FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 826 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Rozliczenie z US dla kombinatorów 
[powiadom znajomego]    
Autor "Rozliczenie z US dla kombinatorów"   

Nowieńkij
 Wysłana - 6 marzec 2006 13:14        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Pytanie jest dość proste, nie wiem jak z odpowiedzią

Czy jeśli jestem zatrudniony na umowę o pracę, i jednocześnie prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą (nie kolidującą z interesem mojego "zwyklego pracodawcy ) powiniennem to owemu pracodawcy zgłosić.

Znaczy dokładnie chodzi mi o to, czy wpływa to w jakiś sposób na jego rozliczenia z ZUS, US itd - czyli czy wg. przepisów on powinien o moim dłubaniu na boku wiedzieć.

Z góry dziękuję

Lecz kiedy nadejdzie godzina powstania, magnatom lud ucztę zgotuje,
muzykę piekielną zaprosi do grania, a szlachta niech wtedy tańcuje.

Remi-Thor
 Wysłana - 6 marzec 2006 14:49      [zgłoszenie naruszenia]

Teoretycznie powinien wiedzieć, ale praktycznie to nie mów mu nic!
Ja "swojemu" zakładowi pracy też nic nie wspomniałem, z prostej przyczyny; gdyby były zwolnienia, to ide pierwszy na odstrzał, bo mam inne źródło dochodu.

Co do rozliczeń, to raczej problemów nie bedzie. Tak mi wspomnieli w ZUS i w biurze rachunkowych, aczkolwiek dokładnie nie wnikałem w szczegóły. Więc ogólnie nie powinno być problemu.

[http://www.scenapolityczna.friko.pl/] - podział w polityce

Daer
 Wysłana - 6 marzec 2006 19:37       [zgłoszenie naruszenia]

Wedle mojej wiedzy Twoja jednoosobowa działalność gospodarcza nie powinna interesować Twojego pracodawcy w kwestiach podatków i ubezpieczeń, bo to osobne rzeczy.
Jednak nie wiem, czy możesz to ukrywać przed nim - kolegę straszyli sądem za to, że nie powiedział, ale skończyło się na straszeniu. Tak więc zakładam, że nie musisz, ale tu może niech znawca się wypowie.

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Rozliczenie z US dla kombinatorów

Warto przeczytać: przepisywanie ziemi rolnej z ojca na syna | jak bardzo umocni się jeszcze dolar? | Brak wypelnienia biletu | złamałem nos w szkole bo nie wytrzymałem .. | Paczka , adres | ehh pargrafy:/ | sam nie wiem jak to nazwac. | Mus przyłączenia sie do kanalizacji? | pobicie. | Przydzielanie NIP | Czy wpisanie oceny w indeksie bez podrabiania podpisu może mieć konsekwencje? | Kwota mandatu za naruszenie znaku "zakaz wyprzedzania" | Kto jest adresatem normy kompetencyjnej? | odpowiedzialność karna posiadacza pojazdu | czy grozi mi poprawczak | bz wbk i konto <30 | Russian teacher grochow | gdzie na spacer | Skorzane spodnie | dalaj lama | ślub PRL | polska impala | animals opowiadanie erotyczne suka | spacer z piwem w tle | muzyka 2008 | Polskie cytaty | Opisy gg | lokatorzy serial | nie chce byc juz dziewica | fame mma | gdzie poznać ludzi na piwo | mieszanie piwa | pismo święte | Russian teacher grochow dp | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.