FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 664 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Rozwód 
[powiadom znajomego]    
Autor "Rozwód"   

eterek24
 Wysłana - 27 sierpień 2009 10:44        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Hej. Dzisiaj moja mama dostała pozew rozwodowy. Interesuje mnie tylko tyle czy istnieje taka opcja żeby mama nie dostała ani grosza przy podziale majątku??? A jesli tak to w jakich okolicznościach może dojść do tego.

PanMarcin
 Wysłana - 27 sierpień 2009 11:45       [zgłoszenie naruszenia]

Żeby nic nie dostała to IMO nie ma takiej opcji, bo nawet jakby sądowo ustalać inne niż po połowie udziały w majątku wspólnym, to i tak nie wchodzi w grę podział 100% do 0%. W wyroku sądowym sąd orzeka o podziale majątku tylko na wniosek któregoś z małżonków i tylko wtedy gdy nie spowoduje to nadmiernej zwłoki w postępowaniu. Poza sądowo to podział majątku robi się umową między eks-małżonkami.

Oczywiście nie biorę pod uwagę ekstremalnej sytuacji kiedy małżonkowie w czasie trwania związku małżeńskiego nie nabyli nic do majątku wspólnego oraz sytuacji w której mają rozdzielność majątkową.

Zmieniony przez - PanMarcin w dniu 2009-08-27 11:47:35

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Rozwód

Warto przeczytać: | | jak złamać kod na mikro sd | RINOT ZDJECIA | ilona ostrowska | Nicee | wojaczek | pewność | ćwiczenia na korzonki | saikolank | Emma watson | zając | joma hispalis | zajac | aneta zając playboy | playboyu | aktorki i piosenkarki polskie | fredens | aneta zajac | lipno seks | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.