FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 40380 razy ¬


ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

 
ROZRYWKA | Seks
Rozmiar penisa,a rozmiar pochwy. 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Rozmiar penisa,a rozmiar pochwy."   
 
Aquamarine
 Wysłana - 10 kwiecień 2009 20:49        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

'Wybaczono by ci myślenie, że nic nowego nie można dopowiedzieć o rozmiarach penisa, ale myliłbyś się. Ponieważ mimo całej debaty na temat tego, jak duży musi być penis by zaspokoić kobietę, jedna rzecz zdaje się zawsze powracać: jak duża jest przeciętna pochwa?

Rozmiar Penisa - co zmienia ten dodatkowy centymetr?

By umieścić odpowiedź na to pytanie w odpowiednim kontekście, musimy znać rozmiar przeciętnej erekcji. Interesujące jest, że kilka ostatnich badań wykazało, że jest to mniej niż myśleliśmy dotychczas. Przez dziesięciolecia, doktorzy cytowali przeciętną długość erekcji, przynajmniej dla białych mężczyzn, 16,5 cm, wartość wyprowadzona z badań Alfred Kinseya z lat 50. Ale Kinsey prosił mężczyzn, by sami mierzyli swoje penisy, a następnie wysyłali mu wyniki na pocztówce - ale problemem przy tej technice, jak obecnie wiemy, jest to, że zawsze daje ona zafałszowane wyniki: mężczyźni przeszacowują rozmiary swoich penisów kiedy je mierzą.
W ostatnich badaniach lekarze i przeszkoleni wolontariusze mierzyli męskie erekcje, a długość i szerokość penisa okazały się być mniejsze niż w wynikach Kinseya! Więc zakładając, że nasze penisy nie kurczą się niesamowicie w miarę upływu czasu, możemy przyjąć jako średnią wartości, które powstały w badaniu Lifestyles Condom Company w 2002 roku oraz w 2003 roku przeprowadzone przez The-penis.com [[http://www.the-penis.com/intex.html] ]. Oto one: przeciętna długość białego mężczyzny to 14,99 cm cala; przeciętna obwód penisa białego mężczyzny to 12.45 cm. (na wypadek, gdybyś się zastanawiał - długość i szerokość penisów czarnych mężczyzn jest przeciętnie o pół cała większa, podczas gdy penisy Azjatów są o pół cala mniejsze.)
Jeśli chcesz wiedzieć, w jaki sposób możesz się porównać, weź dwa kawałki sznurka i przytnij je do tych długości, następnie połóż ten dłuższy wzdłuż górnej powierzchni penisa w erekcji i owiń drugi wokół najgrubszej części twojej erekcji. Większy? Mniejszy? Średni? Według The Penis Website najprawdopodobniej jesteś przeciętny, jako, że pełne 60% erekcji ma od 13.34 cm do 16,51 cm długości. Większość mężczyzn leży troszeczkę poza tym zakresem, a tylko parę procent ma naprawdę długie lub krótkie penisy.
A teraz, w jaki sposób mierzy się wielkość przeciętnej pochwy? Więc, kiedy kobieta nie jest podniecona, jej pochwa raczej nie będzie miała więcej niż 7,62 cm długości, a już naprawdę rzadko zdarzają się 10,16 cm. To prawda, że w miarę podniecania się jej pochwa puchnie i wydłuża się, ale nawet w szczycie seksualnego podniecenia, przeciętna długość pochwy przed penetracją to ledwo 5 cali. Więc, możesz zapytać, co się dzieje, kiedy kobieta bierze w siebie w całości hojnie-obdarzonego mężczyznę? A oto interesująca rzecz - kobieca pochwa może rozszerzyć się do całych 20,32 cm w długości podczas penetracji dużego penisa (lub czegokolwiek innego co się w niej znajduje!) jeśli jest wystarczająco podniecona, ale wzięcie tak długiego penisa byłoby rozciąganiem jej do punktu dyskomfortu dla większości kobiet. A część tego zwiększenia długości wynika z faktu, że macica przesuwa się do góry, tak, że penis może skutecznie wsunąć się pod szyjkę macicy w miarę penetrowania - i, jeśli uderzy w szyjkę, większość kobiety odczuwałaby ból.
Jest jeszcze jeden interesujący fakt związany z pochwami, o którym wie niewielu mężczyzn - najbardziej czułe są w odległości do 5 cm od wejścia. Tak jest: ledwo 5 cm. Dalej nie ma już zbyt wielu zakończeń nerwowych.
Więc, o ile nie jest ona prawdziwą królową rozmiaru, kobietę najprawdopodobniej zaspokoić może erekcja jej mężczyzny, nawet jeśli ma tylko 10 cm. Czy możliwe więc jest, że głęboka penetracja to tylko męskie pożądanie, nie kobiece? Czy możliwe więc jest, że mężczyźni cenią sobie długość penisa, ponieważ chcą wchodzić głęboko w swoją kochankę, a nie dlatego, że obawiają się o jej zaspokojenie?
W jakimkolwiek badaniu zaspokojenia kobiety, szerokość penisa oraz jego obwód zdają się figurować zdecydowanie częściej niż długość penisa. Ale zanim się temu przyjrzymy, istnieją pewne pozycje seksualne, które mogą mężczyznom z bardzo długimi penisami lub bardzo małymi - i ich partnerkom - lepiej się bawić.
Jeśli jesteś krótki, powiedzmy mniej niż 12,70 cm, najlepszą pozycją jest mężczyzna na górze, może być z pupą twojej partnerki na poduszce, żeby jej biodra były uniesione. W ten sposób uzyskasz dobrą penetrację i będziesz mógł uderzać w jej punkt G - najbardziej czułe miejsce jej pochwy. Nawet lepiej będziesz mógł go dotykać, jeśli twój penis zakrzywiony jest do góry, jako, że naturalnie będzie wtedy dotykać jej punktu G w trakcie wsuwania. Jeśli twój penis jest bardziej jak prosty maszt, podniesienie jej bioder pomoże ci trafić w jej punkt przyjemności.
Jeśli masz ponad 15,24 cm długości, nie pchaj zbyt głęboko bo możesz uderzyć w jej szyjkę macicy. Dobrym sposobem na uniknięcie tego jest pozwolić jej na ujeżdżanie cię, kobieta na górze, tak by mogła kontrolować głębokość i kąt penetracji.
Więc teraz, a co z grubością penisa? Wciąż powtarzane jest (najczęściej na stronach mężczyzn, jak zauważyłem), że kobiety, które mają jakieś preferencje rozmiaru mówią, że cenią sobie grubość bardziej niż długość, ale ciężko jest znaleźć takie uwagi pochodzące od prawdziwych kobiet. A oto dlaczego: pochwa nie jest wydrążoną rurą - jej ściany normalnie leżą zetknięte ze sobą, a rozchodzą się jedynie kiedy penis lub palec wsuwa się między nie. Więc - niech to będzie jasne - twój penis wciska się pomiędzy ściany jej pochwy, które następnie odskakują i naciskają na skórę twojego penisa. Jest to prawdziwe niezależnie od tego czy pchasz czy jedynie leżysz nieruchomo z penisem w swojej partnerce.
Co więcej, kiedy kobieta jest podniecona seksualnie, jej pochwa zaciska się właściwie wokół czegokolwiek, co się w niej znajduje - mogłeś to zauważyć jeśli kiedykolwiek miałeś palec lub dwa w swojej partnerce kiedy dochodziła do orgazmu. Faktem więc jest: nawet najcieńszy penis może wypełnić przestrzeń! A elastyczność ścian pochwy oznacza ten sam nacisk na grubego penisa jak i na chudego. A jeśli to prawda, to duży penis i mały penis będą czuły się mniej więcej podobnie kiedy znajdą się w środku.
Zdumiewające, nieprawdaż? Jeszcze raz, męskie obawy związane z rozmiarem penisa mogą bardziej wiązać się z przekonaniem, że potrzebują dużej erekcji by zaspokoić kobietę niż rzeczywistość tego, co daje jej przyjemność seksualną. Prawdą jest, jeśli wydaje ci się, że jest wokół ciebie luźna, albo nic nie czujesz, to najprawdopodobniej jest to sprawa nawilżenia, a nie rozmiaru. Naprawdę podniecona kobieta może być tak mokra, że stracisz uczucie ciasności, które pochodzi od ścian jej pochwy przesuwających się z pewnym tarciem na twoim penisie. Kiedy jej pochwa jest zbyt mokra, jest mniej tarcia, mniej uczucia i mniej przyjemności - dla was obojga. To nie jest sprawa tego, jaki masz rozmiar - to bardziej kwestia tego, jak ślisko jest!
Oraz ostatni mit do zbadania to ten o porodzie, który rozszerza pochwę. Kobiety, które rodziły, normalnie nie mają luźniejszych pochew niż kobiety, które nigdy nie rodziły. To ta zadziwiająca własność - rozciąga się, powraca do poprzednich rozmiarów. W każdym razie, jeśli kobieta po porodzie czuje, że może być troszkę bardziej rozciągnięta niż wcześniej, zawsze może zastosować ćwiczenia Kegla by zacisnąć swoje mięśnie - a jako, że to pozwala jej lepiej złapać męskiego penisa, seks może wydawać się przyjemniejszy dla obojga partnerów! Ale nie jest to kwestia rozmiarów - to bardziej kwestia kondycji.
A na koniec, mężczyźni mogą być spokojni, wiedząc, że rozmiar ich penisa nie jest problemem dla większości kobiet. Ale jeśli jesteś mały i brak ci pewności siebie (to się zdarza!), odpowiedzią może być nauczenie się kilku technik seksualnych, które dadzą ci tę przewagę w łóżku: pamiętaj, większość kobiet po prostu kocha seks oralny, a jeśli uda ci się doprowadzić ją do orgazmu kiedy robisz jej minetę, będzie cię uwielbiać jako kochanka - niezależnie od rozmiaru twojego penisa!'
______________________________
 
Chcesz spytać o moje emocje?
Zostały w drugich spodniach.

 
Achoris
 Wysłana - 10 kwiecień 2009 21:52      [zgłoszenie naruszenia]

Ciekawe sog.
_______________________________
 
"Niewiarygodnie szybki smok w świecie swych wartości...
powstałem z nicości obrałem drogę ku wolności..."

Znawca -
 
MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 10 kwiecień 2009 21:55      [zgłoszenie naruszenia]

Przyjąłem do wiadomości
_______________________________
 
"Atak kosmitów to nic w porównaniu z atakiem głupoty"
Moon

Ekspert -
 
ciekawa17
 Wysłana - 11 kwiecień 2009 09:58      [zgłoszenie naruszenia]

interesujące:) masz soga

 
Ridson
 Wysłana - 11 kwiecień 2009 10:09      [zgłoszenie naruszenia]

Dobrze wiedziec ;-0

Zmieniony przez - Ridson w dniu 2009-04-11 10:10:23

 
Paczek_90
 Wysłana - 11 kwiecień 2009 12:57      [zgłoszenie naruszenia]

Dobrze napisane
SOG

Znawca -
 
aptekarz18
WIELKA STOPA
 Wysłana - 11 kwiecień 2009 13:10      [zgłoszenie naruszenia]

dziewica a jakie zainteresowania
już czytam


na prawdę ciekawe
SOG się należy

Zmieniony przez - aptekarz18 w dniu 2009-04-11 13:20:57
_______________________________
 
[http://www.insomnia.pl/Dobry_polski_rap_Streeta_i_Aptekarza-t618285.html]

 
G-rajek
człowiek orkiestra
 Wysłana - 11 kwiecień 2009 14:01      [zgłoszenie naruszenia]

Oto one: przeciętna długość białego mężczyzny to 14,99 cm cala;

o0 kurva idę się zastrzelić!!!
ale się chochlik wkradł;] fajna jednostka cmcal xD


przy okazji - uwielbiam określenie "męski penis"

Zmieniony przez - G-rajek w dniu 2009-04-11 14:05:05
_______________________________
 
Człowiek renesansu,Renesans człowieka.
Jak mówię, że wiem, to wiem.Jak nie wiem, to nie mówię, że wiem.

 
masvidal
 Wysłana - 11 kwiecień 2009 15:27      [zgłoszenie naruszenia]

Oto one: przeciętna długość białego mężczyzny to 14,99 cm cala
jakos nie widze wokol siebie tych krasnali
_______________________________
 
"Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem,
a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem."

 
Daer
 Wysłana - 11 kwiecień 2009 15:36      [zgłoszenie naruszenia]

Wszystko pięknie, tylko pominięto "aspekt psychiczny", który akurat w tym temacie ma duużo do powiedzenia. Chodzi zarówno o psychikę męską i żeńską.

A i kiedyś też wierzyłem, że "dobry oral nie jest zly", z czasem jednak zauwazyłem, że większość dziewczyn z tych czy innych powodów "orgazm bez penetracji" uważa za "gorszy", że jak jest już blisko wolą poczuć w sobie penisa czy choćby palce.
Gorszy nie pod katem "przyjemności" a komfortu psychicznego (może raczej dyskomfortu).

Sog jednak się należy.
_______________________________
 
[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Ekspert -
 
WiemTo
 Wysłana - 11 kwiecień 2009 15:41      [zgłoszenie naruszenia]

Ci z duzymi kuvtasami czuja sie pewniejsi w życiu i w konfrontacjach z kobietami.
Znam paru małych chvjków którzy wyzywaja sie psychicznie na kobietach z tego powodu.
_______________________________
 
Brothers! Sisters! One day we will be free!

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną
 
Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Rozmiar penisa,a rozmiar pochwy.

Strony: 1 2
 
Warto przeczytać: Krawienie bardzo dlugie. Prosze o pomoc! | zajdzie czy nie zajdzie ? | Fizycznosc - ;/ | Jak wykończyć faceta? | Sex analny i niepewnosc | Jak zacząć tę znajomość? | Stres okropny stresss, pomocy ! | tabletki antykoncepcyjne - kupowanie | Genitologia :P | Portale randkowe:-) | czy taki zwiazek ma sens? | Laski lecą na każdego kto jest spoko xD | Dogodzenie kobiecie !!! | Ja i one 3x | PUDELECZKO PRZYJACIELA.... | Wydzielina u dziewczyny | papierz | benedykt 16 | pope | Przegląd Tygodniowy | bejm | domen_16 | wso 2011 | dwie prezerwatywy | prezerwatywy | prezerwatywa | prezerwatyw | durex performa | durex | durexy | avp | glowacki | gracjan | izrael | Biznes

 
Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi


Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.
 
Powered by Pazdan ForKat 4.0