (tak 30-50km (kidy sie zapdziem i pojechaem okoo 80km)) i w drog. To jest jak nag i dlatego musz sobie kupi rower (ten poyczam) wic moe jestecie mi w stanie co doradi w rozsdnej cenie bo ja si na tym nie za bardzo znam (wikszo moich tras to asfalt).
Moje trasy oczywicie zawieraj czasem atrakcje np. jad nad jezioro lub zalew (a tak swoj drog to ciko znale partnera na tak wycieczk - chociarz to te zaley od dystansu dlatego najczciej jedz sam

INSOMNIA
 Wysana - 8 lipiec 2002 21:21      [zgoszenie naruszenia]

dziki za podpowied w sprawie kupna, ju uzbieraem wikszo sumy i coraz czciej odwiedzam sklepy rowerowe, syszaem e rowery w hipermarketach to szajs ale z kolei one s tasze i wogle ludzie robi mi mtlik w gowie ale jako to bdzie, i jeszcze jedno mae pytanko jesli chodzi o grala to lepiej kupi z amortyzorami czy bez?

Pozdrufka!!!

finderx
 Wysana - 8 lipiec 2002 22:55      [zgoszenie naruszenia]

Mam a w zasadzie miaem podobne hobby (obecnie jede raczej tylko do pracy) 2 razy wybraem si z Poznania nad morze rowerkiem z penym ekwipunkiem - to jest nieze zajcie zawsze mi si podoba taki rodzaj wypoczynku. Troche kilometrw si przy okazji nakulao, zdzrzyo si nawet jednego dnia 220 - dniwka
Duo te wyjedaem dookoa mojego miasta zamieszkania na "troch" krtsze trasy z powrotem do domu.
Nad morzem byem pierwszy raz na gralu, drugi ju trekkingiem - sprawdzi si le[piej ten 2.

Pozdrawiam. Tomek

Moderator dziaw: Aktualnoci, Sporty oglnorozwojowe, Nasze hobby & Strongman i trjbj siowy

"Na tyle jeste dobry, na ile jest dobry twj najsabszy punkt"

Znawca -

finderx
 Wysana - 8 lipiec 2002 22:56      [zgoszenie naruszenia]

.

Pozdrawiam. Tomek

Moderator dziaw: Aktualnoci, Sporty oglnorozwojowe, Nasze hobby & Strongman i trjbj siowy

Znawca -

finderx
 Wysana - 8 lipiec 2002 22:56      [zgoszenie naruszenia]

Tutaj pierwsze wraenia po dojechaniu nad morze na wasnych nogach

Pozdrawiam. Tomek

Znawca -

finderx
 Wysana - 8 lipiec 2002 22:57      [zgoszenie naruszenia]

pora na udokumentowanie kierunku jazdy

Pozdrawiam. Tomek

Znawca -

finderx
 Wysana - 8 lipiec 2002 22:59      [zgoszenie naruszenia]

Bywao, e spao si na wydmie nad morzem - nieza sprawa tylko na koniec suierpnia nieco zimno byo nad ranem i statki rano przeszkadzaj

Pozdrawiam. Tomek

Znawca -

finderx
 Wysana - 8 lipiec 2002 23:00      [zgoszenie naruszenia]

i kole na koniec od ekstremanych wypraw

Pozdrawiam. Tomek

Znawca -

finderx
 Wysana - 8 lipiec 2002 23:02      [zgoszenie naruszenia]

Shadow masz 1 soga w swojej karierze za fajny temat

Pozdrawiam. Tomek

Znawca -

SaLvAtIoN
 Wysana - 9 lipiec 2002 00:13      [zgoszenie naruszenia]

i sg ode mnie

kiedys takie wyprawy rowerowe sie urzdzao czsto

"no salvation, no forgiveness"

Znawca -
[Powiadom mnie, jeli kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | nastpn

Wybierz stron:  
Przegld tygodnia