FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3010 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Rutyna - POMOCY! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Rutyna - POMOCY!"   

hipass
 Wysłana - 31 marzec 2006 09:58        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam wszystkich. Od pewnego czasu czytam wasze posty i stwierdzam generalnie że to fajne miejsce. Mam cholerny problem z moją kobietą. Jesteśmy razem od 6 lat. Od 2 mieszkamy w jednym mieszkaniu. I zaczęły się problemy. Nie mam kompletnie na nią ochoty. Wogóle się nie kochamy.Kiedyś było inaczej. Teraz popadliśmy w jakąs rutynę. Oglądam się za innymi pannami na ulicy a moja zupełnie mnie juz nie kręci..Co robić ?

slaweh
 Wysłana - 31 marzec 2006 10:12      [zgłoszenie naruszenia]

To, że oglądasz się za innymi na ulicy to nic złego, chyba że robisz to ostentacyjnie więc już gorzej. Co do nudy w waszym związku to wcale sie nie dziwię, w końcu jesteście już kilka dobrych lat. Może pomoże jakiś wyjazd na weekend? może wprowadzcie coś do waszego życia erotycznego? a może po prostu wypaliłeś się?. W każdym razie musisz próbować. Chyba, że naprawde nie widzisz się w dalej w tym związku to może powinieneś pomyśleć o zmianie partnerki? Ale to juz ostateczność.

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

maciej1-13
 Wysłana - 31 marzec 2006 10:13      [zgłoszenie naruszenia]

znaleść inną :D tak dla jakiejś odmiany. bo to jasne że się nudzi to jest tak jak byś przez całe życie jadł chleb z tym samym serem.

matyldaprj
 Wysłana - 31 marzec 2006 10:21      [zgłoszenie naruszenia]

Rutyna w związku to poważny problem i niestety dość powszechny.Może zamiast szukać innej byłoby lepiej temu zaradzić?Np. wyjedźcie gdzieś osobno,rozstancie się na jakiś krótki okres czasu,oczywiście nie mam na myśli rozstania,tylko jakimś sposobem starajcie się pobyć osobno.A może warto by było wprowadzić do sypialni jakieś nowinki?Zamiast szukać innej warto skupić się na tym,co można zmienić.Może zasugeruj partnerce by w łóżku czymś Cię zaskoczyła,przecież otwartość w związku to coś bardzo ważnego...A może sam spróbuj czymś miłym i nieznanym ją zaskoczyć?

hic et nunc
semper et ubique

Specjalista -

lml
 Wysłana - 31 marzec 2006 10:50      [zgłoszenie naruszenia]

zapraszamy do tematu obok

tam Cie naucza wkladania calej piersi do ust

na pewno to Wam urozmaici zycie i zabije rutyne

a na serio to wyjazd osobno wydaje sie dobra propozycja .. jak poczujesz ze Ci jej brakuje to moze cos sie ruszy ..

sluchaj a jak to jest z jej strony ? tez wyglada na zmeczona codziennoscia ? bo moze to ona sie juz dla Ciebie nie stara, w zasadzie taka stabilizacja po 6 latach to nic dziwnego .. ale gdyby zaczela znow starac sie dla Ciebie byc kuszaca i w ogole to by moze zadzialalo ..

a jak nie albo to niech sie vlad wypowie, on jest od tych najdluzszych zwiazkow

rafee
 Wysłana - 31 marzec 2006 11:50      [zgłoszenie naruszenia]

Bo w zyciu trzeba miec fantazje. Skoro nie masz checi to sprobuj cos z tym zrobic. Zapros swoja dziewczyne na jakas romantyczna kolacje. Poflirtowac z nia mozesz tak jak na poczatku znajomosci. Jakis pikantny sms w ciagu dnia tez nie zaszkodzi.

Zmieniony przez - rafee w dniu 2006-03-31 11:58:55

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 31 marzec 2006 12:14      [zgłoszenie naruszenia]

...bo fantazja, fantazja, fantazja jest on tego,
aby bawić się, aby bawić się,aby bawić się na całego.....

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -

SaharVS
%-)
 Wysłana - 31 marzec 2006 12:32      [zgłoszenie naruszenia]

Zagraj z nia w ping ponga, wez ja do sauny, pojdz z nia na basen, zagraj z nia w squasha, wez ja na mecz, itd....
:-/

trulululu trilili tralala
To twoja dziedzina
To moja mina, wygina się w rogala

Specjalista -

VLAD.IV
 Wysłana - 31 marzec 2006 12:44      [zgłoszenie naruszenia]

rozstancie się na jakiś krótki okres czasu,oczywiście nie mam na myśli rozstania,tylko jakimś sposobem starajcie się pobyć osobno

mhm - to jest pierwszy i ostatni krok do zakonczenia związku

Slonce

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

Duralas
 Wysłana - 31 marzec 2006 12:53      [zgłoszenie naruszenia]

Chcialbym miec takie problemy!

Znawca -

sound_mute
 Wysłana - 31 marzec 2006 14:33      [zgłoszenie naruszenia]

a ja mam pomysł słuchaj weź ją do kina jak na pierwszej randce, do restauracji, kupp różę od niechcenia aha i upewnij sie ze Cię nie zdradziła to też może być przyczyna... A ty spokojnie, docenisz dopiero jak stracisz. Opowiadaj co się działo w pracy zacznij gadać jak z kumplem. Odwal czasem spontana jakiegoś. ochota sama przyjdzie jak będzie weszelej nic na siłę

_-=~! SILENCE MUST BE HEARD !~=-_

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Rutyna - POMOCY!

Strony: 1 2 3 4