FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2501 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Polityka
Rząd ma program dla każdego 
[powiadom znajomego]    
Autor "Rząd ma program dla każdego"   

xami
forumzn.katalogi.pl
 Wysłana - 31 grudzień 2010 21:13        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Polska jako jedna z nielicznych demokracji świata nie musi zmieniać rządu, żeby zmienić rządowy program. Ten sam rząd może obiecać redukcję podatków i je podnieść. Wpisać do programu walkę z biurokracją i programowo zatrudnić więcej urzędników. Potem ogłosić program redukcji urzędników i wpisać do programu zakaz zwalniania większości urzędników.

Postawić na budowę dróg, a potem ogłosić, że drogi nie mieszczą się w programie budżetu. Obiecać aktywizację zawodową osób powyżej 50. roku życia, ustanowić odpowiednie prawo, a po dwóch latach przyjąć dokładnie odwrotne prawo.

dalej jeszcze lepiej, nie wiem może powinno być w humorze

[biznes.gazetaprawna.pl/komentarze/474725,komentarz_redakcji_rzad_ma_program_dla_kazdego.html]

Yonaguni [http://www.insomnia.pl/Yonaguni-t192003.html]
Ładne dziewczyny z orkiestr dętych robią dobrze partiom politycznym.
Mój ojciec jeździł na wielbłądzie. Ja jeżdżę samochodem.
Mój syn lata samolotem. A jego syn będzie jeździł na wielbłądzie.

Specjalista -

Prawik
 Wysłana - 31 grudzień 2010 21:22      [zgłoszenie naruszenia]

A ty co nie imprezujesz?
W rzeczy samej do humoru bardziej by się nadawało

Zmieniony przez - Prawik w dniu 2010-12-31 21:24:20

j_r_p
 Wysłana - 1 styczeń 2011 19:11      [zgłoszenie naruszenia]

a inteligentny naród dalej bedzie na ten rząd głosował

LaserDVD
 Wysłana - 1 styczeń 2011 21:12      [zgłoszenie naruszenia]

^ kurfa jak czytam co się wyrabia to widzę że w Polsce nie ma alternatywy dla PO bo PiS to ja piehdole, a dżej kej em to także skok w głęboką wodę na główkę w nadzieji że będzie ona dostatecznie głęboka

Marcinx66
 Wysłana - 2 styczeń 2011 03:30      [zgłoszenie naruszenia]

bo to polska jak to ktos zaspiewal

MadMan047
 Wysłana - 3 styczeń 2011 00:03      [zgłoszenie naruszenia]

ile jeszcze zostało rządów PO?
1-2lata?
może nas nie puszczą z torbami
ale jak nie oni to kolejna ekipa na pewno

"kiedy przyjdą nocą spalić twój dom,
weź pistolet do ręki i rozpierdol im łby zanim wyciągną zapałki"

metro90
 Wysłana - 3 styczeń 2011 10:44      [zgłoszenie naruszenia]

Nigdy nie będziemy mieć idealnej władzy bo to utopia. Pośród dostępnych opcji musimy wybrać tą, która będzie najlepsza. Z pewnością PO do takich nie należy. Skutecznie omamili umysły milionów polaków. Nie od dziś wiadomo, że w Polsce głupota przeważa nad rozumem, a odbiciem tego jest właśnie wybór PO na partie rządzącą.
Obiecują nam lepszą Polskę, a tymczasem ceny ciągle rosną. Przy tym niektóre sondaże wskazują dla nich rekordowe poparcie. To się nazywa dopiero propaganda.
PO jest partią, w której dba się o interesy najbogatszych. Pod ich płatną protekcją pcha się ustawy pozwalające im się bogacić kosztem reszty społeczeństwa.

Jesus died for somebody's sins but not mine. My sins - my own - they belong to me.

minner
SZPIEG
 Wysłana - 3 styczeń 2011 10:57      [zgłoszenie naruszenia]

Dużą zasługą wyników PO jest też to że z kraju wyjechało ponad 1,5 mln polaków, wśród nich przeważająca większość to osoby zaradne (udowodnione jest że skłonne do emigracji są osoby zaradne, sprytne i nie bojące się ryzyka, często także mające szersze spojrzenie na świat i inteligentne).

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Ekspert -

yusimo
 Wysłana - 3 styczeń 2011 12:44      [zgłoszenie naruszenia]

PO jest siłą polityczną, za którą stoją media i dopóki to się nie zmieni to naród nie będzie zauważał jak sprytnie jest oszukiwany. Polska gospodarka/finanse publiczne nie są jeszcze w opłakanym stanie i jeżeli teraz rząd podejmie działań dotyczących racjonalizacji zatrudnienia i wydatków, gruntownej reformy ubezpieczeń społecznych to w przyszłości może się okazać że będzie zmuszony podjąć radykalne kroki, które uderzą w Polaków bardziej niż podwyżka VAT-u. W Polsce za rządzenie biorą się demagogowie z pomysłem na siebie, ale bez pomysłu na kraj. Dopóki nie powstanie partia/siła polityczna złożona ze specjalistów (lekarzy,menadżerów,ekonomistów,inżynierów itp.itd.) będziemy zmuszeni wybierać mniejsze zło, a to nie jest dobra droga. Pewne restrykcje w wydatkach budżetowych są potrzebne, ale PO jest kolejnym rządem idącym po najmniejszej linii oporu i podejmującym działania, które jak najmniej uderzą w ich popularność. Zadłużanie państwa nie jest rzeczą złą (do pewnego poziomu), ale te pieniądze muszą przełożyć się na stworzenie warunków do tego aby powstawały nowe miejsca pracy ale nie wolno tego przejadać.

A, słuchajcie starszych ludzi i nie wyzywajcie ich od moherów/staruchów, bo oni przeżyli dużo więcej niż Wy, żyli w różnych ustrojach, pod różnymi rządami i widzą więcej .

"na serio-spalem z nia.
jeszcze zanim sie stala slawna.
Ja sie urodzilem w Czluchowie, ona w Przechlewie-to jest 10km oddalone. "
~Lipiński Wojownik, Lipiny

MadMan047
 Wysłana - 3 styczeń 2011 15:01      [zgłoszenie naruszenia]

"A, słuchajcie starszych ludzi i nie wyzywajcie ich od moherów/staruchów, bo oni przeżyli dużo więcej niż Wy, żyli w różnych ustrojach, pod różnymi rządami i widzą więcej"

to ma być argument za tym aby głosować na PiS i Kaczyńskiego ?

"kiedy przyjdą nocą spalić twój dom,
weź pistolet do ręki i rozpierdol im łby zanim wyciągną zapałki"

minner
SZPIEG
 Wysłana - 3 styczeń 2011 15:54      [zgłoszenie naruszenia]

Głosowanie na PiS mija się z celem, oglądając ich ostatnie "wyczyny" Polska pod ich rządami była by skupiona na trapieniu spiskowej teorii "smoleńskiej", a wszelkie inne dziedziny życia były by odsunięte na bok.

Przykro to mówić ale trzeba wybrać między SLD a PSL, ewentualnie zaryzykować głosowanie na jakąś partię niszową.

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Rząd ma program dla każdego

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: Jaka powinna być IV RP? | Rzady PiS przez ostatnie 2 lata | Mam 19 lat i nie poszłem na wybory.. | Kraj Zulu Guli? | Oficjalne wyniki a ostatnie sondaże | Bardziej szczegółowa obserwacja sejmu- moja propozycja | Jak zostać radnym dzielnicy? | Czy Afryka potrzebuje białych ludzi? | Płatne studia? | Co myślicie o wprowadzeniu Euro?? | Zarobki wojewody,zarobki ministra | różnica między PIS a np. SLD (i możliwe PO) | JKM ubekiem? | HUUURRRRAAAAA | CBA a rządy PO | gdzie się podział Prezydent RP? | roboty | blok ekipa | body factory | sex w szkole | buraka | playmates | rezerwa | fala | ona ma chlopaka | sieryj | za bogaty | adexn | ginekolog | zdjecia z imprez | bukmacherka | ciekawe jak ruchac z miłości | miernik lakieru | iphone | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.