FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2994 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | HYDEPARK
Rynek Hurtowy Słowacja 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Rynek Hurtowy Słowacja"   

maverick22
 Wysłana - 3 marzec 2008 22:25       

Przeniesiona przez Tessu z działu 'Targowisko'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Hehe temat jakby nie było do działu pasuje.Otóż chcę się dowiedzieć czy ktos wie czy jest jakiś duży rynek(bazar) hurtowy na Słowacji.Chodzi mi o coś takiego jak w Tuszynie pod Łodzią albo wietnamski bazar w Pradze.Chodzi mi tylko i wyłącznie o rynek hurtowy najlepiej wietnamski lub chiński może ktoś handluje odzieżą itp. i jeździ tam po towar.

Dla pewnego swego nie ma żadnych granic.

[http://www.insomnia.pl/maverick22%3A_-t572932.html] -->to sem ja%-)

Znawca -

michalg95
 Wysłana - 4 lipiec 2011 16:39       [zgłoszenie naruszenia]

No właśnie też mam takie pytanie jak kolego powyżej ^^^

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Rynek Hurtowy Słowacja

Warto przeczytać: Konto na RAPIDZIE za darmo | szybkie pytanie o wysyłanie listu z dziekanatu | podobne strony, mecze na zywo | wymiana grosiwa na banknoty | Neocube | Konkurs literacki Inso-WYNIKI!!!! | Fana w TELEWIZJI :O:O | UKASZZZZZZZZZ STO LAT I DLUGIEGO SIURKA %) | Nauczycielka robi striptiz w szkole :)... | zmiana lacza internetowego | Nauczycielka skazana za 50 gwałtów na uczennicy | SPV m600 | 40 mln w dużym lotku. [ 8 . 13 . 18 . 21 . 24 . 47 ] | Obama na wiki... | DOM NA SYLWESTRA !!! | najlepszy program do rozmów video | związku | kulki analne | umowa zlecenie | zalozenie dzialalnosci | hydroksyzyna | dopalacze a testy | 91898452490796 | tatiana | Pszymszyk | Sons of | maurice lacroix | mk2 | karinabor | marta | parking | mewy | mewa | qbanek | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.