FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2083 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Rutyna? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Rutyna?"   

victrim
 Wysłana - 29 luty 2016 23:58        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

No witam wszystkich ;D. Przypomnialem sobie o istnieniu tego forum wiec opisze moja sytuacje. Nie wiedzialem ktory dzial seks czy milosc, ale wybralem to drugie. No to jestem z moja luba okolo 15 miesiecy. Na poczatku mala latala za mna az mnie to szczerze powiem w****ialo. Robila wszystko co chciałem (to akurat spoko). Rozne cuda co mnie nie raz nawet szokowalo, ale ok. Bywalo tak, ze po imprezie spalem naprany w domu o 10 rano, a dziewczyna juz u mnie byla jesi nie zotawala u mnnie ani Ja u niej. No i generalnie tak to bylo . Jakis czas temu role sie odwrocily tzn Ja sie za bardzo zaangazowalem niestety, a jak to dziewczyny maja w zwyczaju, mala poczula sie jak ksiezniczka i juz zero zaangazowania. Nic, kompletnie. Jak kiedys seks co dzien nawet do 3 razy jak byla moc energia itd :D tak teraz raz na tydzien/dwa to juz na bogato jest. Wiem, ze to Ja za***alem, bo zaczalem latac no ale madry polak po szkodzie . Probuje teraz wrocic do starych nawykow i zobaczymy jak to bedzie. Chociaz szczerze watpie zeby sie zmienila

pavlo90
 Wysłana - 1 marzec 2016 00:25      [zgłoszenie naruszenia]

ile macie lat bo to wazne

victrim
 Wysłana - 1 marzec 2016 10:11      [zgłoszenie naruszenia]

Ja 21 , dziewczyna 18

Tex31
 Wysłana - 2 marzec 2016 17:43      [zgłoszenie naruszenia]

Cóż tu pisać, widać ze wiesz co zrobiles źle, ciezko bedzie wrocic do poprzedniego stanu, ale nie jest to niemozliwe. Pod warunkiem ze jeszcze sie jej nie znudzileś na dobre.

Jeszcze mi tu niegrzeczny żółwik potrzebny

Ekspert -

victrim
 Wysłana - 22 marzec 2016 17:50       [zgłoszenie naruszenia]

No i powiem tak, trzymam się swojego i dobrze na tym wychodze. Wszystko powoli wraca do normy. Jest to zaangazowanie. Jednak cos mi w tym pomoglo. Byla impreza nie do konca sie zachowala fer i teraz widac, ze naprawde jej zalezy jednak staram sie byc SS i nawet to wychodzi. Zobaczymy jak dlugo :D

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Rutyna?

Warto przeczytać: dylemat/miłość /rodzina /pomocy | Najdziwniejsi partnerzy/partnerki | chłopak ma problemy z alkoholem | Początek końca chyba | Mam prawo do bycia wkurzonym czy nie ? | Pocieszycielka | co sadzicie o poznawaniu przez fotke? | A po imprezie do kolegi z klasy.... | Postępowanie kobiet a mężczyzn - refleksja | komplementy | Poważny Problem | Nie moge sobie z tym poradzić;(. | Mała rada? | co zrobić? | dylemat który zaciekawi każdego z was! | Jak zrobic zeby zapvkac | Volkswagen bora | admistrz | otwarcie hieprmarketu | otwarcie supermarketu | otwarcie marketu | otwarcie | połykanie spermy | sperma | kaen | pytapl | pyta | ann123 | polo | Dżem 30 koncert dvd2avi | linki | bozemojale | pachy | milf | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.