FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2731 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Rozwalona górna warga %-) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Rozwalona górna warga %-)"   

MadMan047
 Wysłana - 19 wrzesień 2009 02:13        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

No dobra piątkowa noc i wiadomo disko itp. itd. poszły cepy, ja w sumie dostałem za nic i najbardziej ucierpiałem

Teraz sprawa taka byłem na pogotowiu 3 szwy i jakieś tam papierki dostałem od chirurga. Pierwsze pytanie da radę wydrzeć coś z ubezpieczenia(szkolne mam i mamuśka mnie chyba tam gdzieś ubezpiecza)? Drugie pytanie od kolesia który mi to zafundował da rady coś wydrzeć i zrobić mu koło dupy czy się nie opłaca?
Rady typu pobij go kijem golfowym odpuścić bo mam własne przemyślenie na ten temat. No i standardowo wierzcie lub nie ale było ich więcej

Jak się wyśpicie to napiszcie coś ok ?%-0

"kiedy przyjdą nocą spalić twój dom,
weź pistolet do ręki i rozpierdol im łby zanim wyciągną zapałki"

bolas8778
 Wysłana - 19 wrzesień 2009 02:24      [zgłoszenie naruszenia]

ja nie poradzę Ci odnośnie kasy, ale też miałem taki wypadek, tzn. wara rozcięta + szwy... ;/ zadbaj już teraz aby blizny zniwelować bo z pewnością będą, a uroku to na pewno nie dodają ;/ pzdr
i powodzenia w walce o kasę

keiser26
 Wysłana - 19 wrzesień 2009 06:21      [zgłoszenie naruszenia]

Checesz mu zrobic kolo dupy... jak? Masz swiadka/ow ? Obdukcja? (sam papier z szycia to nie wszystko). Wg mnie droga sadowa tak czy siak tego nie zalatwi...

Sorry, masz jaja? To albo zostaw to, albo idz na policje.

Z prochu powstales, proch wciagles, w proch sie obrocisz...

smutasny
 Wysłana - 19 wrzesień 2009 08:25      [zgłoszenie naruszenia]

a jest chociaż gdzieś monitoring w pobliżu zajścia zdarzenia?

Znawca -

MadMan047
 Wysłana - 19 wrzesień 2009 09:16      [zgłoszenie naruszenia]

no naprzeciwko jest bank więc raczej było wszystko widać tylko nie wiem czy opłaca się kolesia targać za 4 szwy

Zmieniony przez - MadMan047 w dniu 2009-09-19 09:16:53

INSOMNIA
 Wysłana - 19 wrzesień 2009 09:33      [zgłoszenie naruszenia]

4 szwy ale blizna zostanie na zawsze.

iLight
świetlisty
 Wysłana - 19 wrzesień 2009 10:15      [zgłoszenie naruszenia]

Kumpel na zabawie również dostał / tyle, ze w okolicach oka /. Miał założone 3 szwy. Wyłudził od kolesia 1000 zl Był to początek wakacji i gówniarzowi nie chciało się po sadach chodzić, tym bardziej ze kumpel ładnie na ściemniał o matce prokuratorce.

Mystic8B8
 Wysłana - 19 wrzesień 2009 11:41      [zgłoszenie naruszenia]

Kumpel za zlamany nos dostal ponad 1000. Kilku swiadkow i koles co miecha mu placil po 100zł. Jak masz czas i koledza nie powiedza ze jestes konfident to lec na policje.

Znawca -

Duda11
 Wysłana - 19 wrzesień 2009 12:05      [zgłoszenie naruszenia]

Ja bym odpuścił bo w swoim środowisku będziesz spalony (konfident). Za szwy pewnie coś dostaniesz, idź do szkolnego sekretariatu, dadzą Ci papierek, wypełnisz i kasa będzie.

misio13
 Wysłana - 19 wrzesień 2009 12:07      [zgłoszenie naruszenia]

masakra..Niby dorosły chłop, na imprezki chodzi..ale jak się pobije i zrobi małe kuku to od razu sprawy chce zakładać...

Pozory mylą

MadMan047
 Wysłana - 19 wrzesień 2009 12:13      [zgłoszenie naruszenia]

Mi tam na sprawie strasznie nie zależy, Ja chce pieniądze

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Rozwalona górna warga %-)

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: URLOP! | Nowa inicjatywa - walka z korupcją czyli zbieramy haki | Najlepszy premier 3 RP | Krókie pytanie | Komornik i komórka | jak pozbyć się ojczyma? | Ptasia Grypa - czyli o co chodzi ? | ubezpieczenie na samochod | nieskonczona szkola = wyjazd = wosjko?? | rynek warzyw | Prywatne Więzienia | handel podrobkami | Jarosław K. | czy moge legalnie... | PILNE SAMORZĄDOWE KOLEGIUM ODWOŁAWCZE | pytanie o mandat | BMI | nagość a dzieci | andrzeju wchodzisz | shineonyou | prawo opieki nad dzieckiem | miss mokrego potkoszulka | tia carrere playboy | ksiazki multimedialne | ayahuasca | krowa parowki | za głęboko | miecio99 | alko | kurestwa | kurfa | czat | film o inkubie sukubie | najgorszy mod | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.