FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3038 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | HYDEPARK
Rynek Hurtowy Słowacja 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Rynek Hurtowy Słowacja"   

maverick22
 Wysłana - 3 marzec 2008 22:25       

Przeniesiona przez Tessu z działu 'Targowisko'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Hehe temat jakby nie było do działu pasuje.Otóż chcę się dowiedzieć czy ktos wie czy jest jakiś duży rynek(bazar) hurtowy na Słowacji.Chodzi mi o coś takiego jak w Tuszynie pod Łodzią albo wietnamski bazar w Pradze.Chodzi mi tylko i wyłącznie o rynek hurtowy najlepiej wietnamski lub chiński może ktoś handluje odzieżą itp. i jeździ tam po towar.

Dla pewnego swego nie ma żadnych granic.

[http://www.insomnia.pl/maverick22%3A_-t572932.html] -->to sem ja%-)

Znawca -

michalg95
 Wysłana - 4 lipiec 2011 16:39       [zgłoszenie naruszenia]

No właśnie też mam takie pytanie jak kolego powyżej ^^^

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Rynek Hurtowy Słowacja

Warto przeczytać: Reklama ... | LECH Kaczynski - wypadek, tragedia ! | Lista pasażerów samolotu | Problem w pracy. | zapomniec na chwile | Warte to coś? Pióro montblanc dlugopisy waterman pelikan | Korona Szwedzka - SZYBKI TEMAT !! | Cyfrowy Polsat WTF!!!?? | Tomasz Lis odgryzie sobie język... | Au"T"ycje %). | gdzie kupie flage Polski? WARSZAWA | Kim jest ta dziewczyna? Skąd ją znam? Pomóżcie.. | Co to za zjeźdzalnia? | Domek letniskowy | Mamo | płatna autostrada - brak pieniędzy | melatonina | saint tropez | don-quixet | don quixet | taktyka | inżynieria bezpieczeństwa | rolling | stones | zerwanie | zerwanie teksty | teksty rozstanie | zostańmy przyjaciółmi | Totenburg tajemnicze mauzoleum w Wałbrzychu | na siłkę | nuta na silke | pruszków | mafia | kieszonkowcy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.