FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3003 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | HYDEPARK
Rynek Hurtowy Słowacja 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Rynek Hurtowy Słowacja"   

maverick22
 Wysłana - 3 marzec 2008 22:25       

Przeniesiona przez Tessu z działu 'Targowisko'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Hehe temat jakby nie było do działu pasuje.Otóż chcę się dowiedzieć czy ktos wie czy jest jakiś duży rynek(bazar) hurtowy na Słowacji.Chodzi mi o coś takiego jak w Tuszynie pod Łodzią albo wietnamski bazar w Pradze.Chodzi mi tylko i wyłącznie o rynek hurtowy najlepiej wietnamski lub chiński może ktoś handluje odzieżą itp. i jeździ tam po towar.

Dla pewnego swego nie ma żadnych granic.

[http://www.insomnia.pl/maverick22%3A_-t572932.html] -->to sem ja%-)

Znawca -

michalg95
 Wysłana - 4 lipiec 2011 16:39       [zgłoszenie naruszenia]

No właśnie też mam takie pytanie jak kolego powyżej ^^^

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Rynek Hurtowy Słowacja

Warto przeczytać: Co myslicie ? hmmm | w h***** cięcie ęcie ęcie | Prośba o zaproszenie. | komp i zabezpieczenia | angielski-chce sie nauczyć | potrzebny informatyk %) -> ja_woll | Bilety na mecz Polska-Belgia | Założyłem się z trzema kolegami... | Rzutnik ANIA + Bajki na niego | patologia ciąg dalszy.... | Bitki w szkole- co w tym zlego ? | wyplata od bukmachera internetowego | PROFILE | przegięcie pały już się robi.. | szczepionka od grypy | Sms za granicę! | yusimo | twoja chwila | himen20 | blublaty | Omson | opel astra bertone | waszaguru- | masza | masz | waszaguru | surfbar | aleksandra szwed playboy | widok z eukaliptusa | alkohol | wroclaw | co robic z dziewczyna | tirque | najleprze foty filmy z fotki tv | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.