FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 580 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Rozliczenie razem 
[powiadom znajomego]    
Autor "Rozliczenie razem"   

koksik74
 Wysłana - 27 luty 2010 14:42        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

orientujecie się może czy jeżeli mój kuzyn ma 26 lat w tym roku to za poprzedni rok może się rozliczać z samotnie go wychowującą matką. kuzyn studiuje oraz pracowal i ma w pit 11 ktory dostal przychod 4600 a koszty uzyskania przychodu 445...bo chyba jest jakis limit ile moze zarobic zeby mogl sie z matka rozliczac? z gory dziekie za odop

Zmieniony przez - koksik74 w dniu 2010-02-27 14:45:05

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Rozliczenie razem

Warto przeczytać: Czy mam prawo założyć monitoring w miejscu publicznym | za Co wezwanie? | Civil Engineering - uprawnienia budowlane. | lokata eurobank lub jakaś korzystniejsza ? | Rozwód | kredyt hipoteczny | Pogrążyłem się? | Ubezpieczyciele - dobre fimy | alimenty | Jaką formę reklamy wybrać w celu zareklamowania usług reklamowych :-) | wjazd na chatę policji bez powodu | Mandat w pociagu. | Zamknięcie Izzy konta (mBank) | Nieobecność na sprawie | tytuł zawodowy w nazwie firmy budowlanej | prawo jazdy-kurs reedukacyjny? | zoofilia | seks zoo | apartament w bułgarii | apartament | bułgarii | thrive | mucha playboy | gianna michaels | monika ruga | cristina vee | vee | feta | dostojewski | pentedron | maxim | pietrucha | nieuczciwy | drążek | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.