FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 957 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Rozlazły mnie się buty 
[powiadom znajomego]    
Autor "Rozlazły mnie się buty"   

Piwowarek
 Wysłana - 3 luty 2007 15:48        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Chej, ja większość ma podobny problem, ja mam tez :)
Rozleciały mi się buty kupiłem je we Wrocku na Zielińskiego dostałem gware na 6 miechów, ale już po 4 mi się rozlazły. Brata się doradzałem mówi zebym skorzystał z prawa odpowiedzialności sprzedającego towar niezgodny z umową i ma na to 14 dni kalendarzowych.Jak czytam te przepisy to mało co znich rozumiem i nie wiem jak się zachować . Co mi doradzacie w tej sytuacji ?
Jeszcze jedno, czy pudełko od butów jest potrzebne ? Dla nas, kupujących , jakie prawo jest dla nas korzystniejsze ?

_prędkości_były_ogromne_ kierunki_przeciwne_

marcov
 Wysłana - 6 luty 2007 17:33      [zgłoszenie naruszenia]

nie znam dokladnie przepisow wiec musisz sie dowiedziec czegos wiecej ale...
mialem kiedys podobna sytuacje, kupilem buty adasia za ok 400zl i po 2 miesiacach sie rozlecialy,ocywiscie dalem sobie na luz bo gra nie warta swieczki,rzeczoznawca(kooperujacy ze sklepem wiec wnioski same sie nasowaja) stwierdzil ze buty poszly sie kochac bo ja zle w nich chodzilem (buty sportowe wiec chyba powinny wytrzymac nawet bieganie)ogolnie jelsi zlozysz reklamacje zadaj potwierdzenia na pismie(data przyjecia) producent ma bodajrze 21 dni na rozpatrzenie(u mnie trwalo to wiecej lecz nie mialem dowodu, po drugie jesli buty wroca do ciebie z debilna adnotacja poszukaj u siebie w miescie rzecznika praw konsumenta ktory powinien pomoc(bedzie potrzebna opinia rzeczoznawcy)prosze o zweryfikowanie moich wiadomosci(zalatwiale msprawe 3 lata temu)

maciejq
 Wysłana - 9 luty 2007 01:29      [zgłoszenie naruszenia]

slyszalem o gosciu ktoremu nie chcieli uznac reklamacji <wlasnie buty sportowe> i stanal przed sklepem z transparentem - W TYM SKLEPIE SPRZEDAJA TANDETNE WYROBY I NIE UZNAJA REKLAMACJI - no i mu uznali

i got 99 donuts but a bitch ate one

orzeszq
TW Konewka
 Wysłana - 9 luty 2007 01:35      [zgłoszenie naruszenia]

każdy skuteczny sposób na nieuczciwego sprzedawce jest dobry

Polska, mieszkam w Polsce, mieszkam w Polsce, mieszkam tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu
Każdy nowy dzień,rodzi nowe paranoje.
Zarząd R11 <brawurowa jazda samochodem cinquecento>
Pederaści, lesby, geje - Cała POLSKA z was się śmieje

Znawca -

Piwowarek
 Wysłana - 9 luty 2007 17:45       [zgłoszenie naruszenia]

Z transparentem nie będe stał, za stary jestem na takie tematy :) No ale gdy będzie trzeba ....Dalej nie wiem jak mam temat załawtwić.

_prędkości_były_ogromne_ kierunki_przeciwne_

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Rozlazły mnie się buty

Warto przeczytać: Reklamacja w siódemce | PRAWO JAZDY W POLSCE A W.BRYTANIA | Biuro rachunkowe/Podatek lokalowy | Renta rodzinna | Zaliczka alimentacyjna | przejęcie działalności, prośba o pomoc | Dlaczego trzeba kochać kapitalizm? | Włamanie do auta | nalot na sklep-totalne bezprawie!! | Kazimierz "Miś" Marcinkiewicz | Jakie konto? | Irak, czy mozna bylo uniknac wojen 1991 i 2003 ?? pomocy | niejasnośc w zagranicznych przelewach | pilne pytanie o rozlicz. z urzedem skarbowym | Janusz Korwin Mikke | Jazda samochodem | tracklisty | tracklista | sławomir | kamil szadkowski | dlaczego mam | boje sie polykac | kod ograniczeń nokia 6303i | wesela | perfumy allegro | nasze zdjecia | mxs | cadillac | dunk | pozycjonowanie | Otwarta książka a na niej obrączka | 16 latka | playmate | po ilu miesiącach | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.