FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4130 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Rozrywkowa laska 
[powiadom znajomego]    
Autor "Rozrywkowa laska"   

BagOfBones
 Wysłana - 8 styczeń 2010 13:09        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Miesiąc temu poznałem pewną laskę. Ona 19, ja 24. Laska szalenie rozrywkowa, ciągle tylko myśli o imprezowaniu i ma od zatrzęsienia znajomych, w tym sporo płci męskiej. Miała kilku chłopaków przede mną, z czego najdłuższy jej związek trwał zaledwie 4,5 miesiąca.

1,5 miesiąca przed tym jak się poznaliśmy rozstała się z chłopakiem. Mimo tego w dalszym ciągu trzymała jego zdjęcie w portfelu. Na szczęście już na drugim spotkaniu zdjęcie w tajemniczy sposób wyparowało z jej portfela (już myślałem, że zacznie mnie obwiniać o kradzież), ale gdyby nie to, pewnie do dzisiaj wciąż by je w nim trzymała. Poza tym na półce w jej pokoju stoi jego zdjęcie z dzieciństwa, a jako wygaszacz na komputerze ma ustawiony pokaz slajdów m.in. ze zdjęciami swojego byłego, który chcąc nie chcąc byłem zmuszony podziwiać podczas każdej swojej wizyty u niej. Aczkolwiek ostatnio usunęła już te zdjęcia z wygaszacza. Mało tego. Zaprosiła mnie do siebie na sylwestra, a kiedy tam przyszedłem to powiedziała mi, że chciała zaprosić swojego byłego na sylwka, bo on siedzi sam w domu. Na szczęście jej odmówił, ale nie podoba mi się to, że przejmuje się tym z kim jej były spędza sylwka. Ponadto, gdyby sylwek u niej nie wypalił, to alternatywnie pojechałaby gdzieś tam do swojej rodziny, gdzie również bawiłaby się w towarzystwie jednego ze swoich byłych. Ogólnie rzecz biorąc w dalszym ciągu utrzymuje regularne kontakty z przynajmniej dwoma ze swoich byłych. Co prawda nie widują się już, ale w dalszym ciągu ze sobą piszą.

Kolejna rzecz - zanim się spotkaliśmy to poznała przez internet dwóch typów. Typ numer jeden - raczej przeciętny z wyglądu, ale ponoć świetnie tańczy i będąc ze mną co jakiś czas wspominała o tym, że chętnie wybrałaby się z nim jeszcze na jakąś imprezę, bo dobrze nią obraca. Co prawda ona nic do niego nie czuje, ale on do niej raczej tak. Kilka dni temu siostra tego typa załatwiła mojej lasce pracę w sklepie z ciuchami. Kiedy wczoraj po pracy przyszedłem pod ten sklep to laska nie chciała mnie na powitanie pocałować w obecności siostry tego typa. Trochę mnie to zaskoczyło, bo skoro nic do tamtego typa nie czuje, to po co robi jakieś zwody? Mówiła, że wolałaby, żeby ten typ dowiedział się bezpośrednio od niej, że ona się z kimś spotyka. No comment.

Typ numer dwa - koleś jak z żurnala, wysoki brunet, śliczna buzia, wianuszek dziewcząt wokół i od nasrania komentarzy od lasek. Spodobał się mojej lasce i przez krótki czas kręcili ze sobą. Jednak okazało się, że był z jakąś laską przez 2 lata w związku, po czym na trochę się z nią rozstał, trochę pokręcił z tą z którą ja się teraz spotykam, a potem z powrotem wrócił do tej swojej. Mimo tego moja laska w dalszym ciągu utrzymuje z nim kontakt, piszą sobie wiadomości na Fotce, itp.

I teraz pojawiła się taka sytuacja - moja laska została zaproszona do koleżanki na 18-tkę i ma wziąć ze sobą osobę towarzyszącą. Chciała wziąć mnie, ale tego dnia najprawdopodobniej nie będę mógł się z nią wybrać. I wiecie co ona sobie wymyśliła? Że w takim razie pójdzie z którymś z tych dwóch powyższych typów i ona nie widzi w tym nic złego.

Zrobiłem jej małą scenę. Przyznałem się, że z uwagi na jej młody wiek, rozrywkowy tryb życia, mnogość znajomych i poufałość z innymi chłopakami raczej nie wróżę temu związkowi długiego stażu. Laska walnęła focha i powiedziała, że jeżeli ją przekreślam i z góry zakładam, że z tego nic nie będzie to po co się angażować i dalej to ciągnąć? Wkręca mi, że nie mam do niej zaufania, że gdyby chciała mnie zdradzić to i tak by mnie zdradziła, że ją ograniczam i najchętniej zamknąłbym ją w klatce. Mówi, że ona po prostu czuję taką potrzebę aby pisać i spotykać się z ludźmi, że kocha tańczyć, lubi imprezować, itd. Powiedziałem jej, że jeżeli ona chce pogodzić relacje pomiędzy nią a mną, jej eks-chłopakami i kolegami od imprez, którzy potencjalnie mogą zająć moje miejsce, to ja w takim razie nie widzę dla siebie miejsca w tym związku. Od wczoraj ciągle tylko wyjaśniamy sobie to wszystko w smsach i na GG.

Co wy o tym sądzicie? Czy waszym zdaniem jestem byt zaborczy i powinienem trochę wyluzować czy też może niepotrzebnie związałem się z taką rozrywkową laską i powinienem to olać aby oszczędzić sobie stresów?

kulmas
 Wysłana - 8 styczeń 2010 13:13      [zgłoszenie naruszenia]

czy też może niepotrzebnie związałem się z taką rozrywkową laską i powinienem to olać aby oszczędzić sobie stresów

masz odpowiedz

...

Ekspert -

fonky73
 Wysłana - 8 styczeń 2010 13:16      [zgłoszenie naruszenia]

he a po za tym to nie ma sensu wyjasniac niczego na gg lub przez sms! spotkaj sie z nia najlepiej, jesli Ci to nie pasuje to koncz i juz, znajdziesz sobie lepsza..

Krissu86
 Wysłana - 8 styczeń 2010 13:23      [zgłoszenie naruszenia]

Bierz się za inną lepiej bo tutaj nic dobrego z tego nie będzie, będziesz następnym jej chłopakiem na 4 msc

kwiatula16
 Wysłana - 8 styczeń 2010 13:38      [zgłoszenie naruszenia]

Daj sobie spokoj chłopaku bo się zamęczysz
Będziesz myślał co jak i gdzie jest, a potem z kim co robi itd... Nie warto, szkoda Twojego czasu.
Szukaj nowej ofiary

[odsiebie.com/pokaz/5037678---8792.html]

Banan
ADMINISTRATOR
 Wysłana - 8 styczeń 2010 13:46      [zgłoszenie naruszenia]

co za rozkminy w wieku 24 lat

padłem.

Zmieniony przez - Banan w dniu 2010-01-08 13:46:28

prosty chłopak

%-)

Specjalista -

isnah
 Wysłana - 8 styczeń 2010 13:48      [zgłoszenie naruszenia]

j.w i j/n

Olej ja szkoda twojego czasu. A takich powaznych rozmow to nie przeprowadzaj na gg tylko na zywo sie z nia spotkaj i powiedz jej to wszystko prosto w oczy.
Ogolnie olej sucz

isnah <-> hansi

'zobaczy konkret zrobionego kolesia i nogi jak automaty' by preeminent

la noche
 Wysłana - 8 styczeń 2010 13:48      [zgłoszenie naruszenia]

j.w. odbij kolo nie szukaj problemów &

cały lokal pływa- wchodze w nike'ach nie w mokasynach

.Creasy.
 Wysłana - 8 styczeń 2010 13:54      [zgłoszenie naruszenia]

Że w takim razie pójdzie z którymś z tych dwóch powyższych typów i ona nie widzi w tym nic złego.

okurva ! na co ty sobie pozwalasz
sms gg ?
olej szmate
już pewnie dawno masz rogi

Zmieniony przez - .Creasy. w dniu 2010-01-08 13:54:50

Last wish ? I wish you had more time

Fito85
NBA tajper
 Wysłana - 8 styczeń 2010 13:55      [zgłoszenie naruszenia]

Wyznaj jej miłość, kupuj prezenty, zasypuj komplementami, zaufaj bezgranicznie i pozwól robić co chce i z kim chce, nie ograniczaj jej. Jeśli komuś opyertoli gałkę-wybacz jej, jest tego warta na pewno, po czasie zrozumie swój błąd. Na pewno ma wobec Ciebie dobre intencje Walcz o nią! Nie czytaj tych zawistników wyżej, którzy zazdroszczą Ci fajnej laski

Zmieniony przez - Fito85 w dniu 2010-01-08 13:56:54

Ekspert -

BagOfBones
 Wysłana - 8 styczeń 2010 13:57      [zgłoszenie naruszenia]

Już wczoraj to sobie tłumaczyliśmy na żywo, ale do laski coś słabo to wszystko docierało. Potem jak wróciłem od niej do chaty to się zaczęło, że ją z góry przekreślam, że jej nie ufam, że ją ograniczam, kontroluję, itd. Zresztą za kilka minut idę do niej pod ten sklep pogadać raz jeszcze i zobaczymy co teraz z tego wyniknie.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Rozrywkowa laska

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: Jak się sprawdzić czy kogoś ma ? | JAK JĄ W SOBIE ROZKOCHAĆ? | kochać a być... | Panowie Co robic ?? | Kabel //Kapus | Romantyczne wizje. | Pierwszy pocałunek - jak to było u Was? | Ogromna różnica wieku, co zrobić w tej sytuacji? | Czy facet może się zakochać w kimś kto mu sie nie podoba? | Zwiazki.. | Milosc to cierpienie | Lód () | Co napisac w smsie?? | nie chodzi o "kocham cie" ale o to, ze ona musi czuc wyzwanie i sie starac | faja vs facet | Problem z dziewuszką | wołomin | granit | kupi e | ochrona | przemyt ludzi | teściowa | family | lwicunia | tmpJan_LUKAłukaavi | PCMCIA kartaL | gdzie sa normalne | elegancik | netbook.htm3 opinie | disciples cr | wis | zostaA my przyjaciA3A,mi | hungarystyka | Rozyczka u doroslego | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.