FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 775 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Rozwód - zameldowanie u moich rodziców 
[powiadom znajomego]    
Autor "Rozwód - zameldowanie u moich rodziców"   

adari
 Wysłana - 8 czerwiec 2008 11:41        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam

W najbliższy wtorek mam zamiar złożyć pozew o rozwód i w związku z tym mam problem. Moja sytuacja wygląda następująco. Mieszkam z moimi rodzicami w mieszkaniu które jest na mojego Ojca i chciałabym wymeldować w tym momencie mojego męża jeszcze przed tym jak zacznie się moja rozprawa. Czy w związku z tym będę mięć jakieś problemy, chodzi mi o załatwienie tego i o wszelkie uwagi co o tym myślą Państwo??

Z góry dziękuje za pomoc

aga_n
 Wysłana - 8 czerwiec 2008 12:35       [zgłoszenie naruszenia]

Mąż powinien wymeldować się sam. Organ gminy (woj, burmistrz, prezydent miasta) może wydać o wymeldowaniu męża jeżeli OPUŚCIŁ miejsce pobytu STAŁEGO albo czasowego trwającego PONAD 3 MIESIĄCE .

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Rozwód - zameldowanie u moich rodziców

Warto przeczytać: Przejście złotówki na Euro w Polsce | Rejstracja auta | -=Książeczka zdrowia=- | Opłata recyklingowa | namiot na plazy ? | Opłata dodatkowa PKP (Mandat) | Wezwanie do zapłaty | Prawnicy pomóżcie trudna sprawa | jaką formę przyjąć? | Mieszkanie Socjalne - jakiekolwiek M . PILNE | dofinansowanie dla drobnych przedsiebiorcow z UE | kredyt studencki | Radio Maryja - urywki z anteny (audio) | Pobicie - Jakie Konsekwencje? | rezygnacja - okres próbnym | Kontrola graniczna | nie umie | nie umie tańczyć | two guys one horse | grójec | student wygląd | dziadek | dziadek sex opowiadania | sine nogi po anfetaminie | heide | testoviron mlkv | jak przez lustro | veronica zemanova | Camel toe | Prosta metoda jak skutecznie rzucić paleniei Kto z was rzucił palenie | jeszcze możesz wygrać życie | huckenbush | witamy panią licencjat | nokia 8800 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.