FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2352 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Rozbudowa budynku gospodarczego 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Rozbudowa budynku gospodarczego"   

kraw_pl
 Wysłana - 9 styczeń 2009 22:09        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam,

Mam następujący problem: Posiadam domek jednorodzinny na działce ok 500m2, Kilka miesięcy temu sąsiedzi rozpoczęli rozbudowę budynku gospodarczego, który bez mojej wiedzy powstał w na granicy działek. Sąsiedzi nawet nie poinformowali mnie o zamiarze rozbudowy, bez mojej wiedzy zdemontowali płot i wykopali fundamenty. Nie dostałam również żadnej informacji o planach budowy z urzędu. Budynek już powstał, zasłonił całe światło (jest od strony południowej), a działka wygląda jak więzienie ponieważ inni sąsiedzi również mają budynki gospodarcze, więc ze wszystkich możliwych stron jesteśmy zastawieni murami. Z informacji jakie uzyskałam wynika budynek powstał zgodnie z planem zagospodarowania. Wiec postanowiłam zamknąć temat, aż tu nagle po pół roku przyszło pismo z informacją o zmianach w inwestycji (zmiany te nie dotyczyły mnie ponieważ cześć budynku, która uległa zmianie miała powstać od strony innego sąsiada. Oczywiście przysługuje mi odwołanie. Tylko zastanawiam się od czego mam się dowoływać? I jak to możliwe urząd nie przysłała podobnej informacji o planach budowy, a przysłali informację o zmianach?
Czy powinnam była dostać podobne pismo z informacja o planach budowy?
Czy w takie sytuacji mogłabym się starać o rozebranie budynku, ewentualnie o jakieś zadośćuczynienie, ponieważ myślę że teraz wartość mojej działki jest teraz o wiele niższa?

Z góry dziękuje z informacje

Pozdrawiam
Kraw_pl

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Rozbudowa budynku gospodarczego

Warto przeczytać: Ograniczenia co do studiowania w panstwowych uczelniach | nadmierna liczba osob w aucie | własny biznes...co i jak ? | Wyrok a wyjazd za granice | Paserstwo, POMOCY!! | czy słowo "Ojciec" przed "Rydzyk" jest jakos prawnie sankcjonowane? | pay pal? | e-pozyczki w sieci - nowy sposób na inwestycję? | operator komórkowy a prawo | dostępność biletów, a jazda na gapę !!??!!?!? | co mam teraz zrobic | Mandaty MPK | akcje bph | giełda. | Fotoradar, a wykładnia prawa na policji. | pytanie odnosnie giełdy | chritianie | kawaler87 | w rajstopach | nagrywanie płyt do auta | woodstock | porwania ufo | prince lion | colourr | Czarnina | uk usa | borzych | camping sprzet | gumoleum | linoleum | beata konarska | andromeda | sareniuszka | fitness | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.